Ako bojovať so zarastajúcimi nechtami na nohách?

mari.m
29. apr 2008

ahojte,
mate niekto podobny problem??? 😒
ja tym trpim uz od detstva a mam to dane dedicnostou ☹

dlhe roky chodim na pedikuru,
2x mi stahovali nehty 😢

potom sa mi to zlepsilo,mala som pokoj,

ale teraz sa mi to zase zhorsilo 😖

dnes som si na pedikure velmi vytrpela..

nemate niekto nejake cenne rady pri boji s touto "chorobou"? 😒 😖 ☹ 😢

vopred dikes

pedikuraiva
23. júl 2014

no babské recepty niekedy nemusia dopadnúť najlepšie . Ja pracujem s BS a Imkor šponamy a veľmi mám dobré výsledky . Len treba prísť a poradiť sa zakiaľ nie je problém až tak závažný aby ho riešil chirurg.
Potravinárska 6, Nitra 0907764777 s radosťou pomôžem a poradím

mariro
25. júl 2014

a mozem odporucat pracu a sikovnost @pedikuraiva 🙂

pedikuraiva
25. júl 2014

@luos24 pedikúra Iva Potravinárska 6, Nitra Čermáň tel 0907764777
Buš č. 2a4 vystúpiť na zastávke murgašova

alila
20. nov 2014

www.alila.sk mam salon v Nitre pridite pomozem Vam!!!

alila
20. nov 2014

www.alila.sk
Som pedikerka , robim špony na mieru proti zarastaniu nechotov ma s tym velmi dobre skusenosti, Ozvite sa mi pomozem Vam
Nitra

ellasofia
13. mar 2015

pekný deň,
existuje viacero pedikérskych metód ako ošetriť zarastajúci necht. Prístrojová pedikúra je vhodná pre tento problém. Tamponády alebo špony na nechty napr.Ross Fraser pomáhajú vyriešiť problém s nechtami. Ošetrenie zarastajúceho nechtu vystrihnutím, vybrúsením či vyrezaním zarastajúcej časti nechtu nemusí byť vždy riešením. Dochádza k opakovaniu zarastania z dôvodu nestability nechtu, pretože vystrihovaním si necht vytvára nový nechtový val a začína sa deformovať a zakrúcať. Efektívnejšie je teda hľadať riešenie ako klientovi pomôcť natrvalo. Nasadenie špony je zložité, ale efektívne a trvalé riešenie. Zo strany klienta si vyžaduje dôsledné dodržiavanie pokynov pedikérky, lebo k náprave nedochádza zo dňa na deň. Tento spôsob vlastne učí nechty správne rásť a celý proces trvá cca 6-12-15 mesiacov, individuálne podľa stavu nechtu a rýchlosti rastu nechtov.
www.pedikurasupova.sk
pekný deň

ellasofia
25. mar 2015

ahojte,
existuje viacero pedikérskych metód ako ošetriť zarastajúci necht. Prístrojová pedikúra je vhodná pre tento problém. Tamponády alebo špony na nechty Ross Fraser pomáhajú vyriešiť problém s nechtami. Ošetrenie zarastajúceho nechtu vystrihnutím, vybrúsením či vyrezaním zarastajúcej časti nechtu nemusí byť vždy riešením. Dochádza k opakovaniu zarastania z dôvodu nestability nechtu, pretože vystrihovaním si necht vytvára nový nechtový val a začína sa deformovať a zakrúcať. Efektívnejšie je teda hľadať riešenie ako klientovi pomôcť natrvalo. Nasadenie špony je zložité, ale efektívne a trvalé riešenie. Zo strany klienta si vyžaduje dôsledné dodržiavanie pokynov pedikérky, lebo k náprave nedochádza zo dňa na deň. Tento spôsob vlastne učí nechty správne rásť a celý proces trvá cca 6-12-15 mesiacov, individuálne podľa stavu nechtu a rýchlosti rastu nechtov.
Denisa Šupová
www.pedikurasupova.sk

amdeis
31. mar 2015

Dobry den. Vie mi niekto poradit sikovnu pedikerku z BA, ktora robi aj spony prosim? Mala som vybornu, velmi sikovnu a vzdelanu v danej oblasti, ale ceny dvihala z navstevy na navstevu. Pri 33Eur za mokre osetrenie a prelozenie spony som to vzdala. 😢 Vecna skoda ale nie kazda zije s kollarom. Prosim dajte mi vediet ak nejaku sikovnu poznate. Dakujem.

