Akné a problémy s pleťou po pôrode

vilki
13. dec 2006

babulky nemate niektora rovnaky problem?uz davnejsie bojujem s akne.pocas tehotenstva som mala peknu plet a po porode sa mi akne zase objavilo.neviem co mam pouzivat.ak mate podobny problem co pouzivate?

sisstin
24. feb 2007

škrečok: já proto ke kosmetičce ani nechodím, já jsem taky šílená, že bych měla jít někam nenalíčená 🙄

bobicek
24. feb 2007

skrecok, ja idem odtial s vztycenou hlavou a som "namyslena" ze aku mam teraz krasne cistu plet! 😀 😀 a to tam chodim busom, a este k tomu castokrat idem este do skoly 😝 😝 a v pohode! 😵 ved si vezmi, kolko chodi po uliciach nenalicenych zien... a su na tom omnoho horsie ako my! 😉

miriamka
24. feb 2007

Sisstin...ja som na tom podobne.Tiez si neviem predstavit chodit nenalicena.Ani sa mi nejedna ze mat nalicene oci,to precijem.Skor ma znervoznuje ked mi na pleti svieti cervena vyrazka,tu musim hned prekryt 😠

skrecok
24. feb 2007

No, hlavne ze mi kozmeticka nic nepovedala ze si nemam nic davat na tvar minimalne 2 hodiny. Kludne som pred nou mohla davat velku vrstvu kremu na tvar 😒 . Hm, tak si skusim inu kozmeticku.

bobicek
24. feb 2007

miriamka, tak to je ine, ked si mala predom odskusanu vzorku... na cistenie mam plet mlieko z AA (ako aj krem),plet vodu junior ad ab kozmetiky (to si len obcas dam) a ten lieh od koznej (to len vecer).

miriamka
24. feb 2007

A je ta AA kozmetika dobra?
Skrecok,skus ist nejake dermatokozmeticke,nie len obycajne kozmeticke

skrecok
24. feb 2007

Taktiez aj ja nemozem chodit medzi ludi bez mejkapu, ale budem musiet nejak vydrzat. Doma si vobec nedavam, aspon to ze si plet oddychne od toho. Joj, uz budem musiet koncit. Manzelik potrebuje PC, musim ho pustit. Tak sa majte a krasny zbytok dna vam vsetkym prajem.

sisstin
24. feb 2007

já mám nejradši na čištění gely, který se oplachujou vodou..Garnier a Loreal je dobrý 😉

miriamka
24. feb 2007

Ja mam tiez rada take gely co za oplachuju vodou.Aky presne Sisstin pouzivas?

bobicek
24. feb 2007

sisstin, garnier mam aj ja, ale taku mam po tom suchu plet... 😕
miriamka, no, mne ta AA sedi. skoc do lekarne. mna obdarovali letakom, kde je vsetko perfis vysvetlene, a dostala som kopu vzoriek 😎 😀

miriamka
24. feb 2007

No tak asi skocim do lekarne...ved ked existuje aj lacnejsia kozmetika,preco nie 😅

bobicek
24. feb 2007

miriamka, treba vyskusat... 😉 ked sa da... 😉

sisstin
24. feb 2007

miriam: od Loreal je to Pure Zone (takový modrý) a jsou v tom i drobné částečky peelingu, a od Garnier taky pure..a též je modrý 😉

bobicek
24. feb 2007

a potom sa ohlas, co a ako to dopadlo 🙂

miriamka
24. feb 2007

Sisstin...Pure Zone som pouzivala dost dlho,az teraz som skusila vymenit za ine,ze ako zareaguje pokozka.Uvidim..
V pondelok idem do cajovne,a uvidim,ake cajiky tam odporucia ne ocistenie pleti,potom napisem.

bobicek
24. feb 2007

no, to je fajn, som zvedava na takuto alternativu... 😉

miriamka
24. feb 2007

Kamosky si chvalia...vraj tam ta pani super podari,takze v pondelok uvidim cim ma nabali 😀

sisstin
24. feb 2007

jsem se právě šla zkontrolovat do zrcadla a další pupeny na světě 🙄

miriamka
24. feb 2007

Sisstin...asi aby sme radsej ani pred zrkadlo nechodili 🙂 Ja mam problemove partie bradu a lica...na cele nikdy nic,ale za to brada je stale vyhadzana 😠

sisstin
24. feb 2007

jinak, víte co baby..co super pomáhá na akné? Je to solárko..mně to teda pomohlo strašně..ale když jsem těhotná, tak můžu zapomenout 😀

miriamka
24. feb 2007

No viem,ze solarko pomaha...lenze zase aj pokozku zostaruje.Ja sa snazim teraz si poradit bez solarka,ale ked nebude pomoci,skocim tam opat,zakial este nie som tehulka 😉

sisstin
24. feb 2007

kočky, se loučím, mimi dává o sobě vědět..a nějak se mi chce grcat 🙄

vilki
autor
24. feb 2007

caute baby, ked som zacinala tuto temu tak som mala strasnu plet.no potom som bola u koznej a predpisala mi krem vola sa to duac gel a je to super.nehovorim ze mam krasnu plet ale je to naozaj lepsie 🙂
kozna povedala ze si to musim davat aspon osem tyzdnou kym to uplne zaberie tak uvidime... 😀

miriamka
24. feb 2007

Vilki...tak to je super,ze nieco zabralo!Uvidim co mi povie kozna pri dalsej navsteve.

bobicek
25. feb 2007

Ahoj kocky!
este sa chcem spytat ake pouzivate make-upy. Ja by som si mala daky kupit, uz roky pouzivam aknecolor. 😉 Prekryva sice perfis 😝 , ale uz by som prijala aj nieco ine 😉

sisstin
25. feb 2007

bobicek: já mám ted ten pěnový od Astor, předtím jsem měla dream matt mouse od Maybeline.. 😉

skrecok
25. feb 2007

bobicek, ja pouzivam antibakterialny a zmatnujuci puder od Manhattan. Este pred pouzitim pudru pouzivam tonovaci krem od Nivea. Teraz som zacala pouzivat kompaktny krem od Zepteru, som s nim spokojna a nie je vobec vidiet vyrazky. Bohuzial nie je bezne dostat kupit, dostala som to ako darcek.

bobicek
25. feb 2007

sisstin, prosim ta, aky je ten penovy? kryje dobre? 😎 a ako sa rozotiera? 😕 mna zaujala reklama, ale sa neviem rozhodnut. 😀
skrecok, nemas pocit suchej pleti po naneseni pudru? 😕 bo ja ked som si v mladosti 😀 davala puder, bola som sucha a mala som pocit, akoby som mala na pleti supinky-z vysusenia 😉

miriamka
25. feb 2007

No ja pouzivam makeup od Avonu,a som spokojna,ale rozmyslala som ze skusim ten od Vichy co teraz reklamuju.

dai
25. feb 2007

ahojte,
mne sa tiez zhorsila plet pocas tehotenstva... teraz sa to ale uz zlepsiju. Pouzivam gel a pletovu vodu od clerasilu, denny a nocny normaderm krem od vichy, na plet make up od vichy ( ked sa spravne nanesie tak je naozaj super ) a puder antibakterialny od manhattanu... Robi to celkom dobry konecny obrazok 😉