Aké máte skúsenosti s elektronickou cigaretou?

kristinenka
20. aug 2012

Uvitam vsetky nazory, aj tych ktori vyskusali, aj tych, co sa este len chystaju.....Ja sama by som sa rada tohoto zlozvyku zbavila a verim, ze ak nas bude viac, bude to lahsie 🙂 🙂 🙂

cerez
20. aug 2012

Švagriná ju má, ale fajčí ďalej. Na nej nebadám, žeby fajčila menej. 😒

sympa1
20. aug 2012

mna by toto tiez zaujmalo...kvoli manzelovy..furt ma presviedca ze su to dobre investovane peniaze a odnauci ho to fajcit..podla mna su to vyhodene peniaze a totalna kravina! sem sa so skusenostami s touto vecickkou

frick
20. aug 2012

Ahojte tak aj mňa to zaujíma kvôli manželovi. Väčšinou sme na to počuli dobré ohlasy a má aj dvoch kolegov silný fajčiari a chvália to normálne cigy už ani nefajčia. Mňa skôr už zaujíma značka a do ktorej sa oplatí investovať.Lebo čo som čítala tak vraj tie lacné napodobeniny nestoja za nič.V tescu mal možnosť to vyskúšať a celkom si pochvaľoval tak si tiež myslím že je to dobrá investícia vzhľadom na názory čo som už vyčítala na nete.

petraxy6
20. aug 2012

Baby, minule ma ujo hodinu otravoval, že je to dobrá vec. Fajčíš tam len nikotín, lenže sesternica ju vyhodila, lebo tvrdí, že si zapáliš klasickú cigaretu a dofajčíš, zhasneš. Ona fajčila elektronickú, pozabudla sa a po pol hodine nevedela kde je sever 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Ujo hovorí, že tam sa dá nastaviť koľko nikotínu znesieš a postupne znižuješ dávky. On to fajčí už vyše roka a že vraj je mu lepšie. Sesterka hovorí, že je to blbosť. No tak sa vyznaj 😒

petraxy6
20. aug 2012

@kristinenka a ty veľa fajčíš? 😅

kristinenka
autor
20. aug 2012

@petraxy6 ak sa rata, ze krabicka denne je vela, tak ano :(

kristinenka
autor
20. aug 2012

Mam tiez niekolko znamych, co ju maju a maju ju vyskusanu, niektori fajcia aj elektronicku aj normalne, ale vacsina uz iba elektronicku.....ked som si to preratavala na euricka, tak veru by mi tacilo len dva tyzdne fajcit elektronicku a mam to vratene...smutne zistenie, ale je to tak 🙂 🙂 🙂

petraxy6
20. aug 2012

@kristinenka no tak ja stiahnem min.30 denne 😝 Ale ak neveríš elektronickej cigarete, tak si myslím, že je to zbytočné. Veľa mojich známych prestalo fajčiť zo dňa na deň, ráno sa zobudili a nič, žiadna cigareta....tak ja čakám na to ráno 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kristinenka
autor
20. aug 2012

@petraxy6 No to som rada, ze tu nie som taka sama, lebo ako pozeram, ostatne babule maju len manzelov fajciarov 🙂 🙂 🙂 neviem ci verim, alebo nie, ale ked som sa raz rozhodla vyskusat normalnu cigaretu a ostat pri nej, tak preco nevyskusat aj toto??? 😀

petraxy6
20. aug 2012

@kristinenka u mňa je to tak, už už ma aj presvedčil, len prišla do toho ona a už som mala zase jasno, že budem fajčiť 😎

zdraviezprirody
20. aug 2012

Musím sa priznať, že sme si z toho s manželom uťahovali. Že aký bude " ťažký" frajer, keď si na pive pred chlapmi vytiahne elektronickú cigaretu 😀
Ale kto to myslí vážne a chce prestať, tak účel svätí prostriedky 🙂
Ja osobne si myslím, že pomôcť môže takým, ktorí sú závislí na nikotíne. Môj manžel je fajčiar, ale má psychickú závislosť. Tam postupné znižovanie nikotínu asi ťažko pomôže.

kristinenka
autor
20. aug 2012

@frick ja somuz pocula o vela znackach, ale pravdu povediac, kto sa ma v tom vyznat???? najlepsie to bude si tak, ze vidiet, vyskusat a potom kupit...aj prip. reklamacie budu urcite jednoduhsie 🙂

kristinenka
autor
20. aug 2012

@petraxy6 kto ona? kto ta opat prsevedcil?

petraxy6
20. aug 2012

@kristinenka no sesternica 😉 už už som bola v tom, že sa dám nahovoriť a potom povedala ona verziu a bolo po elektronickej cigarete 😀 😀 😀 😀 Podľa mňa, čo má prísť, to príde. nie som v úplnej pohode, aby som prestala fajčiť. už som to raz skúsila a bolo to o držku. A teraz sa vytešujem z Marlboriek, lebo je tam take tlačítko, ktorým spustíš mentolovú príchuť, tak teraz určite neprestanem 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kristinenka
autor
20. aug 2012

