Ako sa zbaviť oslabenej imunity a chronického unavového syndrómu?

luciaone
22. máj 2019

dostal sa tu niekto s oslabenej imunity a chronickeho unavoveho syndromu? ak ano ako? viete poradiť nejakého doktora? dakujem

hrehusa
22. máj 2019

@luciaone s týmto najviac pomôže asi imunológ 🙂

sherronko
22. máj 2019

@luciaone ja som si dala detox na prírodnéj báze, zmenila som zamestnanie a zdravie sa zlepšilo a únava zmizla

wewe4
22. máj 2019

Mňa "nakopava" pitie čistého aloe gélu..doda energiu, na zdravotné problémy celkovo skvelá prevencia, prečisťuje črevá, takže aj imunitu podporí..za mňa super, nedám dopustiť

luciaone
autor
22. máj 2019

@hrehusa k imunologovi chodim 🙂

makda
22. máj 2019

@luciaone skús si prečistiť trávenie, nejaký detox. Nejdeš veľa sladkého? Aj to môže byť príčina. Plesne sú potvory

eliska13
22. máj 2019

@luciaone ako Ti ho diagnostikovali?ja som v jednej skupinke na FB a nie je to ľahké a veľa ľudí má s tým problémy a často sa hľadá problém v niečom inom depresia, vyhoretie a pod....tam sú ľudia, ktorí sa liečia dlhodobo sú dlho na PN a potrebujú vybaviť invalidný dochodok
Vraj čo najviac oddychovať a pomaly zvyšovať kondíciu
Ak chce zajtra pozriem názov tej skupinky sú tam dobre rady

luciaone
autor
23. máj 2019

@eliska13 zatial mi ho nediagnostikovali....ale už roky sa tak citim....moj imunolog mi dava len tablekty alebo injekcie..dr už mi nevie nijak pomocť.....chronicky unavovy syndrom sa asi ťažko diagmostikuje ...kto ma pravo ho vlastne diagnostikovať? ako to prebieha? budem rada za tu stranku FB..diky

eliska13
23. máj 2019

@luciaone tu je stránka ME/CFS .....neviem viac ohľadne diagnostiky občas si to čítam podľa mňa je veľa z tych ludi iba fyzicky psychicky vyčerpaná a potrebovali by antidepresíva, ale čo viem sú tam takí čo už iba ležia a nevládzu nič
Ale je tam veľa popísaných vyšetrení a pod....preskumaj
Čo Ti Imunolog predpisuje?ja som brala imunologicku liečbu pri častých chorobách brala som injekcie a veľmi dobre som sa cítila akoby som "ožila"

eliska13
23. máj 2019

@luciaone aké máš problémy?únava, bolesti svalov, zvýšená teplota, bolesti hlavy a pod??

luciaone
autor
24. máj 2019

@eliska13 dakujem...beriem imunor a imodin...zo začiatku mi to aj pomohlo ale teraz byvam aj tak často chora...momentalne mam unavu svalov , klbov ...teplota a hlava nie...

slavka173
25. máj 2019

@luciaone mne na to pomohol psychiater.

luciaone
autor
25. máj 2019

@slavka173 a čo ti predpisal?

slavka173
25. máj 2019

@luciaone antidepresíva a lieky na spanie. Nie je to uplne super, ale fungujem 😊Ja som mala velmi stresujucu pracu, tam som bola chora stale, z nej som odišla a teraz sa mi nakopili zdravotné problemy a nedokázala som uz vobec fungovať. Samozrejme beriem aj lieky na imunitu, vitamíny, zacala som zase cvičiť a vela chodim na prechádzky.