Aké máte postrehy z urinoterapie?

bibula
11. nov 2008

budem rada,ak sa prida niekto dalsi-mozeme si pisat svoje postrehy a zmeny- nalad,aj organizmu.

zaciatok- ---24.11---.nech sme krasne/y do vianoc.

vo stvrtok popisem cely plan,ak nas bude viac-potom si potvrdime,kolko nas do toho ide a kto to vzdava- nikomu nic nezazlievam,tiez som to uz raz odlozila,ale vtedy som nemala maleho-ide totiz o "urinoterapiu"-myslim,ze mi bude prijemnejsie pit detsky moc ako dospelacky 😒 😅

otazky odpoviem,kazdemu novemu odvazlivcovi sa potesim. 🙂

ahojteeeee

bubba
11. nov 2008

ako to vlastne chuti?a kolko toho treba vypit?

halienka
11. nov 2008

No ale kolko ľudí je v dnešnej dobe tak zdravých, že si môže povedať, že môj moč je zdravý, tak ho môžem piť? A väčšinou potrebujú preliečiť chorí ľudia a tí svoj vlastný moč nemôžu, nie? Je to trochu zapeklitý problém. 😝

bubba
11. nov 2008

halienka presne 😉 a este aj ti co si myslia,ze su zdravi...hm...to je tiez otazka ci v skutocnosti aj su...najlepsie byb olo moc vysetrit,pravidelne kontrolovat a vtedy by to asi bolo aj mozne

aponchie
11. nov 2008

ja to rikam furt.moje babi si nacurala do ruk a oplachla oblicej a pocurala si ranu na noze 😀 😀 😀 a jak byla zdrava a krasna..jenze v te dobe bylo vsecko mnohem cistejsi zadne srajdy majdy chemicke a byla bida takze clovek nemel moznost se zasrat vselijakym bordelem..ja si myslim,ze ted v te nasi moci bude to i to.. 😅

bibula
autor
11. nov 2008

dcl rano-kazdemu chuti inac-podla stravy-ked jes vela sladkeho bude sladsi-tie dva hlty prezijem aj bez dychu 😒
a zacina sa klystyrom 😕 😢 😉 to do mna ide dost malo,mam vyskusane aj pred porodom

lalitagopi
11. nov 2008

no nechcem mudrovat, ...ale praveze aj ked ma niekto nador tak moze pit vlastny moc..ono to funguje a neublyzi mu to...prave preto treba pit len vlastny.

lalitagopi
11. nov 2008

skoda, ze tu nie je nikto taky fakt odbornik lekar...
ako ste pisali, ked si niekto ocika ranu tak to pomaha v hojeni...
a par dni odstaty moc je uzasny vraj na masaze, aj na odstranenie bradavic...proste len natierat a ona odpadne.

lenki33
11. nov 2008

bibula drzim ti palce 😉 si odvazna ze do toho ides a ze sa k tomu este takto verejne "priznas"
ja na to teda nemam, ale mam znamu ktora mala strasne problemy s nechtami na rukach, mala ich take krehke (aj ked to asi nie je to spravne slovo) proste sa jej lamali a uplne jej zliezali, skoro ich nemala.
Po asi pol roku urinoterapie ich zacala mat uz celkom dobre a teraz asi po roku ked jej uplne narastli nove ich ma krasne leskle pevne, okrem toho sa jej zlepsila plet a vraj aj zrak prestala nosit okuliare 😉

sirinka
11. nov 2008

praveze chori ludia maju pit vlastny moc, lebo prave v nom najdu riesenie na svoju chorobu...
v minulosti bola liecba urinoterapiou ovela rozsirenejsia, mozno nase prastare mamy by vedeli rozpravat. v japonsku je toto normalny vedny odbor a da sa studovat na VS mediciny...
ja by som to mozno tiez vyskusala, keby som trpela nejakou vaznou chorobou...
inac, kuknite svoje kremiky na tvar, co obsahuju...vacsinou je v nich aj urea 😉

emjee
11. nov 2008

ale najlepsi je tusim prvy ranny moc som niekde citala / pocula
a urcite tehulkam sa neodporuca urinoterapia, takze nateraz sa na to nedam 😉

bubba
11. nov 2008

bibul a ako co s tym klistirom???som nepochopila,najskor si musis dat klistir a potom vycurat ci ako?

