Ako sa zbaviť rozšírených pórov?

lyduuska2
4. mar 2014

Ahojte 😉 😉 tento problém mám už dlhšie a skúšala som už snáď všetko... Máte niektorá skúsenosti ako sa ich zbaviť??? Možno zmena kozmetiky? Každý večer si vyčistím pleť čistiacim gélom / mliekom potom si dám tonikum (obe garnier) a dám si nočný krem a denný krem pod make up (tiez garnier) a make up (MAC) a púder (Pressed Powder) ... Čistenia u kozmeticky mi nepomáhajú ☹ ☹ ☹ Prosím, poraďte 🙄 🙄 🙄 🙂

tinkax
4. mar 2014

vyber kozmetiky neni najlepsi, urcite si daj este 1 x do tyzdna stahujucu masku, napr taku ktora sa zlupuje, plus skus zmenit kozmetiku

havana_frost
4. mar 2014

to je genetická predispozícia, bohužiaľ 😒

mufik7
4. mar 2014

Rozšírených pórov sa nedá zbaviť. Rôzne vodičky, a krémy čo sťahujú póry sú iba dočasné riešenia. Ja roky bojujem tiež s týmto problémom. Skúsila som všeličo možné. Kozmetička mi tiež potvrdila že zbaviť sa ich nedá, treba len pravidelne čistiť, vtedy sú menej viditeľné. Jeden čas som chodila aj na mikrodermabráziu (také brúsenie tváre), to trocha pomohlo, pleť bola oveľa oveľa krajšia, ale to treba absolvovať pravidelne, čo je finančne náročné a keď prestaneš, vrátiš sa kde si bola. Mne sa tie póry hodne upchávali, na to mi pomohla zinková masť z lekárne. Stojí asi 2,6e.

andrejka77
4. mar 2014

SÉBIUM PORE REFINER sérum BIODERMA stahuje pory vyskušaj 😉

lyduuska2
autor
4. mar 2014

@andrejka77 bezim kupit :D

lyduuska2
autor
4. mar 2014

@mufik7 zinkovu mam, ale pomaha len na vyrazky 😒

viera27
4. mar 2014

na dane miesta pouzivaj pod make-up bazu. S pormi ti to nepomoze, ale nebudu vobec viditelne. Pre ukazku, naozaj to vyzera takto, mam odskusane http://www.petralovelyhair.com/2011/05/baze-lor...
KOnkretne tato baza je sice malicka, ale pouzivam ju skoro denne na celo a k nosu a mam ju uz skoro rok. A hoci stoji 17e, je uplne totozna efektom s napriklad Clarins lisse minute a ovela lepsia ako Benefit porefessional, ktore som tiez mala a su cenami o dost dalej.
A na samotne pory, na zlepsenie ich stavu je skvela aj ta Bioderma, co uz pisala @andrejka77 http://xoxopatty.blogspot.sk/2012/11/bioderma-s...

lyduuska2
autor
4. mar 2014

@viera27 urcite skusim tu BIODERMU dufam, ze to aspon trochu pomoze 😅

winnerka
5. mar 2014

Za mna jednoznacne bioderma 🙂

noemikatka
9. júl 2017

@mufik7 tu z zinkovu mast ste používali ako krém na celu tvár či len tam kde máte póri?

katarinka40anjel
7. máj 2020

Ahojte baby, viete mi poradiť aká je dobrá kozmetika na rozšírené póry, ale mam aj problémy s pigmentovymi škvrnami.
Ďakujem za rady. Pekný deň vám prajem.

sedmolinka
19. aug 2020

@katarinka40anjel ahoj, na rozšírené póry je najlepšia LumiSpa, je to prístroj, používa sa spolu s gelikom. Mne to veľmi pomohlo🙂