Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Aké máte skúsenosti s Rosalginom?

luckahh
12. apr 2016

Baby nemate niektora skusenosti? Pomaha to? mam vytok teraz dost silny a aj ma to tam boli..pomohlo niekomu? Dakujem pekne 🙂

kacusik69
12. apr 2016

Rosalgin ulavi, ale ak mas silny vytok a bolesti, nepomoze... treba ist jednoznacne ku gynekologovi, moze ist o zapal, infekciu... na to je Rosalgin slaby... urcite navstevu lekara neodkladaj...

lusyke
12. apr 2016

Mne pomaha. Vzdy ulavi a po asi 2-3 dnoch prelieci...ani nespotrebujem cele balenie. Ak by mi nepomohol Rosalgin tak by som urcite sla ku gynekologicke..no posledny rok sa mi to stale vrati po nejakom case. No viem ze je to zo stresu a na to mi ani tabletky od doktora nepomozu.

vendra88
12. apr 2016

Taktiež si myslám to čo kacusik69, treba ti ísť ku gynekológovi, ale mimo toho Rosalgin je výborna prevencia proti všetkému možnému čo nás ženy trápy.

salome51
12. apr 2016

pre mňa len ako prvá pomoc keď som nemohla ísť hneď ku gynekológovi. Od akútnych ťažkostí uľavil do takej miery, že sa to dalo v pohode vydržať pár dní kým som mohla ísť k Dr. Určite nevylieči. Treba ísť k Dr. a dať sa vyšetriť a urobiť kultiváciu z pošvy.

seahorse27
12. apr 2016

Lepsie je ist k dr., ak su aj bolesti. Rosalgin je fajn, ked nemas moznost ist k lekarovi, ale s nejakym rozsiahlejsim zapalom ti velmi nepomoze.

misel0806
12. apr 2016

Rosalgin je dobry tazkosti ty zmierni ale uplne nevylieci ak ti bolesti neustupuju navstevu gynekologa neodkladaj mozes mat aj zapal a naten rosalgin nestaci😊😀

Tu začni písať odpoveď...

Odošli