Akné a problémy s pleťou po pôrode

vilki
13. dec 2006

babulky nemate niektora rovnaky problem?uz davnejsie bojujem s akne.pocas tehotenstva som mala peknu plet a po porode sa mi akne zase objavilo.neviem co mam pouzivat.ak mate podobny problem co pouzivate?

bibula
28. jan 2009

booze aka strasna tema tu prikvitla🙂))

bambusko
28. jan 2009

komedony-uhry-cierne bodky su formou akne, nie zlej hygieny. sfarbenie je sposobene pigmentom

http://www.beautyinfo.sk/kozmetika12/akne2007/a...

miriamka
5. feb 2009

Caute,
tak budu tomu 2 tyzdne co uzivam vitaminy BIO ACNE,a na noc "konopny krem"...a musim povedat,tusim sa to lepsi.Ked je nejaka vyrazka,kupila som si v lekarny AKNEPUR taky praskovy puder na vyrazku,a zda sa mi to lepsie nez rozne ine drahe kozmeticke vyrobky.

lyongirl
23. mar 2009

ahoj miriamka, ako pokračuje liečba? Ja som porodila a už sa pupáčiky začínajú objavovať 😝 , tak budem musieť začať uvažovať, čo napatlať na ksicht 😀 .
Používaš stále to čo píšeš v poslednom príspevku, alebo aj niečo iné? Hoď nejakú radu...díky 😉

miriamka
23. mar 2009

Lyongirl...gratulujem k babatku 😵 😵
No u mna je to raz lepsie raz horsie...ale uzivam stale vitaminy BIO ACNE,krem Gatineau,a na vyrazku ak je dezinfekcia liehom a potom AKNEPUR.
Chodim na pravidelne cistenie pleti,takze je to troska lepsie...ale aj tak obcas je to riadnz des 😕

lyongirl
24. mar 2009

Ďakujem za gratuláciu
idem mrknúť na net čo sú zač tie prípravky čo používaš.....a díky za odpoveď. Ja neviem, či môžem niečo brať keď kojím, ale na tvár voľačo budem musieť dať 😉

miriamka
24. mar 2009

No ja ked som kojila som mala plet ok...des nastal po tom co som prestala kojit

lyongirl
25. mar 2009

ja mám zas pleť ok len vtedy, keď so mnou lomcujú tehu hormóny 😀 , ale stále tehu byť nemôžem....
Zatiaľ to nie je nič strašné, ale nechcem to zakríknuť a riešiť to musím, aspoň pre pokoj duše 😉
Ten konopný krém je aký? Lebo ja mám normálne pleť mastnú, ale zatiaľ po pôrode ju mám normálnu, tak nechcem nič, čo by mi ju zbytočne vysušovalo. Pôjdem kúpiť ten Aknepur, aby vysušoval len vyrážky....

miriamka
25. mar 2009

Myslim,ze ten Aknepur Ti bude stacit na to vysusenie...ja si ho dam vecer ked mam vyrazku,a pekne vysusi.A ten konopny krem som prestala,lebo bol prilis mastny.

lyongirl
25. mar 2009

Dnes bol MM v Tescu v lekárni a tam o Aknepure vživote nepočuli 😕
tak skúsim nejakú inú...no a mastný krém tiež nechcem 😝 . Tak som zvedavá na ten Aknepur, či si budem chváliť, dám potom vedieť, keď ho teda zoženiem.

miriamka
25. mar 2009

Ja som ten aknepur objednavala cez internetovu lekaren...tam to urcite najdes

lyongirl
25. mar 2009

na nete je toho všade 😉 , ak nezoženiem tu, tak budem musieť objednať, len kvôli poštovnému by som radšej zohnala tu. Ináč lekáreň by to mala tiež objednať...

lyongirl
1. apr 2009

no včera sa mi podarilo kúpiť Aknepur u nás v lekárni, len som čakal, kedy im príde tovar, lebo minulý týždeň ho nemali. Bola to 4 lekáreň, kde som ho zohnala, v iných nemali, nepočuli....tak od včera testujem, ale ešte je skoro na nejaké závery 😀 , ale dúfam, že pomôže...

