Ako ošetrovať tvár a aké značky krémov kupovať od 30 +?

ssisska
1. jún 2013

Ake mate overene skusenosti?

googlinqa
1. jún 2013

ja mam 34, kamoska 38 - ta ma plet ako 20tka, cize genetika, kremy su zbytocne vyhodene peniaze a sama chemia

ematko29
1. jún 2013

@googlinqa moja reč.Moja mamka žiadne krémy neužíva amá super pleť na svoj vek 🙂

sympa1
1. jún 2013

@googlinqa súhlasím 🙂 tiež mám šťastie na stále mladú plet bez začínajúcich vrasok , mám to po mamine. Okrem odlicovania šminiek vcelku lacnym mliekom ( ktoré mne najviac vyhovuje) nepouzivam nic

xlucia
1. jún 2013

@ssisska mne vyhovuje eucerin.

ssisska
autor
1. jún 2013

Ja mam tiez stastie ,ze vyzeram ako teenegerka a ludia mi tipuju 22 rokov aj ked uz mam cerstvych 30 rokov.Len som mala teraz posledne tyzdne dost narocne obdobie,vela povinnosti a aj starosti.Tiez som schudla o tri konfekcne velkosti a moja plet je teraz trochu unavena.Konkretne ma trapi len jedna mimicka vraska na pravom lici.A aj ked som bola kazdy tyzden na masazi a mikromasazi ,stale mi to uplne nezmizlo.Dokonca aj dv krat na lymfodrenazi tvare co je vynikajuce proti vraskam.Rozmyslam co robit. ci skusit neaky botuloxin na vyplnenie,len sa hrozim fotkam svetoznamych celebrit ze vyzeraju ako opuchnute a znetvorene kacerky a teda vaham.Peniaze nie su neaky problem ,lenchcem rozumne investovat jednorazovo.

sandra86
1. jún 2013

treba hladat v drogerii kremiky bez "nebezpecnych prisad" alebo rovno biokozmetiku, tym nemyslim prirodnu kozmetiku, to tiez nie je ono. napr. jeden kremik od saloosu ti staci na tvar aj telo...alebo kokosovy olej tiez (pouzivam 🙂 )

kvetinka245
2. jún 2013

Ja používam kozmetiku od Avene, hlavne čistiacu emulziu na intolerantnu pleť. Ta je pre mna ta najlepšia. Inak mám veľmi citlivú pleť a skúšala som vela značiek, či uz eucerin, bioderma a pod. - bud som sa od nich vyhodila, alebo mi pleť červenela. Pre mna čo sa tyka čistenia pleti je na prvom mieste Avene. Okrem toho používam krémiky, ktore tiež striedam podľa potreby. V zime najčastejsie využívam detsky krem od Nivei, keď je teplejšie tak od Garnier. No všetko záleži od typu pleti. Ja mám moc citlivu a suchšiu.

sintra
3. jún 2013

Rozhodne nesuhlasim s nazorom, ze netreba pouzivat ziadne kremy, ze za vsetko moze genetika. Mozem velmi dobre porovnat v ramci mojej rodiny a okolia...babka, ktora ziadne kremy nepouzivala, vyzerala v 50tke tak, ako moja mama (ktora roky pouziva len kvalitne kremy a celkovu starostlivost) nevyzera ani teraz, v 65tke...
kremy vhodne zvolene podla typu pleti su pre zeny, ktore sa licia a ziju v beznom, mestskom a znecistenom prostredi nutnost.

raffaella
3. jún 2013

@ssisska ja pouzivam na cistenie a odlicovanie Biodermu Hydrabio penu, potom Biodermu Sensibio micelarnu vodu na docistenie a na noc Eucerin Hyaluron Filler nocny krem a cez den pouzivam Vichy BB Idealia. Raz do tyzdna peeling na tvar Bioderma Sebium. Vrasky nemam skutocne ziadne, ani okolo oci ci ust, plet mam peknu hydratovanu a vypnutu. K tomu dodrziavam pitny rezim, cista voda a zeleny caj. A myslim pozitivne 🙂