Ako si dať do poriadku vlasy po liečbe liekom Roaccutane?

ivetasrobova
22. okt 2020

Moja kamoška užívala liek s nazvomRoaccutane 20mg na liečbu akné. Po užívaní ma depresívne stavy a vypadalo jej vlasy až tak ze ma na hlave lisiny. Chcem sa popýtať ci existuje nejaká liečba aby sa to dalo do poriadku, aby jejznovutie vlasy narástli. Ďakujem.

janapeterjana
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
adrianal
22. okt 2020

žial tu už nič nepomôže - to je vedľajší účinok na ktorý mala byť upozernená - poznám tiež kto to užíval a zostalo to žial tak do dnešného dňa

ivetasrobova
autor
22. okt 2020

@adrianal neexistujú žiadne protilátky? A ako to riešila prosím vás?

simca06022011
22. okt 2020

a co jej na to odporucila kozna lekarka, ktora jej tie lieky predpisala? v prvom rade by mala ona poradit co na to... lebo na taketo veci existuju na predpis napr. na rast vlasov, pripravky. ALE tam musi uz poradit niekto kto sa vyzna... tazko poradit, co pomaha nam po porode, co pri strese na vlasy... ak tu ide o uplne iny dovod.
Skoda, tento prispevok, kiez by bola aj fotka, by si mohli precitat vsetky zeny co nemozu zit "s vyrazkou" a silou mocou ako jedno z jedinych rieseni vidia tento liek :( aj prednedavnom tu bola jedna 18tka co ho silou mocou chcela, lebo cely zivot bojuje s akne.

adrianal
22. okt 2020

@ivetasrobova žiaľ nijak dodnes ich má riedke

nelca0510
23. okt 2020

@ivetasrobova fuha.. Ja by som rada videla foto akné. Čítala som si pribalovy leták a môj ty boze, ved to ma toľko nežiaducich účinkov, že by som to neuzivala.

ivetasrobova
autor
23. okt 2020

@nelca0510 veď toto, že sú tam tie nežiaduce účinky. Len vtedy asi nad tým nepremyslala. Niekto má len suché pery ale ona ma vypadane vlasy plus psychické problémy. Veľmi by som jej chcela pomôcť.

nelca0510
24. okt 2020

@ivetasrobova a to akné ma aké teraz? Užíva to ešte?

izabela333
24. okt 2020

Ja som ho uzivala tiez, a nemam
zidne neziaduce ucinky...Mozno to ma suvis s niecom inym. Treba ist k lekarovi, tu sa bez vysetrenia nic nedozvies.

ivetasrobova
autor
24. okt 2020

@nelca0510 ma to dobre.