Ako si privolať menštruáciu?

lavie1611
15. júl 2020

Ahojte, mám len 18 rokov no chcela by som sa opýtať “ako si privolám menštruáciu”. Idem/e na dovolenku s rodinou do terma-aqua parku. Menštruácia mi mešká a preto som skúšala už červené víno, horúci kúpeľ, injekciu dostať nemôžem a nie nie som tehotná. Za všetky rady vopred ďakujem... 🙂

williamska1
15. júl 2020

@lavie1611 mne pomáhalo červené víno ale to keď si už skúšala a nič, tak budeš musieť len čakať. ešte nemáš asi takú pravidelnú menštruáciu a preto ti mešká.

ja_mama
15. júl 2020

Mne niekedy pomaha vacsia fyzicka aktivita - sport, velke upratovanie, vynasanie velkeho nakupu na 5x na 3tie poschodie atd. 😀 ale niekedy sa mozes aj postavit na hlavu a nic - zakon schvalnosti hlavne ked mas stres ze to dostanes prave na dovolenke ☺

baskabock
15. júl 2020

@lavie1611 mne pomáha aj silný zázvorový caj bez citróna, červená Vinea a aj červene víno 😊 taktiež aj to, keď si na brucho priložím niečo teple

ella_price
15. júl 2020

Tiež mi pomáha väčšia fyzická námaha a teplý kúpel 🙂 Skús aj ten zázvorový čaj ak ti chutí 🙂

gwendolyn
15. júl 2020

Mne čaj z alchemilky v poslednej dobe, ked čakam ms, dam si ten čaj a na druhy den dostanem

lavie1611
autor
16. júl 2020

@williamska1 vďaka 🙂

lavie1611
autor
16. júl 2020

@baskabock vďaka za niečo nové 😊

katarina2632014
2. nov 2023

Ahojte dievcata chcem sa vas spitat moze tetovanie ovplynit menzes tym ze meska ??? niesom tehu dakujem vam