Aké máte postrehy z urinoterapie?

bibula
11. nov 2008

budem rada,ak sa prida niekto dalsi-mozeme si pisat svoje postrehy a zmeny- nalad,aj organizmu.

zaciatok- ---24.11---.nech sme krasne/y do vianoc.

vo stvrtok popisem cely plan,ak nas bude viac-potom si potvrdime,kolko nas do toho ide a kto to vzdava- nikomu nic nezazlievam,tiez som to uz raz odlozila,ale vtedy som nemala maleho-ide totiz o "urinoterapiu"-myslim,ze mi bude prijemnejsie pit detsky moc ako dospelacky 😒 😅

otazky odpoviem,kazdemu novemu odvazlivcovi sa potesim. 🙂

ahojteeeee

bibula
autor
11. nov 2008

☹ to mam zase odlozit?moj maly na cecku visi,on sa neda len tak odstavit. ☹
a zase priotravit ho nechcem. 😨 ☹

bibula
autor
11. nov 2008

som aspon zmenila fotku od jedu 😠 😒

lalitagopi
11. nov 2008

ale aj tak bibula, co ja viem, malo by sa to robit pod dohladom odbornika a je fakt dobre si zistit vsetko.
inak dobre foto 🙂

sirinka
11. nov 2008

juj, pri urinoterapii sa drzi 18 dni uplny post....to by si o mlieko prisla...to si radsej nechaj na neskor 😉

nanyka
11. nov 2008

ja mám doma knižku od Partykovej - Urinoterapia aj Hladovění pro zdraví, tiež by som chcela niečo z toho vyskúšať, no chýba mi odvaha ☹

ani len jednodňový pôst som nevydržala 😔 som papkáč 😀

melory
11. nov 2008

neuznavam urinoterapiu a popravde sa mi z toho dviha zaludok, radsej vypijem bylinkovy caj. ale co zas musim dat za pravdu, pri koznych chorobach je moc na nezaplatenie.
moja mama nosila panensky moc mojho brata do prace jednej pani, ktora mala velke kozne exemy a vyliecila sa.

nanyka
11. nov 2008

asi by som sa odhodlala keby som bola nejako vážne chorá, určite lepšie prírodnou cestou, než pchať do seba lieky..tie nemusím, viac poškodia, než pomôžu..

bibula
autor
11. nov 2008

ivka,tak sme zostali dve,ja asi nakoniec pockam na "dokojenie" a potom sa na to dam 😒 ,ak chces,dam oxeroxovat knizku a poslem ti na mail,alebo pockas na mna?????dvom nam bude veselsie,budeme "im" robit chutky 😝 😅

ivka144
11. nov 2008

Joooj, no teda...
Ale samozrejme, ze to s kojenim ne sranda...
No uvazujem, ze Ta pockam, lebo to len tak niekoho asi nenajdem🙂
Ale neviem, kedy si myslis, ze to bude? Jasne, ze teraz kvoli tomu nebudes maleho nasilu odtrhat...
Hm... Uz som sa i zacala tesit...

bibula
autor
12. nov 2008

no to teda neviem,keby bolo na mne,tak uz je 2 x odtsveny,ale ked mi zacne sklbat tricko je mi ho luto....chcela by som ist na jeden kurz, ma dve cele dni,tak mozno ked ma neuvidi....no ktoho vie,asi to ostane na novy rok. 😔 😅

ketyh
12. nov 2008

nepije sa ranny hned ten co prv vylucime ale stredny prud a ten uz tak nezapacha....kazdy moc vonia podla toho jeme,jasne ze ten kto je vela masa ho ma zapachajuci
moc zdraveho cloveka vonia a chuti ako mlieko
ked kojis nemala by si sa liecit urinou
ak by si chcela pit moc svojhoi syna,kludne mozes ale on musi byt uuplne zdravy
v kazdej faze dna sa tvori moc ktory je dobry na urcite veci,co konkretne chces liecit ty bibus?

