Akné po umelo vyvolanom potrate

adamol
16. jún 2020

Ahojte dievčatá, v 10tom týždni mi doktorka zistila zamlcany potrat, prirodzenou cestou sa stále nič nedialo a tak som išla do nemocnice, kde mi podali misoprostol na vyvolanie kontrakcii. To bolo 2 týždne dozadu. Všetko prebehlo v poriadku, len mam jeden problém - neskutočne sa mi po tom vyhadzala pokožka, samé vyrážky, aj také hnisavé.
Máte niektorá podobnú skúsenosť? Čo vám pomohlo? Ďakujem

pukanec123
16. jún 2020

@adamol ja som mala po poslednom missed to iste, podľa mna rozhádzané hormóny, nič som si na to nedávala, samo sa to vyčistilo a prestalo keď sa mi asi ustálila hladina hormónov asi po mesiaci po kyrete. V nasledujúcom tehotenstve to iste, vyhadzana som ako pubertiak :( a to som vždy mala pleť ako detskú prdelku

ananas28
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dejna_
10. júl 2020

@adamol ahoj prosím ťa aj mne dávali na docistenie nejakú injekciu v správe mám že MEM. Ako to prebiehalo u teba ? Ja som dostala dnes druhu dávku ešte tam nejaký zostatok že 15 MM ale už tam embryo ani gestacny vak nie je. Zatial mám slabé krvácanie...po prvej injekcii tiež len slabé krvácanie ale až po 24 hodinách. Ako si sa cítila po tých injekciách? Lebo ja mám aj trošku také akoby zavrate 😬.Alebo si mala tabletky. Ďakujem za info