Akné a problémy s pleťou po pôrode

vilki
13. dec 2006

babulky nemate niektora rovnaky problem?uz davnejsie bojujem s akne.pocas tehotenstva som mala peknu plet a po porode sa mi akne zase objavilo.neviem co mam pouzivat.ak mate podobny problem co pouzivate?

antonia1
17. okt 2007

ved ani ja radsej,v puberte som padla na taku matronu,ktora si zo mna este utahovala-ze keby som mala tolko penazi ako akne-bola by som bohata.. 😖
fest mi pomohla zvysit sebavedomie.. 😎
pozrela som na ten cistic ja mam znacku TCM,ale dala som si cez Google-cistic pleti a hned druha stranka vyhodil-cistic PHILIPS

pacna
17. okt 2007

no kukla som aj ja a ta cena no uvidime.ty si spokojna s nim?

antonia1
17. okt 2007

nie je az taky ako slubuje reklama 😎 ale moj nestal taky kopec penazi 😅
ale pravidelne ked to pouzivas tak mam taky pocit ze sa netvoria nove,ale tie stare to nevicucne 😅 -to je slovicko 😀

antonia1
17. okt 2007

a vyborne to prekrvy plet,hlavne v zime-nevyzeram ako mrtvolka 😉

pacna
17. okt 2007

antonia dik. 🙂

evina22
18. okt 2007

Akné, to je hrôza 🤐

jacka
18. okt 2007

Ja som si naivne myslela,že ked porodim tak budu fuč.A nie su.Ráno ma ide švihut ked sa kuknem do zrkadla.Vyzerám ako pubertačka.

antonia1
18. okt 2007

hmmm keby to bolo take jednoduche,kozmeticke firme by asi skrachovali 😅 v tehotenstve zapracovali hormony,to balo super-tvaricka ako babetko 😉

miriamka
18. okt 2007

Antonia...a co mas,chlapceka ze si tak opeknela v tehu?

antonia1
18. okt 2007

krasneho chlapceka,Maxa.... 😉
a ako je to s tebou?pomaha tehotenstvo??

miriamka
18. okt 2007

No mne urcite nie...predtym to bola pohoda,teraz mam cely dekolt plny vyrazok a aj na tvari...ale snad sa to casom ukludni.

antonia1
18. okt 2007

mozno je to aj tym,ze teraz je chladnejsie a dekolt si schovala-nema slniecko,mne sa dekolt teraz vyhadzal,ked som sa zababusila ☹

miriamka
18. okt 2007

No uvidime...ale ak by to bolo tym,ze dievcatko tam v brusku mi ubera krasu by mi to ani nevadilo 🙂

antonia1
18. okt 2007

chces radsej dievcatko? 😉 aj ja som chcela, ale teraz by som mojho milacika nevymenila za nic na svete 🙂 ono je to jedno len nech je to zdravucke.a co pouzivas na tvar?

miriamka
19. okt 2007

Antonia...jasne,ze je to vlastne jedno,ale keby som si mohla zelat tak dievcatko.
No a co pouzivam?Na umyvanie tvare Clean & Clear,a krem Gatineau od kozmeticky.Sice drahy,ale super mi sadol.

antonia1
19. okt 2007

co je to za kremik?je urceny specialne na problemovu plet?

miriamka
19. okt 2007

Ano,je presne na problemovu plet...a kupujem ho u kozmeticky.Super mi sadol,je velmi lahky ked sa nakremujem ani neviem ze som nakremovana.

antonia1
19. okt 2007

a da sa kupit len u kozmeticky?mozem vediet kolko stoji? 😅

miriamka
19. okt 2007

No ja som ho v obchode neobjavila,ale v BA ho zrejme maju.Ja ho kupujem u kozmeticky za 1000Sk.

antonia1
19. okt 2007

diki 😉

minig
29. nov 2007

caute kocky,
ja mam tiez problemy s pletou, co ma velmi hneva, lebo predtym som ju mala ako babo. no a teraz? hroza. prestala som uzivat antikoncepciu, nasli mi 5 cm cystu, takze mat babo odkladame. necitim sa vo svojej kozi, mam z toho poriadne mindraky, aj ked viem ze su v zivote aj dolezitejsie veci. Mam 50kg na vysku 167cm, jem same zdrave jedla, pijem vela cajov a nic.teraz je to mozno z toho zapalu co mam v krvi, ale skuskte poradit. moja brada je v hroznom stave! ☹
a ked teraz som sa tak chcela pacit mojmu drahemu, hahaha

antonia1
30. nov 2007

pri koznej si bola?ja som tiez experimentovala asi so vsetkym 😀 a ked som vysadila antikoncepciu lebo som s nej priberala ☹ tak to bola hruza....pomohol mi krem-skinorin,stoji okolo 300 ale ked ho mas predpisany tak sa doplaca okolo stovky 😉

minig
30. nov 2007

mam krem duac, ale mam pocit ze nezabera, ze to ide z mojho vnutra. nechapem, preco mi lekar nanasadil nejake antibiotika, ked mam tu cystu(nech sa stiahne) v pondelok to bude tyzden...

pacna
3. máj 2008

videla som kozmetiku synergen. neviete čo to je zač akasi je lacna. 🙂

malaskoricka
12. jún 2008

ja mavam akne od 15tky a nikdy mi nic nepomahalo...v poslednom case som objavila cistiaci gel na tvar so sirou...taky oranzovy..a k tomu samohrejivu masku od garnier-u

kitaka
12. jún 2008

až teraz som našla túto tému,ja mám problém z akné tiež zhruba od 15 a už mám 29 a tri det,vždy som si po každom dieťati hovorili,že už to prejde a stále nič,,,ale zinerit je fakt dobrý + kozmetička a je to lepšie ako nič

anmary
12. jún 2008

Ja si myslím, že kozmetička nepomáha, navštívila som ju možno 2 krát v živote, ale výsledný efekt bol katastrofálny. Ja mám 25 a akné - čierne póry mám odkedy pamätám. ☹ ☹ 😠
Je mi z toho nanič 😠 😠 😠 😖 😖 😖
Kto získal do vienka bezproblémovú pleť, tak ju má až do smrti, a nemusí používať žiadne prípravky.
Ale napríklad ako ja, tak mne nepomôže kozmetika a za pár tisíc. 😠 😒 😖
Čo už možno že som získala niečo druhé do vienka, ale ČO 😠 😀 😀 😀

bzuco
12. jún 2008

ja som tiež večná pubertiačka 😒
v tehu som mala ksichtík ako detská ritka....ale potom 🙄 🙄 🙄 ...hrôza...
ale čo mi fakt pomohlo je antibiotikum AKNEMYCIN...a kozmetiku používam garnier pure - gel a aj pleťovú vodu a krém na tvár excipial...ten som vyskúšala na tvár asi pred týždňom a je úžasný, doteraz som používala garnier krémy....neboli zlé, ale excipial je 100x lepší

kitaka
12. jún 2008

anmary....práve preto,že si ju navštívila len 2 krát sa ti zdá,že to je nanič...treba k nej chodiť aspon raz do mesiaca

kitaka
12. jún 2008

bzuco....to antibiotikum Aknemycin môže predpísať len kožná ,alebo aj obvodná lekárka?