Ako pribrať?

iwka1768
25. jan 2021

Potrebujem poradiť ako priberiem. Mam 30r a vážim len 45kg..chcem pribrať ale nejde to...

nikolk0
25. jan 2021

je to otrepané , ale základ je pravidelná a vyvážená strava, zvýšiť príjem kalórii na dvojnásobok.. Vyvarovať sa stresu, a možno zájsť aj na zopár vyšetrení či za tým nepriberaním nie je zdravotný problém.. Tak to bolo aj u mňa, ale zároveň to mám aj geneticky dané..

roja01
25. jan 2021

Ak jes pravidelne a normalne porcie, davas si rano ovocie, cez den zeleninu a to surovu aj dusenu al. varenu plus roznorode potraviny, t.j. jes vyvazene a napriek tomu nepriberas, tak vyskusaj vynechat lepok aj ked nemas nan zistenu alergiu ani intoleranciu. Citala som, ze neznasanie lepku moze mat za nasledok ako tucnotu, tak aj chudnutie. Ak to po cca 2 mesiacoch nezaberie, vynechaj mlieko a mliecne vyrobky. Tak mozes postupovat aj s dalsimi druhmi potravin.

gabika0825
28. jan 2021

Ak to máš geneticky dané tak nepriberieš. Niektoré baby pribrali automaticky po pôrode nejaké kilá. Ja som mala najviac za svoj život 50kg a to mi tiež nevydržalo. Bolo to ale vtedy keď som mala sedavú profesiu a mala som čas chodiť do fitka. Momentálne mám aj stresové obdobie kedy ja chudnem, plus mám geneticky dané že budem vždy štíhla, dotoho práca na nohách, stále behám v práci čiže spalujem a jem pomenej. Čiže to cítim . Teraz mám 47kg. Obvikle sa dobre cítim keď mám tych 48-49 to je ideál. Tiež momentálne neviem čo s tým. Vyvárať nemám kedy, iba po víkendoch v práci moc nemám cas jesť, iba cez pol hod. Prestávku a robím poväčšine 8-10 hodín na nohách. Takže je to dosť.

anukha
1. feb 2021

A stitnu zlazu si si dala kontrolovat? Lebo to tiez moze byt tym, ze ti pracuje prilis... to ma len tak napadlo.

lubiss
1. feb 2021

B12 po 3 mesiacoch som mala 6 kil navrch..strasnu chut do jedla som mala ale samozrejme zhruba az po mesiaci a pol kazdodenneho uzivania

iwka1768
autor
1. feb 2021

@lubiss tabletky?

lubiss
1. feb 2021

@iwka1768 ano tabletky pozrite si kolko maju obsah mg alebo tych jednotiek cim via tym lepsie