Ako sa zbaviť lupín?

zojuskaa
17. máj 2013

poradte prosim nieco overene na lupiny vo vlasoch po kazdom umyti od porodu sa mi zacali tvorit su to take suche supiny momentalne pouzivam nizoral sampon ale efekt zatia lnevidim ziadny...dakujem

0550
17. máj 2013

mne to tak tiež po pôrode a head sholders nepomáha? mne ten práveže pomohol

brumka
17. máj 2013

@zojuskaa ahoj mne dost pomohol nizoral tereba ho enechat posobit ale ako pouzivam head and shoulders citronovy odvtedy lupiny nemavam, ak sa objavia tak to fakt len obcas. lepsi sampon nieje

josenka
17. máj 2013

@zojuskaa Existujú také sklenené ampulky dixi proti lupinám, v červenej krabičke ich je asi šesť, nie sú ani drahé, vychádzajú okolo 2 eur za tú krabičku. Treba obsah jednej ampulky vmasírovať do pokožky hlavy vždy po umytí vlasov. U mňa je to jediná vec, ktorá mi pomáha a to som vyskúšala všetko možné aj nemožné.

yanni
17. máj 2013

ja sice lupiny nemam ale mojmu muzovi pomohol sebamed sampon proti lupinam. Akonahle ho nepouziva alebo si umyje vlasy inym samponom tak uz "rasia". Takze funguje uz roky len na sebamed-e.
Ono sa tazko radi, u kazdeho ucinkuje nieco ine. Musis zial len skusat. Nieco ti urcite sadne.
Mojmu bratovi pomohol head & sholders ale to tiez nebolo navzdy. Bud nieco v zlozeni zmenili alebo sa zmenila jeho pokozka na hlave alebo nieco ine. Zase sa mu zacali tvorit. Zbavil sa ich nejakym z lekarne, zial neviem nazov, a po vylieceni pouziva tiez uz len sebamed. Nechcem robit reklamu na sebamed, mne napr. ick kozmetika na aknoznu plet vobec nepomohla. Zial ako vravim, musis len vyskusat. Existuje strasne vela pripravkov. A never tomu, ze co je drahe, to musi byt dobre.

yanni
17. máj 2013
visage1974
17. máj 2013

mojej sestre pomáha tento a je veľmi spokojná sampon http://sk.oriflame.com/products/product-detail....
je tam aj názory a hodnotenie

sarka9832
17. máj 2013

mne tiez pomaha head and shoulders citronovy a aj brat pouziva

sympa1
17. máj 2013

Mne pomáha jediný sampon na lupiny ( vyskusala som ich v začiatkoch tohto problému veeela ) a to head&shoulders pouzivam ho už vyše 10 rokov a mám krásne vlasy bez lupin 😉

sisaka
17. máj 2013

mne nepomahali ziadne specialne sampony (napr. na nizoral pozor, to by som dlhodobo si nedavala urcite), vyskusala som pravdepodobne vsetky znacky na trhu urcene na lupiny, pomohlo az ked som presla na cisto prirodne. Odvtedy mam pokoj, staci vsak, ze si raz umyjem normalnym (napriklad na hoteli, ked si zabudnem pribalit svoj) a je to nazad ....

babkabubko
27. máj 2013

odporúčam čisto BIO prírodný prostriedok - šampón s mydlicou a brezových dechtom - pri kožných ochoreniach vo vlasoch https://www.modrykonik.sk/shopy/moj-shop/kozmet... a na výživu rozhodne kokosový olej : https://www.modrykonik.sk/shopy/moj-shop/detska... 😉

maartinkaa
27. máj 2013

@zojuskaa vichy proti lupinam, pouzivam ho uz vela rokov 😉 je sice drahy, ale ucinny!!!! vydrzi mi aj pol roka, kedze ho pouzivam len 1-2 krat do tyzdna v kombinacii s normalnym samponom 😉

mamazem
27. máj 2013

Vyskúšajte prírodný šampón zostavený podľa tradičnej čínskej medicíny RUTICELIT od Energy. Znižuje tvorbu lupín a celkovo veľmi dobre pôsobí na stav pokožky hlavy. Nájdete u nás na mamazem.