Aké prípravky vám pomohli pri redukcii hmotnosti ?

buxus24
17. jan 2020

Ahojte chcem sa spytat ako sa vam podaeilo schudnut?
Veci ako cvicenie,uprava jedalnicka nemyslim.
Myslim nejake pripravky.
Dakujem

luckabj82
17. jan 2020

tudy cesta nevede ,si myslim

benit
17. jan 2020

Praveze cvicenie a uprava jedalnicka je cesta.😊

buxus24
autor
17. jan 2020

@luckabj82
@benit popravde nemam cas a energiu na cvicenie....
V praci nabeham denne minimalne 12 000-16 000 krokov.ked pridem domov som rada ze sedim. Pecivo skoro nejem,sladke tiez nie...to len ked mi idu moje dni. Kavu som uz tiez obmedzila.

marsmykkok
17. jan 2020

@buxus24 podľa tých krokov to je 2 hodiny až 2,5 chôdze čo nie je málo ale ani extra veľa. Keby chceš nejaký pohyb by si pridať mohla. skús kaloricke tabulky a zapisuj všetko čo zješ a vypijes a zistíš kde je pes zakopaný...

buxus24
autor
17. jan 2020

@marsmykkok toto nie je 2hodiny...v praci stojim od 12-21 hodinova prestavka. Inac celu dobu na nohach a v pohybe

sunny8
17. jan 2020

Tie prípravky ti pomôžu schudnúť akurát tak z peňaženky. To snáď nemyslíš vážne že radšej budeš jesť a piť kadejaké tie prípravky ale stravy sa nevzdas a cvičiť nebudeš ? Pravé tak sa chudne - stravou a cvičením. 🤦 Vzdaj sa bieleho pečiva a náhrad to celozrnným. Jedz najneskôr o 5 večer. Pi veľa tekutín. Nejedz sladké ani slané. Nejedz mastné a vyprážané jedlá. Ráno sa napi teplej vody a to naštartuje trávenie. Jedz veľa zeleniny a vlákniny.

modrykoniicek
17. jan 2020

Prípravky?....Nebuď lenivá a začni niečo robiť a nevyhadzuj peniaze za shit ktorý je len marketingový ťah.

Behala som non stop (nie stála) kedysi v práci aj 13 hodín.Niekedy som nespala ani 4 hodiny ale to sa odzrkadlilo na mojej strave a váhe.Necvičila som.Ver tomu, že keby som chcela tak to dám.No nechcelo sa mi.Kedže som robila 6 dní v týždni.
Stála som aj 12stky krátky/dlhý

Kondička žiadna...aj napriek tomu, že som mala takú robotu.
Od kedy športujem mám 57 kg pevnú postavu.

Našla som si prácu kde mám aj osobný život a môžem si sadnúť.

Muž odpláve aj 6km za hodinu a pól a potom ide ešte do roboty.A cvičiť.

Tak odporúčam bazén ak je niekde po blízku.
Odporúčam to každému lebo to nie je až tak namáhavé pre (neplavca) a chudne sa pri tom najviac kalórií.Pri žiadnom športe človek nezapája toľko svalov.

Zároveň chudneš a zároveň spevňuješ. 🙂

Pokiaľ ty nezačneš od seba.Nejaké tabletky ti nepomôžu.

limetka69
18. jan 2020

@buxus24 daj sa na intermittent fasting

lenteraz111
18. jan 2020

Tým blbostiam o prípravkoch na chudnutie never. Moja teta chudla celý život, z peňaženky jej to vytiahli tisíce eur, výsledok akurát tak prázdna peňaženka. Zničila si tým zdravie. Moja kamoška 40- nicka je tiež stále na diéte. Ma 175 cm, 52 kíl a stále chce chudnúť, vyzerá ako starenka zosuverena. No a ja? Mne pomohlo jest ráno, na obed a cca okolo 17.00, čiže 3 krát denne. K tomu denne chôdza rýchla, dopoludnia s dieťaťom v bugine večer sama, keď manžel strážil deti. Co som jedla? Všetko. Milujem sladké, z každého rožka troska. Prajem veľa síl.

deti95060810
18. jan 2020

na prípravky a podobné drísty zabudni...Jedine pohyb, pohyb y ešte raz pohyb...

maminka2710
18. jan 2020

Mne pomohol beh, úprava jedálnička - viac ovocia a zeleniny, a úplné vylúčenie alkoholu. Vážim teraz toľko, ako v osemnástich 🙂 (a to mam 38)

lenteraz111
18. jan 2020

@maminka2710 ten jedalnicek spraví veľa, hlavne odľahčiť zeleninou bez zemiakov a ryze. Aj ja sa tak stravujem. Vek mam ako ty a vaho ako keď som mala 17...som sa smiala keď som pozerala kartu od lekára. Ze mlafnem 🤣🤣🤣🤣

barborkabar
18. jan 2020

prípravky? žiadny zázračný recept nejestvuje, treba len stravu upraviť, viacej sa hýbať a pôjde to aj samé, ono to znie jednoducho, len nie je to také easy, to som si sama vyskúšala :/

eliska105
22. jan 2020

možno je problém to, že ješ málo 🙂 skús si všetko vážiť, nahadzovať do kalorických tabuliek a zistiť v čom je problém... cvičiť nemusíš, tých 16tisíc krokov sa dá brať ako stredná aktivita 🙂