alila
14. apr 2015

Www.alila.sk pomozem poradim treba sa objednat

amdeis
14. apr 2015

Skoda, ze ste z Nitry. Ja som z Ba.

alenockap
14. apr 2015

mne tiež strhávali nechty,bolesti nebolo konca kraja...potom som si začala ako mi nechty zarastali tak po kúpaní každý den ošetrila čajovníkovým olejom a pod roh nechtu ako mi to zarastalo vkladala kusok vaty,tak aby mi bok nechtu sa nedotýkal kože ak viete ako myslím 🙂 a takto som si ošetrovala dlho....teraz mám už pokoj, ale ked už cítim že ma začína kusok pobolievať,hned vkladám vatu...

map0007
15. apr 2015

strihajte nechty stikackami na nechty,mne osobne to pomohlo.Stale som strihala noznicami a zarastali a musela som chodit na chirurgiu.Teraz ocvakam štikackami a super.🙂

adkat13
15. apr 2015

@amdeis OMG, ja platím 13€ za kombinovanú (mokrá aj suchá) aj s lakovaním... ale spony nerobí...

amdeis
15. apr 2015

@adkat13 A kde chodite na pedikuru v Ruzinove? Ste spokojna? Ak ano skusila by som. Sponu si raz za dva mesiace skocim nalepit niekam inam.

salatoval
25. máj 2015

dobry den ja robim pedikuru, gel lak na nechty, zarasatene nechty... v ba-devinska nova ves. ak máte záujem kontaktujte ma 0944914855 alebo https://www.facebook.com/groups/1568362740107337/ pekny den prajem

ellasofia
26. aug 2015

ahojte,
existuje viacero pedikérskych metód ako ošetriť zarastajúci necht. Prístrojová pedikúra je vhodná pre tento problém. Tamponády alebo špony na nechty Ross Fraser pomáhajú vyriešiť problém s nechtami. Ošetrenie zarastajúceho nechtu vystrihnutím, vybrúsením či vyrezaním zarastajúcej časti nechtu nemusí byť vždy riešením. Dochádza k opakovaniu zarastania z dôvodu nestability nechtu, pretože vystrihovaním si necht vytvára nový nechtový val a začína sa deformovať a zakrúcať. Efektívnejšie je teda hľadať riešenie ako klientovi pomôcť natrvalo. Nasadenie špony je zložité, ale efektívne a trvalé riešenie. Zo strany klienta si vyžaduje dôsledné dodržiavanie pokynov pedikérky, lebo k náprave nedochádza zo dňa na deň. Tento spôsob vlastne učí nechty správne rásť a celý proces trvá cca 6-12-15 mesiacov, individuálne podľa stavu nechtu a rýchlosti rastu nechtov.
www.pedikurasupova.sk

salatoval
12. sep 2015

@ellasofia suhlasim,tak ako napisala. Ja pracujem do sponami

ellasofia
22. okt 2015

Ahojte,
doporučujem navštíviť pedikúru, kde sa robí medicinálna pedikúra. Pedikérka ošetrí nechty, môže použiť tamponády, špony...Doporučí, čo je vhodné pri zápale a cca.každé 2-3 dni sa nechty kontrolujú, kým neustúpi zápal.
www.pedikurasupova.sk

lenulienka86
28. nov 2015

Ba

lenulienka86
28. nov 2015

Baby pomoc. Ako sa zbavim diveho masa. Necht mi nezarasta. Odchlipim to dive /co ma neboli uz/ a vidim okraj. Normalny plochy necht. Chcem len odrezat to dive maso. Na chirurgii mi chcela vyseknut z nechtu a ja ze ee ze chcem iba odrezat to dive. A ona ze to tak nie a ze jedine lapis. Tak to tak tobim ale co. Jednu chrastu strhnem a o dva dni taka ista zivina pod nou. Bude problem vyrieseny vystrihnutim z nechta? Vzniklo mi to po porode z uzkej topanky. Vraj vrasta necht. Ale skor by som povedala ze obrastol divym masom. Necht je tam kde bol predtym a aj tvar je dobry.

