Používame cookies. Viac informácií tu. OK
barus26
8. máj 2019

@natalia939 myslím, že nijako 😂 proste sú a budú 😂

mima172
8. máj 2019

@natalia939 Ahoj. Ja mam pehy na rukách, v dekolte a tvar mam pehami celú posiatu.... V tvojom veku som sa ich taktiež veľmi chcela zbaviť a teraz by som ich nemenila. Sú krásne, sú iné a hlavne dievcaaaaa, maj sa rada taka aká si!!!!!! Viem, že v tvojom veku sú priority zatiaľ troska inde, no netráp sa nejakými pehami... Pehy sú krásne 😉

natalia939
autor
8. máj 2019

@mima172 lenže ich mam tak veľa že ich mám spojené a vyzerá to ako fľak

mima172
9. máj 2019

@natalia939 Aj ja... A naučila som sa ich mat rada, lebo sú mojou súčasťou. Ale ako píšem, v tvojom veku som sa k tomu stavala rovnako. Používala som silný make up len aby som ich zamaskovala. Teraz používam len tonujuci BBkrem, aby som ich vyzdvihla. To prišlo až vekom.... 😉
Ak ta to tak veľmi trápi, tak to skus riešiť možno s kožou alebo v niektorej estetickej klinike, no to by si musela riešiť zo zákonným zastupcom. Myslím, že existujú krémy na blednutie pieh, či laserové zakroky. No ideálne by bolo keby sa naučíš mat sa rada taka aká si 🙂

eliskadad1
9. máj 2019

Fúúha, vieš, čo by niektoré za to dali, aby mali pehy? Viem ako sa cítiš, ja som ich najskôr tiež nenávidela, no postupom času som si na ne zvykla a som rada, že ich mám. Ja ich mám všade, na kolenách, lakťoch, ušiach a dokonca aj tam, kde slnko tak povediac nezasvieti 🙂

sta0
9. máj 2019

@natalia939 ja poznám dokonca jedno dievča, ktoré si dalo vytetovať pehy 🙂 a Ty sa ich chceš zbaviť? ;)

jessicai
9. máj 2019

Pehy na dievcati ci zene su krasne.Ja pehy nemam, ale ked vidim dievca s pehami hovorim si aku ma peknu tvar. Taku inu… zvlastne peknu.

monikabpb
9. máj 2019

@natalia939 čo ja by som za to dala aby som mala pehy...veď to je tak krásne ženské a sexi,si krásna výnimočná a jedinečná tak nevymýšľaj

alica_matejka
9. máj 2019

budz rada, ze ich mas. ako minule som niekde videla,a ko si baby davali pehy tetovat, alebo si ich kreslili henou

iwka_77
29. máj 2019

@jessicai toto takto býva. Kto ich má tak ich nechce, kto nemá by ich mal rád. Je to zvláštne no je to tak. Sesternica tá má pehy a krásne. No neustále ich skrýva pod makeup lebo sa jej to nepáči. Že si pripadá tak detsky :/

Tu začni písať odpoveď...

Odošli