Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Ako liečiť nízke endometrium?

sunrose
21. jún 2012

Ahooj po ma mam rozhadzany cyklus mala som aj zapal sliznice vcas lieceny ale menses nepravidelny od 28-33 pred ms spinenie 2dni ale co ma najviac trapi ze mam nizku sliznicu iba 6mm na 24dc , teraz mi lekar naordinoval hak na 3 mesiace ze by to malo pomoct nemate s tym skusenosti prosim ? dakujem za kazdu odpoved a radu.

mravvcek
21. jún 2012

Ja s tym mam bohate skusenosti 6 rocne,liecba duphastonom a ked sme sa snazili o babu na preskacku sme mali clostylbegyt.Ale viem,ze duphaston sa na toto pouziva.Drzim palce. 😉

riana12
21. jún 2012

@sunrose HAK radsej nie - radsej hormalne lieky s progesteronom ci estrogenmi alebo prirodne vyzivove doplnky - bylinne caje (najma alchemilka), vit. B6 vo zvysenych davkach (50-100mg denne, od 10DC az do MS), vitamin E
HAK je otazna... ano, moze sa tym zrestartovat telo, ale aj nemusi pomoct vobec... 😒

evakva
21. jún 2012

Mne pomohlo pitei alchemilky a byliniek. HAK mi nepomohla, ale ani neuskodila. Mavala som vysku 4-6mm, teraz 6-8mm

danu
21. jún 2012

@sunrose taka ista otazka tu
https://www.modrykonik.sk/forum/ideme-na-to/podarilo-sa-vam-otehotniet-s-nizkou-sliznicou-maternice/
+ opytaj sa v diskusiach, na ktore ti dala linky katren

Tu začni písať odpoveď...

Odošli