ketyh
11. nov 2008

bibula aj moj otec urinoterapiu praktizuje uz dobre tri roky,boli s maminou aj u Patakyho na skoleni,mame doma vela knih. mamina sa toho vzdala,lebo jej to nepripada obzvlast chutne 😝 a mne tiez nie
no ale k podstate veci.....ci je to chutne alebo nie,pomaha to...otcovi sa zlepsil zdravotny stav,bolo obdobie ked mu koli chorobe mali amputovat nohu a vdaka urinoterapii sa z toho dostal
vlastny moc je najzdravsi,pretoze je priamo na tvoje problemi a jeho chut sa da "vyvarit",robia to ludia ktorym aroma mocu vadi 🙂
tak ti prajem aby sa ti darilo a klobuk dole pred tvojou odvahou 😉

noe
11. nov 2008

Bibula, a co tak DERIVACNY KUPEL - ma to podobny konecny efekt a teda ocista tela ale myslim, ze je to prijemnejsie 😉

noe
11. nov 2008

a nieco viac on nom, ak by ste chceli vyskusat

http://www.lunarnykalendar.sk/default.aspx?p=ma...

svokra, tak ako jej mnoho klientov to ma odskusane a funguje to 🙂

bubba
11. nov 2008

no neviem si predstavit tu aromu v kuchyni keby si "vyvaram"vlastny urine 😖

nevesta
11. nov 2008

No teda 😝

ketyh
11. nov 2008

bubba navyvara sa normalne v hrnci ale v pohari sa da von na slnko,a pokial nie si chora,tvoj moc nema ziadnu vonu

sirinka
11. nov 2008

ketyh tak ja som potom rano vzdy chora 😝 😀

bubba
11. nov 2008

sirrinka,ja asi tiez 😀 😀 alebo ked vypijem vacsie mnozstvo kavy

ketyh
11. nov 2008

ranajsi moc sa nepouziva lebo je zlty a ma zapach a to preto ze v nas bol cely vecer 😎

bubba
11. nov 2008

bibula ty maleho este kojis ak s anemylim,myslis ze sa to nedostane do mlieka a nebude to nejako vadit?

sirinka
11. nov 2008

ketyh ja som citala, ze aj ten...

ivka144
11. nov 2008

Bibula, ja by som sa PRIDALA, ale nechce sa mi vsetko az tak studovat, preto by som sa spolahla na tvoje uz ziskane info.
Mam problem, ze podla mna mam az prilis zaneseny organizmus, aj ked chapem, ze to ma posobit ked je clovek chory, takze aj s mocom choreho, ale aj tak, su tam nejake kontraindikacie?
(Momentalne som asi mesiac na bezlepkovej diete, ale inak sa stravujem dost nanic a tusim mam problem s cukrom a kandidami...)

Dalsia vec, ze aku stravu musim dodrziavat pocas toho? U mna to je problem strasny..., najma teda z psychickeho hladiska...

A vy uz piskate do nocnicka, co? Moj stupel ma daco cez 13m, este plienkujeme..., ale aj tak,..., ja som sice niekde pocula, ze najlepsi na urinoterapiu je vlastny moc alebo moc chlapca do dvoch rokov (neviem preco chlapca). Ale ten moj ma milion alergii, ekzem a berie aj nejake lieciky...

(Inak tiez by som uvitala, keby tu bolo viac konstruktivnych prispevkov, aby som sa nemusela potom dlho prehrabavat nimi, ze ktory uz hovori nieco konkretne k postupu a tak...)

