Ako sa dá nahmatať krčok maternice?

kavka
19. júl 2007

ahojte, neviem či sa to tu hodí,ale potrebovala by som nejakú malú radu ako si správne nahmatať krčok,budem rada ak niektorá poradí,dakujem a prajem pekný slnečný deň.

megie
19. júl 2007

ja som to ešte nerobila, ale ževraj si máš pri tom čupnúť... 😉

poleva
19. júl 2007

tak to by aj mna zaujímalo

veva1
19. júl 2007

babule cupnite si, a uvolnite sa.Neemozete ho minut na konci... Mimo ovulacie ma byt tvrdy ako nos a cez ovulku pootvoreny makky ako usta. Drzim palce a pre inspiraciu mne sa pomocou neho podarilo na prvy sup 😉

janninnka
19. júl 2007

vevi a hmatala si si ho aj teraz cez tehu?? aký by mal byť teraz?

veva1
19. júl 2007

nehmatala,ale ma byt vraj pevne uzavrety,takze ako nos 🙂

luciaj
19. júl 2007

veva a polootvoreny znamena co? ze budem citit, ze je tam nejaka medzera? alebo ako?

poleva
19. júl 2007

ja tomu nechápem,ked tam mám prst, cítim tam guľu tvrdú a vedľa dačo mäkké, už mám z toho chaos

veva1
19. júl 2007

luciaj tak tu ti velmi nepomozem 😨 ,ja som to rozlisovala podla makkosti. Zmakkol a isli sme na vec,podarilo sa a viac som to neriesila. No ty si ho sledovat nemusis,tebe ho sleduje doktor.

poleva ta akoze gulka by malo byt ono. Pre istotu pozoruj aj to makke aked nastane zmena urcite si ju vsimnes. Ja som sledovala kazdy den pri sprche.

poleva
19. júl 2007

dík vyskúšam...

monkey1
19. júl 2007

ahojte!
prosim vas, to sa naco hmata? 😅

sue
19. júl 2007

Monkey, keď je krčok tvrdý, nemala by si mať ovuláciu a teda ani plodné dni, keď je mäkký, treba snažilkovať 😉 (alebo sa vyhýbať milovaniu - podľa toho čo chceš 😀 )