Ako pravidelnú máte menštruáciu po pôrode?

dianka3
7. feb 2012

Ahojte maminy,ako je to u vas s mrchou po porode respektivne po cisaraku? Rodila som 31oktobra a mrchu som dostala 31 decembra a teraz nic 😒 a stale kojim,neviem moze to byt aj tym? Ma s tym nejaka z vas skusenosi? moze mrcha meskat aj dlhsiu dobu?

zuzka38
7. feb 2012

ja som desat mesiacov po porode a menzes som este nemala.. rodila som prirodzene, tak neviem, doki mi povedal, ze to je ok, ze na to ziadna casova hranica nie je.. hadam ma pravdu 🙂

fairynika
7. feb 2012

jasne ze moze meskat ja som to tak mala tiez a kojim stale az teraz sa mi to ustalilo a mam pravidelnu menstruaciu,.,,

gubcikova
7. feb 2012

ja som nemala mrchu po pôrode presne rok.potom prišla,na druhý mesiac tiež,potom zase nie.

salma22
8. feb 2012

zatial som v 6tt.... pri starsej po sestonedeli tyzden po mi naskocil cyklus a mala som ho nepravidelny ...no uvidime teraz

petkave
8. feb 2012

Tiež som po cisárskom nemala dlho mrchu. Kojila som plne 6 mesiacov, potom ešte ďalších 8. Mrcha prišla cca. po 9 mesiacoch a odvtedy je pravidelná ako hodinky.... Nikdy som ju tak pravidelnú nemala 😀

pimpulienka
8. feb 2012

Nepravidelnú 😉 Pred tehotenstvom ako hodiny, teraz ako sa jej chce, keďže ešte kojim..

jaja321
8. feb 2012

Ahoj ja som rodila 2krát cisárskym a zakaždým to bolo inak. Po prvom pôrode som mala menzes pravidelne každých 24 dní a to hneď po skončení šestonedelky. No a teraz som 3 mesiace po pôrode a nič. Aj som sa pýtala ženského dr. a že je to v poriadku. Môže byť sem-tam nejaké krvácanie alebo výtok ale ževraj je toOK.

lenocka84
8. feb 2012

ahoj, ja som rodila prirodzene, sice predcasne, ale mrchu mam pravidelnu ako hodinky, lepsie ako ked som brala HAK 😅 takze ja som spokojna.

lucka1987
8. feb 2012

predtym som mavala nepravidlenu.. teraz kazdych 28 dni

mircalla
8. feb 2012

Ja tak raz za pol roka, uplne nepravidlne...kojim, blbne to, mala som ju po polroku od porodu, a potom tak raz za cas....predtym ako hodinky

smejo19
8. feb 2012

ja každých 19 dní :(((

cervena_ciapocka
8. feb 2012

Podobne ako @lucka1987 ... predtým som mávala cyklus 28-36 dní a teraz ako hodinky presne 28 dní. Ja nekojím.

rabiva
8. feb 2012

pri plnom dojceni pravidelne kazdych 6tyzdnov 😖

ajca123
8. feb 2012

Áno je to normálne že po pôrode nemáte mršku 🙂
Ja po mojich dvoch synov som mršku dostala až po 10mesiacoch 🙂
A som zvedava teraz po treťom lebo ešte sa čistim,náš maly má iba mesiac

erika115
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ewisam
8. feb 2012

no ja som cca pol roka po cisarskom a este ju nemam, a nieze by mi chybala 😀 Ale dr. mi tiez povedala, ze je to indivindi, tak sa nestresujem a beriem Azaliu, aby nas zatial nebolo viac...

sssimi
8. feb 2012

Ja som dostala prvú mrchu 8 mesiacov po pôrode a asi prvý krát v živote (mimo užívania antiky) pravidelne až po druhé otehotnenie (asi rok a pol). Som zvedavá čo bude teraz po pôrode.

happy8051
9. feb 2012

prva MS sest mesiacov po porode. prvy cyklus katastrofa, skoncil kyretom. potom uz MS presna ako hodinky kazdych 28dni. posledna MS ked mala mala 11 mesiacov, potom planovane tehotenstvo. Takze som stihla AZ 6 krat mrchu medzi prvym porodom a druhym tehu 🙂

lenka311
9. feb 2012

Keď kojíš, nemusíš to mať hádam aj rok. Možno viac... Sestry to obe dostali až keď dokojili - po 10mes, kamošky po 6,7,8 mesiacoch - ale pozor stále môžeš otehotnieť...
To len ja som to mala hneď aj napriek kojeniu - pravidelne každý mesiac...
Buď rada, aspoň Ťa to neotravuje - pokiaľ to náhodou nezačne kopať 😀 😀 😀 😀