Takze Bibi, budem Ti povdacna za viac info, ako sa pripravit a ako to potom presne robit.
A este by ma zaujimala taka vec s oblickami. Vseobecne detox je fajn, ale je dolezite, aby cloveku dobre fungovali oblicky, lebo inak to moze robit problemy - proste ze sa uz telo ocistuje, ale oblicky nestacia spracovavat a vylucovat. Je to tak aj pri urino? (Mam dovodne podozrenie, ze mam uz taky chronickejsi problem s oblickami..)

Dik.

lalitagopi
11. nov 2008

pit sa ma ranny stredny...

bibula
autor
11. nov 2008

no ivka budem veeelmo rada ,ak sa aspon niekto prida,lebo aj ja potrebujem povzbudit.
nevadi ziadne ochorenie na to,cisti to aj oblicky-teda detoxikuje.

ano kojim,myslim, ze nepojde do mlieka nic divne, predtym je kystyr-takze ked tu uz mam aspon jednu spojenkinu-knizku som kukla-zacina sa to vraj "maknutim" organizmu,aby pri klystyre odislo co najviac "humusu" zosupanych zo stien creva.
ivka vidim,ze aj ty si stihla,takze - staci teply kupel aspon 25 minut,potom studena,alebo vlazna sprcha-aku zvladas-po dobu cca 15minut.
toto sa opakuje po tri dni
u obeznyhc-fuj ake skarede slovo-sa odporuca radsej zahritie behom,alebo sucha sauna.

potom sa pristupy ku klystyru-robi sa mocovy-nacikas si cez noc kolko mozes,mozes tam dat aj detsky-ked ho mas malo,aj manzel moze pridat-ja si vsak myslim,ze ho zriedim s vodou-na cca 2 litre-potom si davas klypstyr maximalne 5 x a minimalne3x-podla toho kolko "bakane" ide von.

no od toho 24.11 by som chcela zacaz s tymi kupelmi a tak dalej-zatial si musim najst nejaku "hadicu" co pouzijem na klystyr.

ano pije sa ranny stredny,ale az pooooo klystyre,inac nema zmysel,sa to pretecie a je po namahe 😔

slnieckova
11. nov 2008

to myslite vazne?

Neodsudzujem, nehodnotim, pripustam, ze je to mozna forma liecby... len ma naplo.... 🤐

bibula
autor
11. nov 2008

budem to takto delit
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
stihla,takze - staci teply kupel aspon 25 minut,potom studena,alebo vlazna sprcha-aku zvladas-po dobu cca 15minut.
toto sa opakuje po tri dni
u obeznyhc-fuj ake skarede slovo-sa odporuca radsej zahritie behom,alebo sucha sauna.

4.den klystyr
5-6 den klystyr
7----..........................1dcl mocu /ranny stredny prud/

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
stravu musim pokukat do stvrtkla je to tu.

slnieckova
11. nov 2008

a este nieco mi napadlo.. no nech sa ta "vona" da akokolvek "vyvarit"... furt je to moc 🙄

lalitagopi
11. nov 2008

Bibula, ale ja by som to pre istotu radsej checkla, ci fat to mozu kojacie zeny...
bo posty a take veci viem na sto pro ze sa nemozu...bo tie jedy sa vyplavuju, dostanu sa aj do mlieka.

ivka144
11. nov 2008

Bibula - fiha, takze to domacky klystyr? Hmm, to budem vediet? A to tri dni klystyrov, to aby som dala maleho k nasim, co? Sak to budem behat na wecko furt... Teda ked si predstavim..., ja som zazila len ten predporodny, no..., ehm...
Aha, ale pointa je, ze to mocom, hej?
Myslela som, ze to sa pojde na nejaku crevnu sprchu, alebo co.,..
A ako mam celu noc precurat🙂? Nemam spat?
Inak co Ti hovoria s tym kojenim, mne sa tiez zda, ze to opatrne,..