Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Ako sa zbaviť vízií?

lussy23
18. jan 2013

Dobrý deň. V prvom rade, neviemako tento môj problém pomenovať. Sú to také príbehy, ktoré sa im odohrávajú v hlave za bdelého stavu. Vždy sa tam mne alebo ľuďom, ktorých mám rada stane niečo zlé.A tiež v nich aj ja ubližujem druhým, posmievam sa im a dokonca aj tú najhroznejšiu vec, to slovo si určite domyslíte☹ Liečim sa už aj u psychologa, ale lieky mi nezaberajú a to sú už neviem koľkáte, keďže beriem aj na spanie a ovládanie sa. Neviete ako sa mám tých vízíí zbaviť? Nechcem aby boli tka silné, že vyústia až do skutkov, sú naozaj hrozostrašné☹

1katkas
18. jan 2013

@lussy23 toto je stranka o tehotenstve a detoch, nie o problemoch ktore riesi psycholog... len doktor ti poradi

uhnakova
18. jan 2013

obavam sa, ze to uz nie je na psychologa, ale psychiatra :(

careamell
18. jan 2013

Vždy, keď ťa napadne takáto myšlienka, prestaň na to myslieť, povedz si, že na takéto niečo myslieť nechceš, predstav si niečo iné, choď robiť niečo iné, zamestnaj svoju myseľ. Jednoducho sa nenechaj unášať takýmito myšlienkami. Musíš byť silná v tomto smere, lebo inak budeš mať celý život problémy. Psychiater ti dá nejaké lieky ale chceš ich brať celý život? O tom to nie je. Musíš sa niečím zamestnať, mať nejaké záujmy, aby si nemyslela na niečo také. Držím palce 🙂

ematko29
18. jan 2013

@lussy23 máš velmi bujnú fantáziu podla mna,svojich blízkych velmi lúbiš abojíš sa aby sa im niečo nestalo.preto ťa asi aj napadnu také katastrofalne myšlienky.je to asi iba strach oi nich.Ako píše
@careamell treba zamestnať mysel aj telo 🙂vela šťastia

amelie123
18. jan 2013

@lussy23 zájdi za nejakých terapeutom, ktorý sa venuje veciam medzi nebom a zemou. ten ti skor pomoze ako psychiater ci bežný psycholog.

vladuska99
19. jan 2013

@mariosmykal myslim ze taketo temy treba zamykat,a nie ked sa niekto potrebuje hned dozvediet nieco a nema cas sa hrabat v inych temach 🙂

malinkaaninka
19. jan 2013

toto máš povedať doktorovi a nie mamičkám čo najradšej riešia kojenie...

latvia
19. jan 2013

@vladuska99 neviem preco by sa to malo zamykat, je to problem ako kazdy iny, neriesia sa tu len bradavky ale aj psychicke problemy. tak ako je tu vela tem vo volnych diskusiach, toto je nieco, co ovplyvnuje jej zivot a chce sa vyrozpravat a podiskutovat aj s inymi ludmi.....riesia sa tu aj depresie, uzkosti, nechapem preco by sa prave jej problem mal zamknut a vymazat 😕

potvorka88
19. jan 2013

Mamicky niektore ste fakt hnusne. Nenapadlo vas, ze tu moze byt zienka s rovnakym problemom a moze jej pomoct? Pisala ze chodi k psychologovi, ale mam pocit, ze potrebuje radu zo zivota. Ono nie sme vsetky dokonale. Aj toto patri k zivotu a nie len riesit stylove vecicky, kojenie a s prepacenim posrate pľienky.

@lussy23 skus svoju mysel upriamit inde. Ak mas cas a moznosti najdi si konicek ktory ta pohlti natolko ze nebudes mat cas na take veci mysliet. Mozno ti to pomoze

renka9
19. jan 2013

@latvia suhlasim,nechapem,preco by to sem nepatrilo a malo by sa zamykat!
Mna sa napriklad kojenie a pokakane zadky uz davno-pradavno netykaju,a predsa si tu najdem temy,ktore sa netykaju len deti...
@vladuska99
@1katkas
@malinkaaninka tak ak nechcete poradit,a tema vas nezaujima ,radsej ju ani neotvarajte...
@lussy23 aj ked pomoct neviem,ale myslim,ze dievcata ti dobre radili,zamestnaj svoju mysel nejak inak. Viem ze je to zle a tazke...ked sa nieco zle stalo mne,alebo mojim blizkym,mala som to cely den v hlave,neviem ako je to mozne,ale vedela som to dopredu,ze sa nieco stane!

anuska74
19. jan 2013

mne to ešte vždy príde , že v našej spoločnosti, také niečo ako depresie, psychické choroby, postihnuté deti, by najradšej niektorí jedinci zamkli najradšej do čiernej pivnice, lebo čo nevidím nepočujem akoby neexistovalo.

anuska74
19. jan 2013

ešte k autorke, ak sa ti zdá , že nepomáha to čo ti odporáča lekár, skús pohladať iného najepšie psychiatra čo má dobré referencie, kde budeš chodoť pravidelne, prípadne terapie, či už samostane , či skupinové.

gabica789
19. jan 2013

@lussy23 Ahoj prve co ma napadlo ked som to citala ked uz nepomoze doktor ...zacni sa modlit najdi cestu v modlidbach a viere ,ja by som to takto urcite riesila ...Mam jednu znamu ktora ma podobne vizie od zaciatku to zle prezivala .Neviem ci si veriaca ale skus to . 🙂

sisaka
19. jan 2013

@lussy23 obavam sa, ze v tomto ti psycholog ani modlenie nepomoze to je fakt na psychiatra a to cim skor.