bibula
autor
12. nov 2008

😀 nic,sme zdravi-skor to mala byt ocistna kura-no a odkladame to kvoly mojmu kojeniu 😔

ketyh
12. nov 2008

moj otec to drzal aj s takou dietkou,schudol za 2mes. 17 kil! ale dodrziaval to velmi prisne
fakt mu to pomohlo a aj na vysledkoch v nemocnici doktor len tak cumel 😀

bibula
autor
12. nov 2008

😀 super,zatial som nevidela,ze by to niekomu aspon v niecom nepomohlo,teda neprospelo.schudnut nepotrebujem,ale ako "zdrava" detoxikacia,by to mohlo byt fajn-robil si predtym aj tie klystyri?alebo lem zacal pit moc a upravil stravu? 😅

ketyh
13. nov 2008

robil si aj klystyr - obmienal to raz mydlovov vodou a raz mocom a tak dokola 😀
a ak sa smiem spytat kolko mas rockov? (na tej fotke vyzeras na 19 - ale to predsa nemozes mat 12 rocnu dcerku zeee 😀 )

vodniicka
18. nov 2008

nasa znama 60 roc. pani si natierala tvar svojim mocom a nenatierala si ju kremom ale musim vam povedat..ma taku napnutu pokozku bez vrasky, ako taka mladucha..no tusim, ze ten moc poziva aj vnutorne...
ja asi vyskusam malemu na ekzem

tburinka
4. feb 2009

ahoj, beru euthyrox(kvuli hashimoto nemoci, neustale i s predavkovani euthroxu protilatk mam:(.....), a jsem jim predavkovana, ale kdyz mi ho jednou vysadili jen sem nabrala 20 kg a strasnz otoky, ted verejne vystuuji a jeste potrebuju aspon10 shodit, bojim se ho snizit, zacala jsem vcera s urino terapii deci a dnes 2dc. ale nevim jestli postupuji dobre nikde nemam postup....

mam navic vyssi amylazu, insulinovou resistenci a trigliceridy, cholesterol a kortizol blbi, a pritom by mel byt lepsi protoze mam jakoby lepsi, ted z predavkovani stitnou zlazu....

zacala jsem ted jiz 100% syrovou stravu a nestacim zirat, spolu s colonoterapii, aloe vera, probiotikama a mladym jecmenem se deji zazraky, ale chci to jeste podporit tou urinoterapii ale nevim jak presne....dekuji.

ted po prvnich deckach citim neco v celych strevech(trpim pri i na velky plisne, nalezene v tlustem streve- proto mam i hydrocolon)...

domnivam se ze i se stitne zlazi autoimmuni-hashimoto se da vylecit, protoze kdyz vidim co vse mam proste mam od stravy zanesene tele, do toho genetika(mamca mam hashimoto taky) a je to tu... kdyz sem se narodila mysleli si ze mam leukemii protoze sem mela tak natekle uzliny, od mala jsem jedla jako kluk hodne a nezdrave a trpela na candidu, zanety usi a dutin(milionkrat sinusitidy a tak) pak i alergie a bronchialni astma, zajimave je ze na syrove strave, hydrocolonu se vse zmirnuje a jakoby odchazi, vcetne vahy....tak prosim nekdo mi jeste pomozte s tou urinoterapii....jsem v cizine nemohu proto nikde za lekarem....dekuju tburinka

katuska26
10. feb 2010

Nám urinoterapia nepomohla ale pomohli riasy Chlorella, spirullina a lithotamnium od firmy Wellstar 🙂 ak máte záujem napíšte IP..
A pomohli každému komu som ich odporučila..

barica
11. feb 2010

holky, kdyz pisete, ze je moc tak dobra apod. (nic proti tomu nemam, i tomu verim), tak jak muze byt ditko, ktere ma latkove plenky a zustane treba nejakou dobu v mokru, opruzene? Vzdyt by preci jeho moc mela byt "lekem" pro pokozku?

emilyz
11. feb 2010

super tema. Myslim si, ze ked uz medicina zlyhava, tak clovek siaha po vselijakych inych moznostiach a ja verim, ze aj liecba mocom moze byt ucinna, kedze nasi stari rodicia sa liecili prave alternativnymi sposobmi, ked neboli ziadne lieky a fungovalo to. Len my si myslime, ze len ta moderna medicina nas zachrani a nic ine. Pritom do seba pchame zaroven aj kopec svinstva. Farmaceuticky priemysel musi zit...

