Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Ako sa prírodnou metódou zbaviť cysty v prsníku?

HomeopatikáChlorellaZelený jačmeňCysta v prsníkuZdravie a choroby (A - Z)
susily
28. jan 2020

Neviete nahodou poradit nejake prirodne cesty ako ste si odstranili a vyliecili cystu v prsniku? Pocula som o Chlorele, Jacmeni, homeopatikach. Dakujem

maria39
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rosalie1411
28. jan 2020

Ahoj, toto aj mňa zaujíma. Akú veľkú máš?

fokuska
28. jan 2020

@susily Ja som mala, odporucili mi vitamin E, vybrala som jedno balenie a na dalsej kontrole uz ziadna cysta nebola - povedala lekarka, ze sa vstrebala.

susily
autor
28. jan 2020

@fokuska Preco prave vitamin E? Ako dlho si ju tam mala, kym si zacala uzivat vitamin E a ako dlho si ten vitamin E uzivala?

fokuska
28. jan 2020

@susily Neviem ako dlho som ju mala, prisli mi na nu na preventivnej prehliadke a povedali, ze nie je velka, ze nic sa nedeje, ale ze mozem uzivat vitamin E, ze ten by mal pomoct aby si s tym telo poradilo. Tak som si kupila najobycanejsie a najlacnejsie Ecko v lekarni, asi 30 tabletiek tam bolo a brala som kazdy den... niekedy som zabudla, cize som to dobrala si po 5-6 tyzdnoch a o rok ked som isla zas na preventivke na sono prsnikov, tak sa lekarka pyta ci mam problemy a ja ze nie, ale podla minuleho sona mam cystu a ona ze kde? Presla este raz vsetko podrobne a hovori, ze nic nevidi, takze cysta sa vstrebala sama.

brezza
28. jan 2020

@susily mne sa uz tak zvacsila, ze si ju musim ist dat odstranit. Uz mi normalne zavadzia a je to neprijemne na dotyk. Niektore sa mi vstrebali, ale taro jedna rastie. Nezabera nic na to, je to ovplyvnene hlavne hormonmi.

heln
28. jan 2020

Ahoj, moja skusenost. Mala som aj cystu na prsniku (preukazana na sone), postupom casu bola bolestiva a boleli ma stale viac aj prsia. Uz som bola zufala, z tej bolesti a vyguglila som si pripravok - je to vytazok z kapustky a brokolice - Indonal alebo Indol3. Ja som užívala Indol3 asi dva mesiace, prsia ma prestali bolieť, aj tá cysta zmizla. Bola som na sone, kde mi cystu už nenašla a doktorka povedala, že sa nestretla so žiadnou pacientkou vo svojej praxi ktorej by to pomohlo a odporučila mi skôr Mastodyn, čo je homeopatikum. Ale mne cysta zmizla, ktorú som každý večer pri spaní cítila a prešla aj bolesť, tak buď mi to pomohlo, alebo sa stal zázrak.

brezza
28. jan 2020

@heln ono to nie je zazrak. Praveze vacsina cyst sa vstrebe sama. Netreba nijako zasahovat, len sa to pravidelne sleduje. Niekto ma jednoducho predispoziciu na vznik tychto cyst a opakovane vznikaju.

linda171
28. jan 2020

@heln o indonale som aj ja pocula ze pomaha na cysty..kamoska sa vdaka tomu vyhla laparke vajecnika..lebo tiez jej hrozila ..cysta nechcela zmiznut dva mesiace uzivala indonala cysta fuč

susily
autor
28. jan 2020

@heln poslala by si prosim ta link na ten indol, aj kde ho kupit?

susily
autor
28. jan 2020

@linda171 cize lepsie indol ako Mastodyl? alebo vitamin E? este aj chlorella a jacmen som pocula. Aj ine homeopatika. Tak co z toho zacat uzivat? 🙂

ivetafer
29. jan 2020

Dievčatá, ženy toto je super na cysty, môže z toho páliť zaha len musíte prísť na spôsob ako ho budete brat ja som večer ho nemohla brat lebo keď som si ľahla palila ma zaha z toho.....

susily
autor
29. jan 2020

@ivetafer Dakujeme. A preco ta z toho indonalu palila zaha? Co to take obsahuje, ze to sposobi zahu?

Tu začni písať odpoveď...

Odošli

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre