Ako sa zbaviť jazvy na nohe?

novamamima
21. jan 2014

Ahojte neviete mi niekto poradiť ako sa zbaviť, teda zlepšiť jazvu na nohe? Minulú jeseň som sa škaredo poranila a na píšťale mi zostala asi 5cm jazva, a zopár malých okolo. Teraz v lete na slniečku sa to určite viac ukáže. Nemáte nejaké rady, babské recepty? 🙂

luba28
21. jan 2014

@novamamima ak mas bioptronovu lampu tak ti skoro uplne zmizne,alebo skus od niekoho pozicat,...cca mesiac pri pravidelnom pouzivani 5x denne po 10 minut

novamamima
autor
21. jan 2014

@luba28 Nie nemám ani neviem čo to je? A môžem to používať aj keď dojčim?

luba28
21. jan 2014

@novamamima ked kojis tak nie,to je take svetlo ,ktorym si svietis na jazvu a ta sa pomalinky vstrebava,...musis vydrzat kym neprestanes kojit,.....pozri si na nete,ze ako to vyzera,...

sussie1605
21. jan 2014

@novamamima Ahoj 🙂 No ak ti smiem poradiť, tak ja som používala na jazvu DERMATIX, úžasný a hlavne účinný krém, kt. mi neskutočne pomohol! Vypýtaj si ho na predpis, inak stojí skoro 50e!! Môže ti ho predpísať gynekológ alebo chirurg.

aelinka
21. jan 2014

Ja doporučujem OK gel - obsahuje mix bylín, ktoré revitalizujú kožu - nám krásne vyhladil pomerne nepekné jazvy po kiahňach, je čisto prírodný, bez chem. prísad. Viac o zložení a pôsobení gelu , ale aj o ostatných produktoch OKG si môžeš prečítať na tomto odkaze http://www.okg-fit.cz/zdravieapriroda , kde nájdeš kontakt na mňa, rada vysvetlím, poradím 🙂 prajem pekný deň.

helulik
21. jan 2014

ja som tiez za tu lampu Bioptron...maly zazrak taka vecicka.. 🙂 skvele veci dokaze