ellasofia
27. jan 2016

ahojte,
na zarastajúce nechty jednoznačne treba skúsiť špony 😉 Najlepší liek aký existuje 😉

www.pedikurasupova.sk

ellasofia
10. mar 2016

Ahojte,
existuje viacero pedikérskych metód ako ošetriť zarastajúci necht. Prístrojová pedikúra je vhodná pre tento problém. Tamponády alebo špony na nechty Ross Fraser pomáhajú vyriešiť problém s nechtami. Ošetrenie zarastajúceho nechtu vystrihnutím, vybrúsením či vyrezaním zarastajúcej časti nechtu nemusí byť vždy riešením. Dochádza k opakovaniu zarastania z dôvodu nestability nechtu, pretože vystrihovaním si necht vytvára nový nechtový val a začína sa deformovať a zakrúcať. Efektívnejšie je teda hľadať riešenie ako klientovi pomôcť natrvalo. Nasadenie špony je zložité, ale efektívne a trvalé riešenie. Zo strany klienta si vyžaduje dôsledné dodržiavanie pokynov pedikérky, lebo k náprave nedochádza zo dňa na deň. Tento spôsob vlastne učí nechty správne rásť a celý proces trvá cca 6-12-15 mesiacov, individuálne podľa stavu nechtu a rýchlosti rastu nechtov.
www.pedikurasupova.sk

fiskusik
14. máj 2016

Prosím nieje nijaka metoda zastavenia mam 1. stadium a nechcem zazit hrozne bolesti u chirurga ☹ ☹ ☹

lenulienka86
15. máj 2016

@fiskusik ak si svihnes neprides o cely necht iba o stvrtinu. A aspon ta nebude boliet podanie injekcie. /mna tie injekcie boleli pruserne ale zaberaju aj ked mas pokricily zapal./ lekarka mi povedala ze ma bude boliet injekcia lebo ze to mam velmi zapalene. A tak aj bolo. Cize ak sa nechces zvijat pri pichnuti tak utekaj rano. Samotne odstranenie casti nechtu necitis. No a zotavenie je nic. Iba v ten prvy den si taka nesvoja. Mne to hnilo 6t kedze som nemala bolesti. Stale mi zapal zmizol a potom sa znovu utvoril. Pouzivala som mast baneocin. Skusala som aj odvary z repika salvie sody. Maste gafrova s ichtamolom propolis a aj som to lapisovala a nic. Akonahle tam je raz dive maso uz sa nevstrebe. Mna to ani nebolelo. Preto som sa predlho sama mordovala. A nic nepomohlo.

bubuliatkova
21. aug 2016

Trápila som sa s tým vyše 20 rokov, necht mi vyše 10rokov dorastal na jednej strane len po 2/3...ale koncom apríla som bola u podologičky v LV (veľmi šikovná baba) a po 3 mesiacoch od nasadenia špony mám necht konečne vonku. Škoda, že u nás to všetko riešia chirurgicky... ja som si takto vytrpela 4x, naposledy aj so zle urobenou resekciou, kvôli ktorej mám zdeformované nechtové lôžko a aj vyrastajúci necht je akokeby prelomený...no ale aspoň už nebolí. 🙂 🙂

majkabambulik
8. dec 2019

@mari.m INKOR SPONY SADU SI MOZETE NASADIT AJ SAMI DOMA daju sa objednat z eshopu a pokial mate dive maso pripadne aj s pridruzenym zapalom tak nech vam vseobecna doktorka predpise sirokospektralne antibiotikum, do tyzdna sa ztiahne a zmizne - odskusane 100% funguje! ziadnu chirurgu nepotrebujete.