Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Ako na debku?

evita860
24. jún 2012

ahojte babule 🙂 neviete mi poradit ako na debkove obdobie?zda sa mi ze sa na mna vsetko tak nejako naskladalo a ja nevladzem dalej :( som stale nervozna a nervozna :(

halienka
24. jún 2012

@evita860 Myslíš asi depku - čiže depresiu? No podľa mňa nájsť si čas robiť niečo čo ťa baví - niekto rád štrikuje, niekto číta, niekto chodí na prechádzky, niekto si proste len vyloží nohy na gauč a pozrie dobrý film, proste čokoľvek čo vieš, že ťa teší, čo najviac času sa snažiť si na takéto niečo nájsť. Proste vyčleniť si čas pre seba, požiadať o pomoc k deťom kohokoľvek, muža, babky, sestru atď . Ďalej dopriať si veľa spánku, kvalitného bez prerušenia, ak je možné zabezpečiť aby trebars manžel vstával k deťom keby bolo treba. Stretnúť sa s dôveryhodnou kámoškou a riadne sa z problémov vyrozprávať 😉 🙂 Ak je to depka s vyčerpania a preťaženosti, toto by malo pomôcť 🙂

mirka1308
24. jún 2012

😀 😀 tiež ma napadlo, čo evita myslí tým debka ?? debilka či depresia??
Na debilku poradím nevšímať si ju 😀 a mne na depku zaberie sladkosť a možnosť vyspať sa a oddýchnuť si. A ešte pokecať s dobrou kámoškou 😉

evita860
autor
24. jún 2012

@mirka1308 MYSLIM DEPRESIJU :(

evita860
autor
24. jún 2012

@ikke NO KEBY MI NATO MALA POMOCT COKOLADA TAK UZ ASI NEPREJDEM CEZ DVERE :(

evita860
autor
24. jún 2012

@halienka no to vsetko je sice pekne no u mna nemozne manzela mam v zahranici cize k detom vstavam vzdy iba ja a ja a ja co nie je malo vstavania pretoze moje deti najme mladsia vstavaju aj 10 x za noc :( postrazit mi ich nik nepostrazi pretoze kazdy ma bohuzial dost svojho :( to skor ja este strazim krsniatka mamka stara skola keby som jej povedala ze mami postraz deti a ja idem na kavu pokecat s kamaskou tak coooo si :( a na take veci typu co by ma byvilo tym padom casu nie je vobec kedze som 24 hodin denne s detmi nechodia ani do skoly a do toho vsetkeho sa tahame z choroby do choroby cize sa necudujem ze ta debka prisla :( ale neviem posudit ci je to debka z vycerpania alebo uz to ma aj horsi podton :(

danu
25. jún 2012

@evita860 pozri, pripadne sa opytaj v temach, na ktore ti dala linky ikke

Tu začni písať odpoveď...

Odošli