buducnost21
11. júl 2009

Ahojte som tu prvý raz tiež mám problém s pleťou a chodím po doktoroch už od 18 a zatiaľ sa to nepodarilo nikomu trochu zmierniť moju formu akné.Mnohý lekári ma posielali na kozmetiku,dávali mi lieky,mastičky dokonca som sa dala nahovoriť na zbrusovanie líc ale výsledok bol ešte horší.Pohľad do zrkadla ma nijako nikdy netešil.Vyskúšala som mnoho prípravkov z lekárne a výsledky boli 0 .Sľubovali mi po pôrode,že sa pleť zlepší a ani to nezabralo,teraz som znova tehotná a vyrážky ma strašne svrbia a bolia a ja len stále dúfam,že raz nájdem niekoho kto mi stým dokáže pomôcť.Nevadí mi že ich mám, vadí mi len to že tak strašne bolia až tak že si ich škrabem niekedy až do krvi. Ak je niekto kto má tiež také problémi nech sa so mnou podelí ako by sa to dalo liečiť

juliettte
2. aug 2009

mne zacalo akne asi niekedy v 17ke, to mi kozne predpisala len eryfluid,
zlepsilo sa to, na vyske to prepuklo opat a ovela horsie, na zaciatok mi dala nejake lieky, dlhodobejsie som uzivala skinoren, tie lieky zabrali, po liekoch som brala doplnky-aknex-asi 3 mesiace, ked som prestala ,po case sa mi akne zhorsilo na chrbte opat, bolo to este horsie a od skrabania som mala riadne flaky, na tvary to bolo celkom fajn vdaka skinorenu tak som zas 2 mesiace brala doplnky, potom som presla na lacnejsi dermabion reps. viaderm, ked si plet zvykala na skinoren, predpisala mi kozna inu mast, neskor ako treti mi predpisala eclaran gel(vecer) s eryfluidom(rano), po case som si ich aplikovala menej casto,ten eryfluid s eclaranom som pouzivala aj na chrbat, nemastili a tiez sa pokozka olupovala takze sa mi vybielili flaky, doplnky stravy som pre istotu brala este dlho, v skotsku som si urobila zasoby tak na necely rok, aj vlasy mi prestali padat, teraz po case opat beriem dermabion lebo sa bojim aby sa mi to nevratilo uplne, najma na chrbte, inak na tvary je to take uz na istej viac menej dufam stalej urovni aj keby som chcela aby to bolo lepsie, tiez zavidim tym co maju krasnu cisti plet, niektori chlapy to mozno nepochopia preco sa baby preto trapia, len my vieme svoje ake to je ked sa zena kvoli tomu chlapovi nepaci, inak kozmetiku pouzivam uz dlhsiu dobu z Yves Rocher, nechce sa mi skusat nove a vyhadzovat zvytocne peniaze na cele balenia, ani bioderma ma moc nenadchla,

juliettte
2. aug 2009

aspon dufam ze ak sa toho nezbavim uplne, ze sa to ani nezhorsi

juliettte
7. aug 2009

prajem vsetkym babam aby si nasli takych chlapov ktori budu mat pre ich plet pochopenie, lebo urcite okrem genetickeho vplyvu a vplyvu zivotospravy aj STRES robi svoje, resp. chlapom mozem odkazat ze cim menej nas budete upozornovat na nase akne a cim viac nas budete podporovat v boji proti tomu tym bude vysledok lepsi

jalao
7. aug 2009

ahoj juliette, pozeram na tuto temu a pravdou je, ze by som tu tiez mala byt aktivistka, ale situacia je momentalne uz 3. mesiac taka, ze vyrazky nemam a to som -ako mozes vidiet v mojom profile, aj bola tehotna, aj rodila, aj kojila a akne bolo a bolo a bolo....Od maja som z experitmentalnych dovodov zacala jest Chlorella, to je len taky doplnok stravy, ale s vyznamnym ucinkom na moje creva(creva su najvacsim zdrojom a skladiskom vsetkeho naseho svinstva v tele), pravdaze som zmenila svoje stravovanie - nie mliecne vyrobky - akurat sem-tam tvrdy syr si doprajem, nie biela muka - to je asi najtazsie, lebo psenica je uz pomaly VSADE! pravdaze koniec s udeninami aj mojou oblubenou slaninkou.. 😔 No ale nejdem ti tu o vyzive kazat, skratka, hlavnu vec, co je pre mna prinosom je ZINOK!!!! opatri si ho a jedz denne, zinok dokazatelne likviduje kozne problemy, skus to, vydrz aj 2 mesiace, kym uvidis vysledky, vydavky s tym velke nebudu, takze za pokus to stoji. Ja viem naisto, ze mne to pomohlo. prajem vela uspechov

bambusko
7. aug 2009

jalao, tebe ta chlorella nejak zabera na vsetko 😕

lea79
7. aug 2009

buducnost 21 mne sa také tie bolestivé vyrážky začali robiť asi v šestnástich...najprv som sa liečila len na akné...tiež som všeličo vyskúšala, ale nič nejako na mňa nezaberalo a potom sa zistila príčina, mám alergiu na mak a korenie...čiže vždy keď som zjedla niečo s makom alebo korenisté spravili sa mi také podkožné bolestivé vyrážky ...takže som z potravy úplne vylúčila alergény a používam kozmetiku LA ROCHE POSAY...veľmi som s ňou spokojná...kožná mi vtedy predpísala ešte aj nejaké trojdňové antibiotiká, ktoré som brala viackrát za sebou, ale medzi jednotlivými baleniami bola vždy niekoľkodňová prestávka...a vďaka tým antibiotikám sa mi zahojil aj chrbát...už sa mi tie vyrážky vôbec nerobia...inak mne eryfluid vôbec nepomáhal...zrejme aj preto, že som alergička a musím si dávať pozor na stravu...teraz som po pôrode a akné žiadne 🙂

jalao
7. aug 2009

Bambusko, ja som opisala cely ten moj proces, ktory som nastartovala pred par mesiacmi a to, ze sa mi pri nom podarili aj taketo super "vedlajsie ucinky, ale prospesne", to som len stastna a tym, ze som sa liecila 20 rokov mastickami a vodickami a pritom problem bol niekde vovnutri, som prisla az takato stara kozicka 😀

juliettte
7. aug 2009

to viem velmi dobre ze to je aj zvnutra, aj tie doplnky-AKNEX okrem vitaminov a mineralov, vytazkov z tekvic.... orsahuju aj crevnu floru preto tiez tak dobre zaberali, precistovali organizmus, len ja som taka vyberava, takze tazko so mnou, pouvazujem nad tym zinkom,diky za radu, skusit treba vsetko ak to ma pomoct, podla mna sa aj v doplnkoch na plet nachadza zinok ale asi nie je az v takom mnozstve, resp. tiez ho treba konzumovat dlhodobo, ja som si vcera povedala ze budem aj pravidelne cvicit aby sa mi prekrvoval organizmus a snad to tiez prispeje, pretoze sem tam si zacvicim nieco z jogy, vcera som si citala knihu o piatich tibetanoch tak tam bolo pisane aj o tom ze to pomaha aj na plet, vlasy... tak sa musim nejak donutit 🙂 ale chvalabohu uz to nie je take ake to byvalo, len sa musim snazit udrziavat si to

juliettte
7. aug 2009

inak ja mliecne vyrobky jem, ale len jogurty a sem tam mlieko, takze to by malo byt ok, ale vzhladom k tomu ze som vyberava-najma v zelenine tak tymto si to asi kazim, inak vzhladom k tomu ze ma zaujimaju doplnky a kozmetika, citam zdravie, tak o tej chlorele som pocula, aj o zelenom jacmeni, "svagrina" s bratom to nejaky cas pili, zo zaciatku sa to asi prejavi skor opacne, pretoze to sa este len z tela zacnu vylucovat skodliviny,
asi po nejakej tej brigade sa odhodlam a kupim si aj ja nieco take,
DIK ZA RADY,

juliettte
7. aug 2009

asi trochu odbocim od temy- mozno by som mala zalozit novu, ked som spominala to cvicenie a jedenie, rada by som priatela ukecala na nejake aktivity, v skole chce chodit do posilovne, co ja velmi nepodporujem, vobec neviem ako mu mam dohovorit aby sem tam cvicil so mnou, par krat sa stalo, a vravel ze sa citi lepsie ale nechce sa mu tam ma to velmi mrzi, lebo za posledny rok mal problem s palcom-zarastanie nechtu- aj o tom som na tomto fore nieco precitala 🙂 takze sa takmer vobec nehybal, vedi mu ked do nho hucim ale mrzi ma ze si nechce dat povedat,

katka1981
10. sep 2009

Ahojte prosim Vas poradte. Pred tehu som mala akne ale kozmeticka ma dala dokopy a 2 alebo 3 roky som mala super plet aj pocas tehu. Asi 2 mesiace po porode sa mi strasne zhorsila plet, je mastna, co nebola uz 10 rokov a stale sa vbyhadzujem na tvari. Moze to byt poporodnymi zmenami, a prejde to alebo to je natrvalo? Poradte co s tym. Na kozmeticku nemam cas.

emili254
30. sep 2009

ja by som sa chcela spitat ties ze ja mam po wiraskach strasne jazwi ci by ste mi newedeli pomoc a ku koznej chodim ale stale mi nic nepomaha dakujem

monkula
30. sep 2009

že wirašky... 😲 😲 😲 😲 😲 😖
kúp so skorocelovú mastičku, možno Ti pomôže...

emili254
30. sep 2009

prosim was mohli by ste mi poradit mam strasne jazwi po wiraskach a uz welmi dlho a nic mi nepomaha bola som s tym aj u koznej a stae nic tak by som chcela ci by ste mi newedeli poradit dakujem

monkula
30. sep 2009

😒 😒 😒

teodorka
30. sep 2009

joj emily 😀 prepac to sa smejem nad Tvojim pravopisom 😀