Aké máte skúsenosti s augmentáciou?

janka_michal
17. sep 2011

ahojte zienky..
premyslam nad tymto zakrokom a chcela som sa opytat ake mate skusenosti...mam vybrate tri kliniky, v mojom pripade zohrava rolu cas,kedy je mozne zakrok vykonat a samozrejme aj suma..ak ste niektora podstupili zakrok v mediklinik(ba) alebo u svehlika (ke) ta tretia klinika je v brne,takze tu spominat ani nebudem..budem len a len rada ak mi napisete svoje skusenosti, dojmi a spokojnost s pracou, pripadne odporucite aj ine kliniky..no nechcem dat viac ako 2200eur za opku..dakujem

ewel007
3. jún 2012

@janka_michal ahoj chcela by som sa spýtať či už máš operáciu za sebou alebo sa chystaš? ja idem koncom roku na konzultaciu a rada by som vedela neaké info, od niekoho, kto to ma za sebou 😀 . dakujem 🙂 🙂

janka_michal
autor
3. jún 2012

@ewel007 ahoj bola som este v oktobri a som velmi nespokojna..doteraz to nemam zahojene a uz sa to vlece osem mesiacov, kazde dva mesiace ma operuju...bola som nakoniec v Medikliniku v Leviciach a vybrali mi podla vsetkeho zle implose na moju postavu,takze sa mi to vsetko posuva dole a nie len,ze to nepekne vyzera, stale s ami otvaraju rany..uz mam toho dost..konzultaciu mi nerobil plasticky chirurg,co tam pracuje,ale majitel kliniky,ci kto to je ani presne neviem.a to som ja nevedela,ze on nie je doktor na to urceny..nechce to tu moc teraz rozoberat,lebo som nahnevana momentalne na celu sitaciu aka je..ale z druhej strany som stastna,ze ich mam..aj ked su problemy je to omnoho lepsie ako to bolo a verim,ze po tejto piatej operacii to bude uz v poriadku a bude sa len a len tesit z nich..tak ake mas otazky?

ewel007
3. jún 2012

uff no tak ty máš taku horšiu skúsenosť ako píšeš, ja si stále čítam neaké članky diskusie, pozerám foto a podobne.. ja som sa objednala v BB u Mudr. Červeňa na konzultáciu, čo čítam je to velký odborník, tak uvidím čo mi povie, do tel pri objednávke mi povedali že najbližší termin na opku je v marci, takže mám ešte cca 9 mes. čas, tak zatial chcem zistiť čo sa dá..Ak sa môžem spýtať aku si mala velkosť aké si si dala spraviť, prípadne vahu a výšku. Ak prípadne neaké info, ktoré by som mala vedieť s tvojej skúsenosti 🙂 . Vkaždom prípade držím! palce, aby si sa tešila s krásneho poprsia a tato piata opka bude posladná a budeš sa vytešovať 😀

janka_michal
autor
12. júl 2012

@ewel007 no ako si na tom?ja neviem preco mi vobec neukazovalo,resp ma neupozornilo,ze si mi odpisala..a ja som myselal,ze si sa neozvala a tak som tuto temu nepozerala..no tak mala som perthense ci ako sa volaju presne tie implantaty 285ml, stredny profil to boli(12,5cm na vysku aj sirku,ale neviem presne na profil kolko)teray mi menili implantaty za mentor tie mam 295ml a su mensie rozmery aj na vysku aj sirku a profil mam strednu plus a to je 4,6cm..napr je aj vysoky profil co by som mala rozmery rovnake,len by som mala vacsie,lebo profil je vacsi..ale doktor povedal,ze to nedaval,lebo nechcel aby to bolo site tak v tahu,ze radsej takto...som tu len na skok..ked budem mat cas tak t popisem viac...musim pvoedat,ze teraz po opke,to vyzera velmi dobre..uz ubehlo 5 a pol tyzdna skoro a vsetko je ok..tak sa tesim uz...dakujem a budem rada,ak sa ozves..a ak ake ides mat ty implantaty a velkost?vsak mi pois viac...no a mam cca 155 a mala som asi 45kg ked som tam isla..teray som schudla som ako stiap mam asi tak 40,5kg..vsak aj sestricky sa ma pytali co som tak schudla,ze aj pred tym som bola stihla,ale je to vidiet ...no a tak som povedala,ze tato opka ma stala tolke,nervy,stresy,peniaze a kila,ze az...ale nelutujem..ked sa kuknem ake nic som mala pred tym a teray,tak je to super..pred tym podprda 70A a teray mam 70C takze super..a si aj na inom fore co sa tyka silikonov?mozno este niekde piseme 🙂 pekny vecer