lussy23
autor
24. jan 2013

@careamell
@ematko29 ďakujem
@amelie123 ďakujem
@potvorka88 ďakujem. koníčkov mám strašne veľa, aj vízie sa aj tka objavujú.
@renka9 ďakujem
@anuska74 PRESNE TAK
@gabica789 ďakujem za radu. veriaca som a dosť.🙂
@latvia ďakujem za zastanie. mojim cieľom bolo vyriešiť svoj problém nejakou lepšou cestou, ako sú lieky, ktorými ma môj doktor stále pchá.

seraa
25. jan 2013

@ lussy23
Ahoj,
Skusila si CT ? robili ti aj rengenove vysetrenia?
Niekedy sa da zistit nieco, moze to byt nieco v hlave co ti tlaci na nieco vies...
nemusi to byt len vedomie...
skusk nejaku carodejnicu, nejaku bilinkarku niekedy psychyka pomoze...
drzim palce

lussy23
autor
29. jan 2013

@1katkas
@uhnakova
@vladuska99
@malinkaaninka máte pravdu, ale... účel založenia diskusie vám vysvetlím na príklade zo života. keď dostanete chrípku, idete k doktorke. A teraz sú dve možnosti: lieky, alebo liečba založená na cibulovom sirupe, ovoci, zelenine. A čo urobí doktorka? predpíše antibiotiká. Cielom doktorov je pchať pacient aliemi. Chcela som len, či existuje aj prírodna liečba, ako sa toho zbaviť.

lussy23
autor
29. jan 2013

@seraa teta už o to maj rozmýšľala. zajtra idem k doktorovi, uvidím

vladuska99
29. jan 2013

V pohode,ja som bola iba nastvana lebo som surne potrebovala odpoved na moju otazku ohladom antikoncepcie a pri malom sa mi nechce moc hrabat v teme ktora ma 50stran a je z roku 2000 tak som zalozila. Otazku a mamicky mi nestihli ani odpisat a uz mi ju zamkli..jasne chapem ze hladas riesenie ale. Cudujem sa len ze takuto temu povolia...
nechcela som byt hnusna ale bola som fakt nasrana...dufam ze svoj problem vyriesis. Pa @lussy23

malinkaaninka
29. jan 2013

@lussy23 tie vízie sú len zlé?
môj skromný názor je,že ak sú len zlé,tak to nie sú vízie.ak by si mala tento dajme tomu dar,tak vidíš sem tam aj niečo dobré čo sa stane.nie samé katastrofy.
možno máš v sebe obavy,vyčerpanosť,stresy,zly životny štyl a pod.ja neviem čo všetko za tým môže stáť.možno i nejaký zážitok môže byť spúšťač vízií.
každopadne nechci zazrak na počkanie od psychologa,neda ti zazračnu tabletku ktora ti zaručí pokoj.možno k tebe hovorí podvedomie,niečoho sa bojíš a pod.asi ti budú robiť hlbkovu analyzu,to je fakt na dlho.

limoncino
29. jan 2013

@lussy23 myslím si, že tieto Tvoje vízie pôsobuje obava o Tvojich blízkych a predstavy ako niekoho týraš a vysmievaš sa mu je len Tvoja snaha vrátiť ponižovanie ľuďom, ktorý sa vysmeivali Tebe a šikanovali Ťa v škole. V reále "na to nemáš" tak sa to premieta do Tvojich myšlienok.
Určite vyhľadaj odbornú pomoc, myslím, že akákoľvek rada tu Ti nepomôže, hoci môže byť mienená dobre a môže byť dobrá, takúto vec musíš vyriešiť s odborníkom...

seraa
29. jan 2013

@lussy
neboj to sa vyriesi, len treba ist na vsetky mozne vysetrenia, naozaj to nemusi mat nic so psychykou
takze hladaj kde je problem
neberies nejake tabletky? vies nejake vedlajsie ucinky mozno
proste sa pytaj doktora a nech ta urcite posle na ct alebo do studia na spanok v martine a tak
skus vsetko

drzim palce

moon1979
29. jan 2013

@lussy23
psycholog alebo psychiater ťa skôr nadopuje oblbovákmi, aj keď nie je na škodu veci ísť aj za nimi a vyrozprávať sa, ale ak máš pocit, že ti to moc nepomáha, pokúsila by som sa na tvojom mieste vyhľadať pomoc iného terapeuta, ktorý sa venuje veciam medzi "nebom a zemou" možno aj hypnotizéra, možno máš niečo v sebe, čo nemáš doriešené a nevieš na to sama prísť ... ľudia, ktorí sa venujú týmto mystickým veciam ťa podľa mňa skôr pochopia ...

radiť ti, aby si myslela pozitívne, keď tebe chodia v hlave samé katastrofy je asi zbytočné ... musíš si "urobiť poriadok v hlave" sama, usporiadať si myšlienky a vyriešiť to "nevyriešené" ...

a reči o tom, že to nemáš čo riešiť na tomto fóre si nevšímaj ... niekedy aj obyčajné vyrozprávanie sa resp. "vypísanie sa" pomôže k dobru ...

lussy23
autor
29. jan 2013

@malinkaaninka doktor zatial len skuša tabletky a ževraj ma možno i hospitalizuje a počula som aj že magneticka rezonacia... zajtra tma idem tka uvidím. Vízie sú väčšinou zlé, niekedy aj dobré. Ja neviem ako to nazvať,
@seraa ďakujem. mám ich už hrozne dlho, od tabletiek to nebude
@moon1979 ďakujem

katasa
3. apr 2013

nič v zlom, ale psycholog lieky nepredpisuje.....

Tu začni písať odpoveď...

Odošli