Akné a problémy s pleťou po pôrode

vilki
13. dec 2006

babulky nemate niektora rovnaky problem?uz davnejsie bojujem s akne.pocas tehotenstva som mala peknu plet a po porode sa mi akne zase objavilo.neviem co mam pouzivat.ak mate podobny problem co pouzivate?

blue99
13. nov 2014
Používateľ blue99 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od blue99.

riešiť treba vnútro črevo ak je čisté aj pleť sa vylepší a zvonka
http://www.zdravie-aloe.sk/produkty/akne-jazvy-po-akne-problematicka-plet/

luciska23
24. feb 2015

Ahojte babenky, ja sa problemom na pleti venujem uz 5 rokov kde riesim s klientkami rozne problemy ako napr. akne, pigmentove skvrny, vrasky, citliva plet, zilky, sucha plet, mastna.... mam s klientkami velmi pekne vysledky. Mozete si pozriet aj moju stranku na facebooku ktoru som len nedavno zalozila , mam tam par vysledkov. Ak chcete rada pomožem aj Vám 🙂 moja stranka je na facebooku: pekna a zdrava plet

damedame
24. feb 2015

Ahojte baby, a nevyskusali ste este zinok, ci uz v potrave alebo ako liek?

anickaanton
26. sep 2015

Ahojte .. Som 3 mesace po porode a mam dos acne po obliceji a na hrudi uz neviem co mam roobit aby mi to zabralo .. vyskusala som antibiotika kremy a nic nezabira aj som skusala acnecolor a nic ☹ uz neviem nemoze mi dakdo tu poradit co mam robit..

lindusss176
6. okt 2015

mne na akne pomohol set pre necistu plet. To som si objednaval cez web je to prirodna kozmetika naturonline. J asom s tou kozmetikou velmi spokojna a zabrala mi.

travnerka12
6. okt 2015
Používateľ travnerka12 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od travnerka12.

mne velmi pomohlo ked som zacala pravidelne chodit na cistenie pleti

lubicamala
5. okt 2017
Používateľ lubicamala je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od lubicamala.

Ak mozem poradit, ja osobne som mala skoro presne ten isty problem, nic nezaberalo a nakoniec mi kozna poradila pouzit dermaroller, pouziva sa to tak, ze si po naneseni pilingu, kremu proste nejakeho pripravku na plet masirujes 2-3 min postihnute miesto dermarollerom. Mne osobne to naozaj pomohlo, sestra to pouziva proti celulitide, ja na akne aj jazvy po akne..