ewel007
18. júl 2012

ahoj no mne teraz toto tiež neukazalo :(( stale patram po nete čo nové a tak, lebo sa mi nechce tolko čakať až november konzultacia a feb/marec opka.. si strašne zlata že si mi napísala a aj info vieš mna všetko o tom zaujíma 🙂 ja by som chcela večšie implantty mam 56kg a 165cm, niečo viditelnejšie 🙂) tak si aj schudla ale hlavne že si spokojná! 🙂 Stale ťa operovali na jednej a tej istej klinike a jeden lekár?kolko ťa to všetko prosím ťa vyšlo? ja sa bojim že keby sa nahodou rozhodnem pre ineho lekara a skorí termín že nebudem spokojná a zbytočne peniaze a ani nervy nemám :(nevyznam sa v tom že A a teraz C vôbec mi to velkostne na podprdy nič nehovori ja si v obchode skusim ktora mi je dobra a hotovo asi 70B, to máš vlastne dvojky ?🙂 napíš mi prosím a aj kliniku a lekara čo ťa operoval dakujem moooc 🙂

rask
14. mar 2013

Ahoj. Ja som tiež objednaná na augmentáciu do Mediklinik v Leviciach. Teraz som zneistená lebo mne tiež konzultáciu a výber implantátov robil majiteľ kliniky... Navrhol mi eurosilikon v anatomickom tvare 415 ml lebo že mám široký hrudník, malo by to byť u mňa väčšie C až D. Ale mám obavy že sú na mňa veľké pri mojej výške 158 cm a váhe 63 kg. Pod prsiami mám 80 cm. Mám väčší zadok a pred kojením som mávala väčšie C takže to symetricky bolo vyvážené. Ale teraz sa bojím aby som nemala prsiská velike a hlavne či mi vybral vhodný typ implantátu....
Janka a už to máš v poriadku? Budem rada za akúkoľvek radu či reakciu.
Vďaka

pipaaa
14. mar 2013

ahoj, ja som tiez objednana na augmentaciu a termin sami uz blizi a dost som teraz neista 😒 mam navrhnute 375 ml mentory pri 161 cm vyske a vahe 53 kg...tiez by som bola rada keby sa ozval niekto kto abdolvoval operaciu na tejto klinike...dakujem

rask
14. mar 2013

čítam veľa fór ale nič konkrétne :(
a kedy ideš?

pipaaa
15. mar 2013

27. 3. :/ a strasne vaham teraz...neviem co mam robit, ty kedy mas termin?
nasla som par recenzii ale bolo to k majitelovi kliniky a aj celkovo ze ku klinike ze je fajn, ale nejaky konkretny pripad som nasla az tu

rask
15. mar 2013

no ja idem 10.4. - klinika ako taká je fajn, operovali tam dcére nosnú mandlu a manželovi krčné mandle. Boli sme spokojní aj s prístupom aj s klinikou... ja skôr riešim či mi vybral vhodný implantát lebo mi ho vyberal majiteľ kliniky a viem že on je odborník cez ORL... takže v tomto ja pochybujem a preto chcem ísť na konzultáciu aj k inému plastickému chirurgovi aby som mala istotu a mohla zvážiť. Ale kliniku meniť nebudem - myslím, že to bude fajn, v tomto im dôverujem len tie implantáty ma trápia....
Málokto sa prizná k takejto operácii a tým pádom sa ťažko hľadajú recenzie....

pipaaa
15. mar 2013

recenzii je kopa, akurat som nenasla nikoho kto by si akurat tam dal robit prsia :/ cerven, ocenas, trska, mladek, hedera...ale mediklinik nic...no neviem teda..po pravde, co sa tyka velkosti aj ja mam pochybnosti ci nebudu prilis velke, pretoze uz som raz absolvovala jednu konzultaciu u ineho dr a ten mi navrhol 320ml ( aj ked som vtedy nadavala ze to je malo :D ) no a teraz mam 375ml navrhnute a zas sa bojim ci to nebude moc..ale dakujem, ukludnila si ma tymto trosku 🙂

rask
15. mar 2013

no presne tak som to myslela že žiadna recenzia na mediklinik...
25.3. idem na ďalšiu konzultáciu ako som písala a to len preto aby som bola kľudná čo sa týka výberu implantátu, ale operovať sa nechám v leviciach.... tak ti dám potom vedieť čo mi povedal a navrhol ten druhý chirurg - bude to síce dva dni pred tvojou operáciou ale aj tak budeš môcť ešte konzultovať...
a budú ti ho dávať pod sval áno?

