Ako dlho trvá krvácanie po interupcii?

ninus764
27. okt 2015

Pekny vecer

Pred dvomi tyzdnami som bola na interupcii a chcela by som vediet ako dlho trva krvacanie po tomto zakroku. Krvacanie mam stale no uz je slabsie ako po ine dni ked bolo dost silne. Moze to znamenat ak je slabsie ze mi coskoro krvacanie skonci? Poprosim konkretne odpovede. Dakujem. 🙂

janulkalaura
27. okt 2015

Ja som krvacala asi chvilu po zakroku a potom nic...cakala som niekolko tyzdnou na menzes....

ninus764
autor
27. okt 2015

Navyse vcera a dnes som mala zvlastny hnedy vytok s trochou krvi. Moze to znacit nejaky problem? Momentalne nemam moznost ist k doktorovi.

nelinka1311
27. okt 2015

Nie je to normalne....aspon mne tak bolo povedane,tiez som si myslela,ze je aj som volala doktorovi,ale sestricka ma presvedcila,ze to je ok.po tyzdni som sla na kontrolu( stale krvacajuc) a doktor len pokrutil hlavou,mala som silny zapal!!!hned mi nasadil antibiotika..tolko moja skusenost ☹

blondiee83
27. okt 2015

Ja som krvacala asi nieco vyse tyzdna a potom este hnedy vytok. povedali mi, ze pokial silno nekrvacam a nevypadavaju kusky zrazenej krvi, je to v poriadku. kazde telo reaguje inac - niekto nekrvaca vobec, niekto aj dva, tri tyzdne. Ale mala som len kyretaz po potrate- takze neviem, ci sa to posudzuje rovnako ako interupcia.

tinqua
28. okt 2015

Krvacanie znamena zapal...tak mi bolo povedane a tak aj bolo...

ninus764
autor
28. okt 2015

Mne v nemocnici povedali ze o tyzden by som uz nemala krvacat vobec a na interupcii som Bola pred dvomi tyzdnami. Brala som aj Antibiotika tri dni. No Problem je ten ze sa nenachadzam na Slovensku cize nemozem ist ani k doktorovi

smokenakova
30. sep 2021

Dobrý deň chcem sa spýtať včera som podstúpila upt a prestala som krvácať je to v poriadku a chcem sa spýtať po upt sa môžem aj kúpať dskujem

pracujucazienka
30. sep 2021

@smokenakova kúpanie,sex zakázaný kvôli zavedeniu infekcie minimálne do prvej ms

smokenakova
25. okt 2021

Bola som na potrate je tomu mesiac a menzes vôbec neprišiel kŕče mam v bruchu stále robila som si test ci mi to dobre spravili bol negatívny co to môže byť vie niekto poradiť

sivecke182
18. feb 2022

@nelinka1311 viemze stary prispevok stary uz par rokov.a prosim ta mala si zapal teda krvacanie a bez bolesti a horucky ci dakujem za odpoved

nelinka1311
18. feb 2022

@sivecke182 ak mám byť úprimná,vôbec sa nepamätám, bolo to pred 14 rokmi.ale skôr si myslím,že nie, ale nie som si istá