Používame cookies. Viac informácií tu. OK
tosomja
6. aug 2019

Mal by sa zo začiatku riadiť diétou ktorú dostal s prepustacou správou. Zvyšok je dosť individuálne, kazdy ma ináč nastavený tráviaci trakt. Kde jemu nemusí dobre robiť kapusta, iný nemôže slaninu. Moja mama síce nie je po operácii, ale takmer sa tomu nevyhla. Je všetko ale nemôže turecku kavu.

jaruska869
autor
6. aug 2019

@tosomja dostal vseobecne informacie preto som chcela viac nazorov niesu tam vsetky potraviny

maminuska
6. aug 2019

@jaruska869 ak je po operácii pankreasu pre zhubné ochorenie , tak ti doporučujem si pozriet videa Dr. Bukovského.

nikpa
7. aug 2019

@jaruska869 na nete je toho dosť popísané, nedá sa riadiť všetkým, treba si vyskúšať čo mu sadne a čo nie. Celkom zaujímavé rady su v tejto knihe

simca06022011
7. aug 2019

@jaruska869 skúste Google. Mne našlo pri zlcniku komplet jedálnicky, potraviny...

chovancova27
7. aug 2019

môj manžel sa lieči na pankreas 4 roky. ked mu je zle, tak si nasadí riadnu dietu, niekedy aj celý den neje. inak som prestala vyprážať a robiť mastné jedlá, varím na ghee masle, väčšinou varené, dusené a tak... veľa omáčkovitých jedál, moc nepoužívam mlieko a múku vôbec. kedže sa mi nechcelo variť jemu zvlásť, prispôsobili sme sa celá rodina a je to v pohode

stanus81
7. aug 2019

@jaruska869 Manzel sa lieci po opakovanej akutnej pankreatitide a na odporucanie gastroenterologa sme kupili tuto knihu. Je rozsiahlejsia, su tam popisane vsetky choroby pankreasu a zlcnika, priciny, liecba, zasady stravovania, recepty.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli