Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Ako na upchatý noštek dieťaťa počas spánku

Nosné kvapky
alexandramb
2. okt 2019

Dobrý večer, chcela by som sa spýtať či nemá niektoré mamička skúsenosť s upchatým noštekom ale iba v noci alebo mi poradiť ako tomu predísť.

lenicka1121
2. okt 2019

@alexandramb poriadne vysmrkat nos pred spankom. A synovi pomáha morská voda z lekarne , napr. Quix

nikpa
2. okt 2019

@alexandramb Vyčistiť nos morskou soľou, vysmrkat poprípade vytiahnuť sople s odsávačkou. Vyvýšené pod hlavou počas spánku, zvlhcovac vzduchu a najlepší je Inhalator. Ak by už bolo moc zle, že by nevedel poriadne dýchať tak fenistil kvapky ale s tými opatrne a sú len na predpis

miadi
3. okt 2019

@alexandramb pocula som ze je super dat k posteli rozkrojenu cibulu .. osobnu skusenost nemam Moja nastastie mala sopel len raz ..

jaja23
3. okt 2019

@alexandramb streknut sterimar sprej, vydať alebo vysniakat a kvapnut nasivin sprej, aby sa dobre dychalo

evkamotka
3. okt 2019

Pod matrac na jednu stranu dajte poskladany uterak/deku, aby ste vytvorili sikminu. My to malemu na noc robime ked ma sopel, nech mu nezateka

marya2
3. okt 2019

Silný odvar z materiny dúšky - cca 8 vrecúšok čaju na cca 1,5 l vody a horúce dám do izby. Väščinou to pomáha.

k_a_t_k_a
3. okt 2019

@alexandramb Mojim deťom v čase chorôb keď majú upchaty nos pomáha najviac cibuľa. Veľkú cibuľu nakrajam a v miske ju položím pri posteľ v oblasti hlavy. Pred spaním im dám misku s cibuľou nech sa dvakrát zhlboka pri nej nadychnu a ta ostrá vôňa im v momente spriechodni nos. Potom ju už len nechám pri posteli... U nás najlepší pomocník.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli