Ako cvičiť?

teada
9. apr 2013

ahojte..potrebovala by som si poradit..dva porody mi trocha pretransformovali postavu, hlavne co sa tyka bruska a vnutornych stehien..z bruska stale ovisnuta koza a stehna vnutrone sa mi hompalaju a suchaju o seba, joj, prekaza mi to...a nie je to pekne..inak ma chuducke nohy , len hore mam take vankusiky urobene..ako sa ich zbavim??:(co sa tyka zňstravy nechcem schudnut, lebo vaha je akurat, dokonca este menej ako ma byt, ale tie stehna..to brucho este brusaky urobim , to hadam zide ale stehna...poradte nejaky cvik, co je naozaj ucinny a ako dlho to treba cvicit🙂)urcite mate nejake tipy overene a urcite je vas viac co by ste rady urpavili a sformovali po porode svoje tela🙂)

kattrin5
9. apr 2013

Ahoj na stehna Ti poradim drepy plus drepy s vahou, je cela cvikov na nohy, taktiez na stehna dobre je v lahu na chrbte dat si loptu medzi kolena a tlacit kolena ku sebe...pozri youtube alebo musclefitness.com a urcite ak chces vidiet vysledky a zostat vo forme treba cvicit stale neprestavat. Na brucho ti poradim sikmu lavicku a taktiez kolecko na cvucenie brusnych svalov.

teada
autor
10. apr 2013

@kattrin5 skusala som drepy tie pile, asi 2 tyzdne, no ani 1 cm nezislo dolu a klby ma strasne zacali boliet..ale skusim klasicke drepy..je mozne ze za mesiac by mi spadlo niekolko cm??

kattrin5
10. apr 2013

@teada si ma rozismisla. Ja som sa venovala fitness aktivne denne som cvicila dve az tri hodiny a vysledky sa dostavili tak po 4mesiacoch az pol roku. Po shrubs roku uz boli vysledky naozaj vuditelne ze mi ludia vonku chvalili postavu....takze asi tak..necakaj vysledky po 2tuzdnoch

kattrin5
10. apr 2013

Sorry za chyby pisem z mobilu🙂

teada
autor
11. apr 2013

@kattrin5 🙂, chcela by som do leta, ale ako vravis, viem ze to nie je take jednoduche, no skusim byt vytrvala a nenarocna🙂