fire85
11. feb 2010

bibula-tak já o tom taky četla, má se pít ráno deci anebo víc jak kdo snese.já mám kožní problémy, jím zdravě,zkoušela jsem detoxikaci organismu,ale nejvíc mi pomáhá si ty ruce močí potírat.zatím to pomáhá,říkala jsem si že pokud by to přestalo,tak bych to byla schopná i vypít...ale nevím

http://www.jogin.cz/Urinoterapie-v-praxi/

bonaquaba
8. júl 2010

@bibula
zdravim ta,
chcem sa ta opytat, ci si uz vyskusala urinu na sebe alebo nie a ake mas s nou skusenosti vdaka moc papa

bonaquaba
8. júl 2010

@katuska26
ahoj, chcem sa ta opytat, ci si skusala urinu, ked pises,ze Vam nepomohla a ako vam pomohla chlorela,dik za info

bibula
autor
9. júl 2010

bonaquaba
neskusala som🙂

petja
10. júl 2010

Urinoterapie mi pomáhá,jak na opar,potírám,tak na ekzém co se mi udělal v loket,jamkách asi vlivem hormonů v tomto těhu a jak přišel tak i odešel.Může se i pít,kloktat,nebo třeba jen smíchat já nevim s minerálkou apod.A hlavně čistý organismus má i čistou moč,tj.bez příchuti,zápachu,či případně chutná po dietním režimu,který předtím zavedeme,já nevim zeleninový vývat,nebo meloun apod.
Prcek měl kdysi jakoby náznaky ekzemu na zádičkách po takových ložiskách a potírala jsem xkrát za den a zmizelo to!!! Já bych kožní neriskovala,toto jsou obranné mechanismy vlastního organismu a chemie u mě v životě prostě nemá místo!

bonaquaba
7. aug 2010

myslim si, ze urinoterapia je jedna zo sposobov ako sa precistit a zaroven predchadzat chorobam, takze ak niekto to chce skusat alebo robit, tak v pohode je to jeho vlastne rozhodnutie a ostatni by ho nemali sudit poprve a podruhe, keby vam povedali, ze ste velmi vazne chori a pomoze vam prave urinoterapia nevyskusali by ste ju? Je to lacna zalezitost a ak to ma pomoct tak preco nie. Len v dnesnej dobe sme tak prechemizovani a farmaceuticke spolocnosti chcu len zarabat, tak samozrejme, ze vam lekar nepovie o alternativnych sposoboch liecby, ale vam radsej predpise nejaku chemiu a a ni sami neviete co potom do seba pchate a keby ste to vedeli tak to ani do seba nedate. Takze sa zamyslite nad sebou a neodsudzujte druhych, niekto tu chcel len vediet ci ma niekto s tym skusenosti a nie aby sa tu ozyval niekto kto to vobec nevyskusal a preto nekritizujte, ale zamyslite sa nad sebou, kritizovat je najjednoduchsie

kackacatko
29. feb 2012

Rada by som ozivila tuto temu. S mojou malou dcerkou bojujeme s nejakym koznym problemom. Sme este len na zaciatku, ale co doktor to iná diagnoza a zaver zaverov, nikto si nie je isty co to je. Zacala som urinoterapiu. Potieram jej postihnute miesta (a je ich ozaj dost, po celom telicku) jej močom už 4 dni. Napiste mi prosim ake s tym mate skusenosti, nech ma to trocha povzbudi.

kackacatko
1. mar 2012

takze nikto nic?

kbeata
29. jún 2012

@kackacatko ahoj,mojho maleho teraz pomaly ucim od plienok,beha po byte nahy,dnes je aj poriadne teplo,a akonahle sa vycika,hned by ten moc doslova pil 😀 ,ruky tam pcha,natiera sa tym 😉 ,preto si myslim ze urinoterapia,alebo ine pouzivanie vlastneho mocu nie je proti prirode 🙂
a pomaha vam to?