Ako funguje magnetická rezonancia?

vanessa12345
26. apr 2022

Ahojte, bojím sa ísť na magnetickú rezonancia. Nikdy som tam ešte nebola. Ako ko tam funguje? Idem do Popradu.

janai1
26. apr 2022

@vanessa12345 a čoho konkrétne sa bojíš? Lahneš si, dajú ti slúchadlá a hotovo, nehybeš sa počas kontroly

nelca84
26. apr 2022

@vanessa12345 a coho sa bojis? Len tam lezis, nic ta neboli, len je to troska hlucne. Ja chodim pravidelne a celkom si tam oddychnem 😉 neni sa coho bat

4stanka4
26. apr 2022

@vanessa12345 ides do takeho tunela to je pomerne neprijemne lebo sa tam citi clovek tak stiesnene. Daju ti do ruky balonik a keby si citila ze ti je zle tak stlacis a oni ta vytiahnu. Mas na usiach sluchadla lebo to strasne huci ale neboj da sa prezit. Drzim palce

vanessa12345
autor
26. apr 2022

Tak to není až také hrozné.

Ďakujem 🙂

hipuska
26. apr 2022

Záleží, na akú časť tela.ides. Nemusíš ísť celá dnu. Ja som bola s nohou, takže som bola celá vonku

ninusa221
27. apr 2022

Ahoj ja som bola 3 krát z hlavou. Prišla som tam vypisala som papiere, potom som si zhodila podprsenku. Dali ma do toho tunela dali mi slúchadla ten balónik pustili pesničky. O chvilu mi pichli tu kontrasnu latku zas dali sp5 a to bolo všetko cca polhodka.

vanessa12345
autor
27. apr 2022

@hipuska s chrbátom

tamvtme
27. apr 2022

Nie je to nic hrozne, ja som bola uz parkrat, mala som aj kontrastnu latku, cize zavedena infuzka, musela som lezat na bruchu, to bolo troska neprijemne tak vydrzat bez pohnutia a nevidiet co sa deje ale inak pohodicka....huci to ale mas sluchadla, v ruke tlacitko, keby si to potrebovala ukoncit z nejakeho dovodu

july0
27. apr 2022

Si v stiesnenom prostredi ale ja som mala toez strach na youtube som si pozrela je tam zvuk magnetickej rezonancie aby som bola pripravena ze co ma caka tak si kukni ja som bola potom pohodicke 😊