tehula
15. mar 2013

Ahojte, mate niekto skusenost s augmentaciou u Mladeka alebo Trsku? Pripadne je tu niekto, kto bol na opke v BA kraji?

rask
16. mar 2013

@pipaaa A ešte sa chcem opýtať, že kto ťa bude operovať? Nevieš meno doktora?

pipaaa
17. mar 2013

ahoj, budu mi ho davat pod sval...no predpokladam, ze dr Caban, kedze Ocenas tam uz neoperuje...cim viac sa mi to blizi tym vacsie pochybnosti mam

rask
17. mar 2013

@pipaaa
kvôli operatérovi?

pipaaa
17. mar 2013

no bojim sa toho vysledku, nakolko som sa docitala tu vyssie co sa stalo janka_michal 😒

rask
21. mar 2013

@pipaaa Ahoj. Zistila si niečo nové o Cabanovi? Ja zatiaľ nie 😒

lula055
21. mar 2013

Ahojte...ma niektora skusenosti s augmentaciou na Interklinik u MUDr. Racza???Moc dakujem za odpoved..

pipaaa
24. mar 2013

nezistila 😒 a uz v stredu mam ist...bojim sa ako to dopadne

rask
24. mar 2013

držím ti palce - prosím daj potom vedieť

janka_michal
autor
24. mar 2013

Jejda zienky..ja som aj zabudla,ze som zalozila tuto temu..musim sa priznat,ze sa toho deje naozaj dost a malo sem chodim.a vidim,ze je tu vela prispevkov..neviem neukazovalo mi to..ja so vsetko musim precitat zajtra cez pc,lebo cez mob sa mi neda poriadne..tak ja si to vsetko precitam a ak boli nejake dotazy na mna alebo budem vediet odp pripadne poradit vyjadrim sa...na dnes zelam pekny vecer..ja idem spat,som dnes vystavena

rask
26. mar 2013

@janka_michal Prosím ťa a nevieš nič o operatérovi Cabanovi - ja som nič nenašla na neho. Mňa v Leviciach konzultoval majiteľ kliniky a navrhol mi Eurosilikony (cena u mňa nerozhodovala) 415 ml stredný profil pod sval. A keď som bola na kontrolnej konzultácii u dr.Maršala tak ten mi navrhol 375 ml Mentor stredný profil. Tak teraz som z toho jelen 😀

janka_michal
autor
26. mar 2013

@rask fuu no na tohto dr neviem nic vobec..nepoznam ho a dokonca ani nikoho koho operoval..mna operoval ocenas..a kto je marsala?on tiez operuje v leviciach?vobec ti neviem poradit;ale ja by som skor dala na rady lekarov z odboru..a s tym cabanom sa nemozes osobne stretnut?napisem ti nieco sujromne

rask
26. mar 2013

@janka_michal maršal je doktor čo operuje aj v trnave na mediclinik či ako sa volá tá klinika..... maršal my vybral mentory preto lebo robia asi len mentory... a v leviciach mi vyberal podľa typu hrudníku a najbližšie mu na mňa sedeli tie eurosilikony tak sa prikláňam k názoru v tých leviciach ... len ten caban ma straší že o ňom nič neviem
ok čakám správičku od teba
😉

pipaaa
28. mar 2013

ahoj...uz som po operacii...velkovy dojem super..aj lekar aj sestricky....no uvidime ako sa budu prsia hojit, mam strasny opuch hore..ale to je asi normalne

rask
28. mar 2013

@pipaaa ahooooj ani nevieš ako som na teba mysleslela, som veľmi rada že si sa ozvala. aký bol caban? bolesti máš? keď sa ti bude dať hod mi fotku 😉 som veľmi rada že si ok a že je všetko v poriadku

pipaaa
29. mar 2013

no bolesti mam, ale je to lepsie ako prvy den..caban bol velmi mily..zlati boli vsetci...prsia mam strasne opuchnute...zatial nemaju moc pekny tvar..ale ten opuch musi opadnut...dufam no

rask
29. mar 2013

prosím ak sa ti dá, popisuj priebeh - držím palce... už sa teším aj na nové prsíčka 😉 závidím v dobrom, že už máš po tom

rask
4. apr 2013

@pipaaa ahoooj. no čo ako?