Ako sa čo najrýchlejšie zbavím zvýšenej teploty?

zuzanasossiova
29. nov 2021

Ahojtee, chcela by som sa vás spýtať ako sa mám čo najrýchlejšie zbaviť zvýšenej teploty ? Momentálne mám na pláne tento týždeň mnoho vecí a vôbec som toto necakala. Preto by som sa chcela spýtať či máte nejaký overený spôsob na to ako rýchlo sa toho zbaviť.
Vopred vsetkym ďakujem

mauduska
29. nov 2021

vau. zvýšená teplota je znakom toho, že tvoje telo s niečím bojuje. chceš potlačiť teplotu, aby tvoje telo prestalo bojovať? nech sa páči, daj si paralen. Na tvojom mieste ale ľahnem do postele a dám telu to, čo si pýta.

zuzuliennka1
29. nov 2021

@zuzanasossiova organizmus ti zvysenou teplotou dava najavo, ze s niecim bojuje. Zvolni, spomal, a sup do postele oddychnut si aspon na 2-3dni. Lebo inak si mozes prihorsit, a namiesto toho, aby si obetovala tie 2-3dni a dala sa dokopy, to budes tlacit do extremu a skoncis doma s niecim vaznejsim aj na tyzden

lenuska9999
29. nov 2021

@zuzanasossiova tak ako píšu baby vyššie, len vyležať. Radšej obetuj 2, 3 dní v posteli ako potom tam skončiť na týždeň

heidy222
29. nov 2021

Uz skoro 2 roky plati: nechodit nikam ked som Chora 🤦

zuzanasossiova
autor
29. nov 2021

@lenuska9999 ďakujem za odpoved ☺️ určite budem ležať

zuzanasossiova
autor
29. nov 2021

@heidy222 tato moja otázka bola položená ľuďom ktorý majú chuť a náladu odpísať, nie agresívnym a takýmto ľuďom ktorý začínajú hádky ☺️

heidy222
29. nov 2021

@zuzanasossiova aka hadka, to je proste Fakt, ze chory ma byt doma