Aké sú následky epilepsie? Ako ich zmierniť?

ivmila
29. aug 2009

ahojte...
som strsne zufala a akykolvek pozitivny prispevok mi pomoze. Ide o moju mamu. Ma 47 rokov.
Uz 22 rokov sa lieci na sklerozu multiplex, a v poslednych 2 rokoch sa jej zacali z tej choroby aj epilepticke zachvaty. Jeden taky mala aj predvcerom. Dost brutalny, zachvat neprestaval ani po podani diazepamu. Zachranka ju previezla na neurologiu JIS.
Dnes som bola pri nej a ona vobec nerozprava. aj chce nieco povedat ale neda sa jej, zmoze sa len na take zvuky...
Velmi sa bojim ze sa to neda naspet doporiadku. Prosim, nestretli ste sa s takymto pripadom? Viem ze je to velmi komplikovane a nepredvidatelne, kedze ani lekari nevedia ako to bude. Je mi hrozne a mam taky hrozny strach, ze mi zviera zaludok. Velmi sa bojim...

bibula
29. aug 2009

ahoj,epi moze prestat ako zacala,tak isto aj vsetky priznaky,ktore zapricinila mozu odist.
talze preto nikto nevie co a ako bude. 😖

ivmila
autor
29. aug 2009

je to hrozneeeee.... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

ivmila
autor
30. aug 2009

dnes som volala do nemocnice, a nic sa odvcera neznemilo...bohuzial...naozaj tu nieje nikto taky, co sa s tym alebo s niecim podobnym stretol? prosim velmi o prispevky 😒

denisocka
30. aug 2009

ja ti svoj nechcem pisať 😔

denisocka
30. aug 2009

ale chcem ti popriať vela vela síl ! aj mamke

ivmila
autor
30. aug 2009

dakujem

bibula
30. aug 2009

ale s epi som sa uz stretla dost,ale ziaden nemal aj SM

posli mi foto tvojej mami na bibula.bibula@gmail.com /najl.celej postavy,nemusi byt to aktualna foto/

ivmila
autor
30. aug 2009

bibula a smiem sa spytat naco chces jej fotku?

denisocka
30. aug 2009

pošli jej,poradi ti,neboj sa

bibula
30. aug 2009

smies,kuknem na nu-trochu sa tomu venujem...avsak nikdy nerobim,co iny nechce 😉

ivmila
autor
30. aug 2009

bibula, mam to chapat tak,ze mi povies o jej chorobe alebo co bude, alebo len ako jej pomoct?

denisocka
30. aug 2009

aj aj

ivmila
autor
30. aug 2009

denisocka, prosim ta, napis mi blizsie info o tom do IP

ivmila
autor
30. aug 2009

ja sa velmi bojim vediet buducnost

denisocka
30. aug 2009

ona neni veštica , neboj 😉

lela83
2. mar 2010

ahojte je tu niekto na tuto temu ak ano ozvite sa na moju internu postu a potom mozme aj tu pisat