• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Akné a problémy s pleťou po pôrode

6. októbra 2015 
ved ani ja radsej,v puberte som padla na taku matronu,ktora si zo mna este utahovala-ze keby som mala tolko penazi ako akne-bola by som bohata.. :confounded:
fest mi pomohla zvysit sebavedomie.. :sunglasses:
pozrela som na ten cistic ja mam znacku TCM,ale dala som si cez Google-cistic pleti a hned druha stranka vyhodil-cistic PHILIPS
17. okt 2007 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kukla som aj ja a ta cena no uvidime.ty si spokojna s nim?
17. okt 2007 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie je az taky ako slubuje reklama :sunglasses: ale moj nestal taky kopec penazi :sweat_smile:
ale pravidelne ked to pouzivas tak mam taky pocit ze sa netvoria nove,ale tie stare to nevicucne :sweat_smile: -to je slovicko :grinning:
17. okt 2007 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vyborne to prekrvy plet,hlavne v zime-nevyzeram ako mrtvolka :wink:
17. okt 2007 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
antonia dik. :slight_smile:
17. okt 2007 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Akné, to je hrôza :zipper_mouth:
18. okt 2007 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som si naivne myslela,že ked porodim tak budu fuč.A nie su.Ráno ma ide švihut ked sa kuknem do zrkadla.Vyzerám ako pubertačka.
18. okt 2007 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmmm keby to bolo take jednoduche,kozmeticke firme by asi skrachovali :sweat_smile: v tehotenstve zapracovali hormony,to balo super-tvaricka ako babetko :wink:
18. okt 2007 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Antonia...a co mas,chlapceka ze si tak opeknela v tehu?
18. okt 2007 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasneho chlapceka,Maxa.... :wink:
a ako je to s tebou?pomaha tehotenstvo??
18. okt 2007 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No mne urcite nie...predtym to bola pohoda,teraz mam cely dekolt plny vyrazok a aj na tvari...ale snad sa to casom ukludni.
18. okt 2007 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mozno je to aj tym,ze teraz je chladnejsie a dekolt si schovala-nema slniecko,mne sa dekolt teraz vyhadzal,ked som sa zababusila :frowning2:
18. okt 2007 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No uvidime...ale ak by to bolo tym,ze dievcatko tam v brusku mi ubera krasu by mi to ani nevadilo :slight_smile:
18. okt 2007 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chces radsej dievcatko? :wink: aj ja som chcela, ale teraz by som mojho milacika nevymenila za nic na svete :slight_smile: ono je to jedno len nech je to zdravucke.a co pouzivas na tvar?
18. okt 2007 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Antonia...jasne,ze je to vlastne jedno,ale keby som si mohla zelat tak dievcatko.
No a co pouzivam?Na umyvanie tvare Clean & Clear,a krem Gatineau od kozmeticky.Sice drahy,ale super mi sadol.
19. okt 2007 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co je to za kremik?je urceny specialne na problemovu plet?
19. okt 2007 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ano,je presne na problemovu plet...a kupujem ho u kozmeticky.Super mi sadol,je velmi lahky ked sa nakremujem ani neviem ze som nakremovana.
19. okt 2007 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a da sa kupit len u kozmeticky?mozem vediet kolko stoji? :sweat_smile:
19. okt 2007 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja som ho v obchode neobjavila,ale v BA ho zrejme maju.Ja ho kupujem u kozmeticky za 1000Sk.
19. okt 2007 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diki :wink:
19. okt 2007 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute kocky,
ja mam tiez problemy s pletou, co ma velmi hneva, lebo predtym som ju mala ako babo. no a teraz? hroza. prestala som uzivat antikoncepciu, nasli mi 5 cm cystu, takze mat babo odkladame. necitim sa vo svojej kozi, mam z toho poriadne mindraky, aj ked viem ze su v zivote aj dolezitejsie veci. Mam 50kg na vysku 167cm, jem same zdrave jedla, pijem vela cajov a nic.teraz je to mozno z toho zapalu co mam v krvi, ale skuskte poradit. moja brada je v hroznom stave! :frowning2:
a ked teraz som sa tak chcela pacit mojmu drahemu, hahaha
29. nov 2007 o 23:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pri koznej si bola?ja som tiez experimentovala asi so vsetkym :grinning: a ked som vysadila antikoncepciu lebo som s nej priberala :frowning2: tak to bola hruza....pomohol mi krem-skinorin,stoji okolo 300 ale ked ho mas predpisany tak sa doplaca okolo stovky :wink:
30. nov 2007 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam krem duac, ale mam pocit ze nezabera, ze to ide z mojho vnutra. nechapem, preco mi lekar nanasadil nejake antibiotika, ked mam tu cystu(nech sa stiahne) v pondelok to bude tyzden...
30. nov 2007 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
videla som kozmetiku synergen. neviete čo to je zač akasi je lacna. :slight_smile:
3. máj 2008 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mavam akne od 15tky a nikdy mi nic nepomahalo...v poslednom case som objavila cistiaci gel na tvar so sirou...taky oranzovy..a k tomu samohrejivu masku od garnier-u
12. jún 2008 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
až teraz som našla túto tému,ja mám problém z akné tiež zhruba od 15 a už mám 29 a tri det,vždy som si po každom dieťati hovorili,že už to prejde a stále nič,,,ale zinerit je fakt dobrý + kozmetička a je to lepšie ako nič
12. jún 2008 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja si myslím, že kozmetička nepomáha, navštívila som ju možno 2 krát v živote, ale výsledný efekt bol katastrofálny. Ja mám 25 a akné - čierne póry mám odkedy pamätám. :frowning2: :frowning2: :angry:
Je mi z toho nanič :angry: :angry: :angry: :confounded: :confounded: :confounded:
Kto získal do vienka bezproblémovú pleť, tak ju má až do smrti, a nemusí používať žiadne prípravky.
Ale napríklad ako ja, tak mne nepomôže kozmetika a za pár tisíc. :angry: :unamused: :confounded:
Čo už možno že som získala niečo druhé do vienka, ale ČO :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
12. jún 2008 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tiež večná pubertiačka :unamused:
v tehu som mala ksichtík ako detská ritka....ale potom :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: ...hrôza...
ale čo mi fakt pomohlo je antibiotikum AKNEMYCIN...a kozmetiku používam garnier pure - gel a aj pleťovú vodu a krém na tvár excipial...ten som vyskúšala na tvár asi pred týždňom a je úžasný, doteraz som používala garnier krémy....neboli zlé, ale excipial je 100x lepší
12. jún 2008 o 12:34  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anmary....práve preto,že si ju navštívila len 2 krát sa ti zdá,že to je nanič...treba k nej chodiť aspon raz do mesiaca
12. jún 2008 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bzuco....to antibiotikum Aknemycin môže predpísať len kožná ,alebo aj obvodná lekárka?
12. jún 2008 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok