Aké máte postrehy z urinoterapie?

bibula
11. nov 2008

budem rada,ak sa prida niekto dalsi-mozeme si pisat svoje postrehy a zmeny- nalad,aj organizmu.

zaciatok- ---24.11---.nech sme krasne/y do vianoc.

vo stvrtok popisem cely plan,ak nas bude viac-potom si potvrdime,kolko nas do toho ide a kto to vzdava- nikomu nic nezazlievam,tiez som to uz raz odlozila,ale vtedy som nemala maleho-ide totiz o "urinoterapiu"-myslim,ze mi bude prijemnejsie pit detsky moc ako dospelacky 😒 😅

otazky odpoviem,kazdemu novemu odvazlivcovi sa potesim. 🙂

ahojteeeee

kackacatko
2. júl 2012

Nám to pomohlo, trvalo to sice dost dlho, ale dostali sme sa z toho. Aby som upresnila termin dost dlho - 3 mesiace urinoterapie. Pytala som sa na urinoterapiu lekarov, ku ktorym sme chodili a nikto mi nic blizsie nevedel povedat. Nenasla som ziadneho lekara, ktory by sa tomu venoval - ziadny biznis, tak z toho predsa nebudu robit vyskumy a studie.

Vela ludi, ktorym som povedala, ze malej robim urinoterapiu ma odsudilo. A mne je to uplne jedno, pretoze uz 2 mesiace ma moja dcerka cistu pokozku a z potravin papame vsetko zaradom.

A este jedna skusenost. Moja mama mala dlho plesen na nechtoch na nohach a vzdy sa jej vedela zbavit len za pouzitia medikamentoznej liecby a po nejakej chvili sa jej to zase vratilo. Teraz skusa urinoterapiu a nechty ma uz skoro zdrave.

Dolezita poznamka na zaver: urinoterapia nie je len pouzivanie uriny, spolu s nou je neoddelitelne spojena aj celkova ocista organizmu, len tak to bude fungovat. Kedze som malu v case robenia urinoterapie plne dojcila, dodrziavala som dietne opatrenia, aby sa jej skodlive latky odo mna nedostavali do mliecka a nasledne do uriny. Takze to nie je len o potierani... Ale to uz je na knihu a nie na takyto kratky odkaz na internete.

ivka_marek
22. jún 2015

@kackacatko ahoj neviem ci sem este chodis... Aj ja mam dcerku,ma silný ekzém, stále ju kojim. Začala som si študovať o urinoterapii. Začala som ju potierať mocom, vycika sa do nočníka ktorý predtM dezinfikujem. Ako si postupovala ty? Budem vdacna za každú radu

vendy171
24. mar 2017

Mozte pouzivat moc svojho dietata do 12 rokov.Zeny od decry a muzi od syna.Rozpravala mi to jedna pani co sa lieci dlhodobo urinoterapiou

lucinla2904
5. okt 2019

4