Ako sa zbaviť cestovnej horúčky?

nikulincek
15. jún 2016

Ahojte mavate aj vy cestovnú horúčku. u mňa sa prejavuje tým , že čo len videm z domu musím isľ na wcko uz som mala aj oblbovaky ale pomohlo to len na chvilku a potom zase ... raz bol extrem za 8 hodin co sme cestovali do hr tak som musela skoro kazdu hodinu po tom som si dala oblbovak taku tabletku to na chvilku pomohlo nemusela som tak casto ale zase som bola jak vymenena to uz nechcem si davat a prideme na miesto a uz mi nic neni ... a tak sa chcem spytat co vam pomohlo zbavit sa cestovnej horucky nieze by som sa bala cestovat prave ja sa tak tesim ze niekam ideme a akurat ju pochytam a to najhorsie je ze stale na to myslim ze chcem ist na wc a pritom by som nemusela zeby som vydrzala a uz priatel ma z toho nervy vsak sa ani necudujem aj ja uz mam z toho depky pred kazdou dovolenkou ze co zas bude . tak ak viete mi n ieco poradit co vam zabralo z lekarne tak by som bola povdacna

dominika6
15. jún 2016

@nikulincek
a čo nad tým toľko rozmýšľaš? však ani nešoferuješ,skôr šofer je viac v strese aby nezaspal,alebo aby prišiel ok...
ak ti nebýva v aute zle,vezmi do ruky poriadne hrubú knihu a čítaj,alebo sa rozprávaj,pozeraj na okolie...
to ako malé deti,ked sa v aute nudia,tak furt vymýšľajú,cikať,kakať,piť...

sissy27
15. jún 2016

@nikulincek no musíš nejako odpútať myšlienky od cestovania... posťahuj si obľúbené pesničky na mp3, daj sluchátka a zavri oči... ak zvládaš nejaký časopis, knihu, hru (mne osobne z toho býva po chvíli v aute zle)... alebo si daj niečo na spanie a spi (to zas mne stačí zavrieť oči a je to 😀 ) ... vymýšľaj na každý deň v roku celodenné menu tak, aby sa každé jedlo neopakovalo častejšie než 3x ... proste nejako si zamestnaj hlavu...
ja toto nepoznám, ja môžem na cesty vyraziť kedykoľvek, zbalená som tak za 10min 😀

nikulincek
autor
15. jún 2016

no to jak male deti ale niekedy to neovplivnim ale jak nesoferujem tak vzdu ked sedim pri malom mi je zle ale skusim spat ak maly bude hajat po ceste a hadam vydrzim bo ja sledujem cesti tiez