Akné a Duphaston

kika1997
10. feb 2018

Ahojte baby gynekologička mi predpísala duphaston na úpravu menštruačného cyklu beriem ich od 15-25 odkedy ho beriem strašnú mám tvar v živote som takú tvar nemala čo samé akné.. mohli by ste mi poradiť čo si mám dávať na tvar ? Čo by mi tak pomohlo používam minerálnu vodu mixa.

ukulela
10. feb 2018

ja mam roky rokuce problem s akne. vzdy mi nieco zabralo len na cas - kozmetika mary kay, potom mi dobre zaberala bioderma AKN (oboje petro k drahsej kozmetike). naposledy som skusala propolis a plet sa tiez pekne po nom cistila.

szana
10. feb 2018

@kika1997 Uplne viem o com pises som tehotna a brala som duphaston, no a tvar katastrofa. Uplne domaci recept je omyvanie tvare pocas volneho dna silnym repikovym odvarom. Jedine co mne pomaha a to mam zapalene uhry aj take podkozne, su pripravky s kyselinou glycolovou. Glyco A sa uz bohuzial u nas nepredava ale bioderma ma jeden prípravok myslim ze z radu sebio. Je to chemicky peeling stipe to ale vysledky vyborne. Netreba sa bat ze je to agresivne, ucinkuje zaroven proti vraskam a pigmentovym skvrnam.

kika1997
autor
11. feb 2018

@szana a to kde mám si kúpiť ? Koľko to stojí ????

ivanamyl
11. feb 2018

Skus pozriet kozmetiku Syncare, maju tusim nieco s Glyco A, ptipadne ine. Kamaratka uz davnejsie od nich pouzivala.

kika1997
autor
11. feb 2018

@szana môžem tá poprosiť pošleš mi fotku ako to vyzerá tá kyselina ?

lenka15101510
13. feb 2018

@kika1997 skús od spoločnosti KAMEDIS zelenú radu, čokoľvek z toho si kúpiš či už čisitiaci gél, krém alebo lokalny gél tak uvidíš výsledky po pár použitiach 🙂 a hlavne ti to dlho vydrží, ja používam veľmi malé množstvá na tvár.

szana
15. feb 2018

@kika1997 V lekarni, tam Ti aj povedia ktore sérum to je cena cca 16 eur.