@petraxy6 no ja som nikdy nebola v takom rozpolozeni, ze by som prestala uplne fajcit a to uz mam za sebou nejaky ten patecek 🙂 🙂 🙂 aj ked to moc do smiechu nie je 🙂 dokonca aj ked som bola tehu, tak mi neskutocne fakcenie chutilo a vonalo, za co sa doteraz strasne hambim........a o tych mallborkach som pocula, len ma to nikdy nenapadne kupit, tak snad zajtra 😀 😀 😀

petraxy6
20. aug 2012

@kristinenka budeš sa vytešovať ako ja 😀 😀 😀 😀 😀 😀 A ináč, by si neverila, koľko mamičiek fajčí. len o tom tu (neviem prečo) nehovoria. 😕

kristinenka
autor
20. aug 2012

@petraxy6 samozrejme, ze je vela mamiciek co fajcia, niekto ma s tym ale problem priznat sa, ja teda nie 🙂 🙂

petraxy6
20. aug 2012

@kristinenka ani ja nemám s tým problém. tak fajčím a čo? 😎 Ja si ničím zdrvie a som si toho vedomá...

gabika10
20. aug 2012

Kupila som si sadu, s cielom prestat fajcit. Po dvoch tyzdnoch s elektronickou cigaretou bola moja bilancia nasledovna:
pribrala som 3 kg, elektronicka cigareta mi prestala chutit, ale normalnych cigariet teraz vyfajcim o polovicu menej, ako pred tym. Tak snad, ked zacnem s elektronickou znova, budem fajcit o polovicu z polovice menej, priberiem mozno uz len 1,5 kg... :o))

petraxy6
20. aug 2012

@gabika10 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kristinenka
autor
20. aug 2012

@petraxy6 a nebyva ti niekedy zle? lebo mne ano 🙂 🙂 🙂 to uz ked fakt prezeniem a inak : cakam, ze nam tu nejaka dobra dusa zacne cistit zaludky 😀 😀 😀

kristinenka
autor
20. aug 2012

@gabika10 a odkial, alebo ako si kupovala? to by ma fakt zaujimalo, lebo ja sa neviem rozhodnut

petraxy6
20. aug 2012

@kristinenka mne býva zle iba teraz keď je vonku dusno,teplo a dám si aj s kávou - len neviem, či mi je zle z kávy alebo cigarety 😀 😀 😀 😀 No čakám že to tu zmažú, lebo sme odbočili od pôvodnej témy 😀 😀 😀 😀 ale @gabika10 bilancovala a sa tu rehním 😀 😀 😀 😀 Raz som skúšala prestať s BIONom či ako sa to volá no a nacapil mi dáke sprostosti na brucho a do ucha a som si prvé dva dni myslela, že budem vraždiť, taká som bola ako pes nervozna 😠 Potom som začala žrať všetko čo sa dalo a po mesiaci som to tiež s pár kilami navyše vzdala 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lianka2
21. aug 2012

@gabika10 a koľko si predtým vyfajcila za jeden den? Aj mna by zaujimalo, kde si to mkupovala, lebo je toho strašne veľa.

gabika10
21. aug 2012

Stahla som krabicku denne, teraz ju mam na dva dni. Elektronicku cigaretu som kupila na e-smokes.eu, tie co vyzeraju ako normale cigarety.

gabika10
21. aug 2012

@lianka2 Stahla som krabicku denne, teraz ju mam na dva dni. Elektronicku cigaretu som kupila na e-smokes.eu, tie co vyzeraju ako normale cigarety.

gabika10
21. aug 2012

@kristinenka Elektronicku cigaretu som kupila na e-smokes.eu, tie co vyzeraju ako normale cigarety.

modrofuzik11
21. aug 2012

moja svokra ju vyskusala. zo zaciatku si ju chvalila ale potom ju prestala pouzivat a zase fajci...

blueberry23
21. aug 2012

@kristinenka . Podľa mňa je to hlavne o biznise a ak nie si naozaj presvedčená, že chceš prestať, tak ti to vôbec nepomôže. Vidím to na manželovi, ktorý je silný fajčiar. El. cigaretu má už asi pol roka, ale ani sa jej skoro nedotkol, zapadá prachom. Môj názor je, že s tým treba seknúť radikálne 😉 Inak ja som fajčila tiež, ale hneď ako som zostala tehotná, som s tým prestala a teraz si už na to ani nespomeniem 🙂

marcelatje
21. aug 2012

Ak treba "barličku" čo pomôže prestať tak účel svätí prostriedky. Ja som prestala zo dňa na deň a fajčila som cca 25 a viac denne 😕
Kolegovia môjho partnera zasa chodili na nejakú terapiu k liečiteľovi (stálo to cca 40,- EUR) a šiesti z ôsmich nefajčia. Určite je to aj o tom ako, kto, prečo a či vôbec chce prestať.....
Držím palce 🙂