Ako prebieha vyšetrenie na urológii?

denulik5
2. jún 2014

Ahojte baby mám ísť na vyšetrenie na urológiu a chcem sa spýtať či ste uz niektora z vas boli chcela by som totiž vedieť ako tam prebieha vyšetrenie ďakujem veľmi pekne 🙂

mirkava
2. jún 2014

@denulik5 ja som bola ked som mala zapal ladvín ale bolo to uz dost dávno.... brali mi moc (cievkovaním) a ultrazvuk s plným mechúrom a teraz ma caka vysetrenie na urogynekológii pre neustále nutkanie na močenie... 😒

denulik5
autor
2. jún 2014

aaaa ja mam problemy s ledvinami sem tam mna chytnu velke bolesti a potom to prestane mam to take chvilkove , doktor mna tam poslal a mam veľky strah :(

mirkava
2. jún 2014

@denulik5 ajaaj su horšie vysetrenia... netreba sa bát 🙂 drzim palce

denulik5
autor
2. jún 2014

@mirkava ja wiem len to cevkovanie nie je určite nic prijemne

mirkava
2. jún 2014

@denulik5 príjemne urcite nie je 😒 , ale da sa to prežiť 🙂

evickam1
2. jún 2014

@denulik5 ja som niekolko rokov pacientka urologie, mozno 7-8rokov, , ale da sa to zvladnut, su aj o mnoho horsie vysetrenia :Dnapr. gastro 🤐 ja im tam dam moc urobia nejaky rozbor a pokecam s doktorom , urobi mi sono cez brucho, ale plny mechur nemusim mat, ani ma tam nikdy necievkovali, mne sa to hocikedy vracia, takze tam niekedy chodim ako na hodiny klaviru 🙂 nemusis sa vobec bat, mozes tam ist s kludom 🙂 🙂

jellinga
3. jún 2014

@denulik5 Zalezi od toho ake vysetrenia ti bude robit, cievkovanie je nic, ale niektore nie su ani zdaleka prijemne, tymto ta nechcem strasit, zrejme ti spravi len sono alebo podla potreby...