Ako odstrániť kurie oko?

smejinka
25. jún 2013

Ahojte baby, prosím vas,podarilo sa niektorej ucinne odstranit kurie oko na chodidle? ja ho mam asi pol roka,skusam naplasti, bananovu supku, lastovicnik a nic nepomaha.dakujem za kazdu radu

adkam3
18. feb 2019

Podelim sa tiez o jeden "zazračny recept", ktory keby nevyskusame, neuverim.
Dcere sa minuly rok v lete urobilo na chodidle nohy zo spodu velke kurie oko, pri chôdzi ju to bolelo a o navšteve kožnej a vypalit to ani počuť. Tak som začala googlit, kde aj rôzne prispevky od ľudi dosvedčovali, ze vypalenie u Dr. je bolestive a vie sa to opatovne vratit a naviac ostane po zakroku rana s dierkou 😥. Tak som dala na stare babske recepty, kde sa uvadzalo,ze kazdy vecer prikladat platok cesnaku. Aj ked som tomu moc neverila,zacali sme poctivo kazdy vecer pred spanim nohu osetrovat. Na kurie oko som dala vzdy cerstvy platok cesnaku na to vatovy tampon a lekoplast a tak sme nechali vzdy do rana. Takto sme nohu osetrovali cca mesiac a kurie oko sa zmensovalo,tak sme pokracovali v liecbe. Po dalsom mesiaci sa kurie oko uplne vysusilo a dcera ho raz rano pekne samovolne zlupla ako obycajnu chrasticku a po jazve ani stopa. Noha krasne zahojena. Aj ked niekto pisal, ze prikladame cca 3 tyzdne, my sme museli az dva mesiace a poviem pravdu, ze hoci som tomu moc neverila, vysledok ma nakoniec milo prekvapil. Takze mozem odporučiť na 1000% 😊

s1m.one
18. feb 2019

@adkam3 ahoj, presne, aj ja som robila vyse mesiaca cesnakovu kuru 👍 a tiez by som neverila

evicka5555
5. apr 2019

Endwarts, kupit sa dá v Che, mozno v rakusku a bez predpisu, nič iné mi nepomohlo, 4 roky som mala a stále sa mi robili nové, po mesiaci mi sami odpadli z tej vodicky

minik
18. okt 2019

Môjmu mužovi pomohli lekári v BA, bol to ustav lekarskej kozmetiky, aj to dosť stálo, ale musel tam isť opakovane, ale vysledok sa dostavil. Jeden z posledných článkov na túto tému je aj tento:
https://lepsiden.sk/ako-na-najcastejsie-problem...

kacenocka2
23. aug 2021

@adkam3 zdravím..ak mate skusenosti, prosím vás je toto kurie oko?

adkam3
23. aug 2021

@kacenocka2 dobrý deň, na foto to moc nie je vidno, ale ak to nie je obyčaný pluzgierik, skúste prikladať ten cesnak. Kurie oko býva na dotyk bolestivé a tvrdé.

kacenocka2
23. aug 2021

@adkam3 tu je starsia foto, ale ona si ten vrch vcera zlupala

adkam3
25. aug 2021

zdravím, tak tu to vyzerá ako kurie oko, ale keď si to zlúpla, možno už dobre, ale sledujte to, či sa opäť neurobí, ak áno, skúste ten cesnak prikladať navečer. pekný den

kacenocka2
25. aug 2021

@adkam3 boli sme dnes pri dr, lebo asi 5 nazorov z okolia bolo ze je to isto kurie oko,ale nazory laikov,rady ze jej mam kupovat tinkturu za 9e,naplaste.Moj nazor bol ze to je chrasta lebo dcera je akcna.A Dr vravela,ze kurie oko uplne inak vyzera.

adkam3
26. aug 2021

@kacenocka2 tak hlavne ze je to ok

simusatko
5. sep 2021

@smejinka ani mne nic nepomaha mam aj na chodidle aj na ruke vselico mozne som skusala a nic ani mne nezabera jedine asi ist pedidurke na nohe to odstrani ale na ruke neviem ako pokračovať