Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Ako mám vydržať v noci, keď mi tabletka na bolesť zuba nezabrala?

anastazka12
28. máj 2015

Zuby

vierka0
28. máj 2015

mne pomohlo zuvat zuvacku..a rano sup k zubarovi..alebo pohotovost

stepanka274
28. máj 2015

Skus propolis na vat.tycinku a potierat,

ivuska027
28. máj 2015

Este jednu tabletku a poldeci a spat. Rano k zubarovi 😉

majka99999
28. máj 2015

Ak mas zubny gel pre deti, potri si to poriadne.

adriana2301
28. máj 2015

mne najviac pomohol teply obklad, nalgesin a rano nic ine len zubar..

dionyzka
28. máj 2015

ked to tak boli a nic nezabera - ist na zubnu pohotovost

matafen
28. máj 2015

Ja som toto riesila pred 2 tyzdnami, no horor! Tiez tabletky nezaberali, tak som si chladila zub studenou vodou - nabrala do ust a prevalovala v ustach, pomahalo to, ale len kym bola voda studena. Zvonku nezaberali ziadne obklady. Potom nad ranom som si dala na vatu Alpu a vlozila som si to do ust na dasno k zubu a zaspala som s tym, ale rano som sa zobudila s bielym rozleptanym dasnom, olupovala sa sliznica, krvacalo to, zubar ked to uvidel si myslel, ze su to afty, este sa s takym sposobom liecby nestretol 🙂 Dasno bolelo a hojilo sa 2 tyzdne, takze Alpu si urcite nedavaj a ked, tak len na chvilu 😉 A hned rano k zubarovi alebo poobede na urgent, neodkladaj to, lebo bolest sa bude len stupnovat. Ja som cakala 2 dni v nadeji, ze to prejde, bol vikend. Ale nepreslo, bolest mi vystrelovala do celej polovice hlavy. Zubar na urgente mi to navrtal, dal docasnu vlozku a okamzite sa mi ulavilo. Zubna pohotovost ale v noci nefunguje, takze musis vydrzat do rana.

jeennyv
28. máj 2015

mne pomohol ustny vyplach glimbax....jeden lekarnik mi ho odporucil a neviem si ho vynachvalit....ucinkuje dost dlho a uplne eliminuje bolest....a je cisto na bolest zubov, ci uz mudrosti alebo po vytrhnuti...

hennyinnsbruck
28. máj 2015

Uj....poznam ☹ ...pohotovost

bonaqa2013
28. máj 2015

Ak neučínkuje 1 tabl. daj 2. zavolaj na pohotovosť nech ti poradia čo na bolesť. oni vedia ako môžeš tabl. striedať...

katarinamarkova
29. máj 2015

ked boli zub, treba ist k zubarovi, nie hltat x noci po sebe tabletky.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli