Ako si vypláchnuť doma pošvu koloidným striebrom?

ildici12
2. mar 2013

Maminky nema niekto skusenost s vypplachom posvy KS? mam taky pocit ze mam mykozu a viem ze KS moze byt na to ucinne...aspon kym sa nemozem dostat ku gynekologovi... ako sa to robi? musim k tomu kupit nejaku hadicku? to som sa uz docitala ze v akom pomere to musim zriedit len teda neviem ako na to. dakujem 😉

andrejka1983
2. mar 2013

na mykozy je dobrá masticka Canesten na intimne miesta, alebo len časte sprchovanie čistou vodou, nepoužívat žiadne pripravky na intimnu hygienu, lebo aj tie sposobuju mykozi....s KS nemám skusenosti, ale v poslednom čase o tom počuť vela 🙂

moon1979
2. mar 2013

sú špeciálne výplachové roztoky, ktoré už obsahujú hadičku na aplikáciu, ale keď nemáš, postačí ti aj odmerková striekačka z panadolu alebo nurofenu ... samozrejme už ju na aplikáciu sirupu pre dieťa nepoužiješ ale účelu poslúži 🙂
natiahni si roztok do striekačky, striekačku zaveď ako tampon a pomaly aplikuj roztok ... najlepšie v sprche 🙂

liwka
2. mar 2013

ja odporúčam nabehnúť do lekárne, kúpiť canesten plus (predávajú to v balení čípok+ krém) a radšej ničím nevyplachovať 😉

katieg85
2. mar 2013

na mykozu pomoze ked si kupis canesten kombi tableta ktora posobi takych 4 dni.a mas po mykoze.su aj viac druhov tabliet ked sa spitas v lekarni na mykozu.

ekinkala
2. mar 2013

v lekarni kupis taku punpicku jej povec ze na vyplachnutie a ona ti ju ponukne ja som ju mala

palesandra
2. mar 2013

Spomenutou striekackou od detskeho nurofenu alebo dostat v lekarni taku nadobku na vyplachy rosalgin,asi pol litrova stoji ale dost cca5e

mata95
2. mar 2013

rosalgin sa vola taka pumpa +roztok...canesten je dobry...ja zvyknem trafiť mykozu ked sa prežeriem sladkostí...bohužial mam take obdobia že ich ladujem na kvanta a pomaha mi candibene tabletka,vždy to riešim tym,stači mi jedna tabletka na noc,rano sprcha a som vpohode ako by mi nič nebolo

ivuska6
2. mar 2013

kup si cien v lidli mydlo na intimnu hygienu a pomoze aj mne pomohlo odkedy pouzivam nemala som mykozu

aduskaza
2. mar 2013

S koloidným striebrom mám skúsenosť a je na nezaplatenie. Je to super vec a nič sa tým nepokazí. Používam ho aj zvnútra. Každý deň vypijem 1 polievkovú lyžicu. Veľa sa teraz o tom píše a hovorí. Ja osobne ho poznám už 3 roky. Určite ti pomôže.

boniqa
3. mar 2013

babenky ja od štvrtka pocitujem palenie tam dole ,kupila som si canesten ale žeby to nejak pomohlo to nie.brala som 2 krat za sebou ATB može to byť z toho?čo by ste mi odporučili?

lasina
3. mar 2013

boniqa: samozrejme ze to moze byt s antibiotik, ja mam mykozu vzdy po nich, to ti potvrdi aj hociktori lekar....canesten je na to dobry, ten mi vzdy pomohol, skus ten...bud mast a ak je to silnejsie tak tu jednorazovu liecbu, nejest vela sladkeho, nosit bavlnene spodne pradlo, umyvat sa iba cistou vodou, nenosit tesne oblecenie...

dolcegucci
3. mar 2013

vyplachy sa neodporucaju.sposobuju rozmnozenie bakterii.Kup si radsej krem alebo tabletku na vkladanie.

vendy171
23. nov 2017

@aduskaza ahoj mam taky problem mi pachne z posvy pisala si,ze je dobre na to koloidne striebro.Som si kupila ale neviem ci to moze ist? Ak by si bola taka laskava poslimi obrazok ake by mohlo ist do posvy.dakujem namoj mail vendy171@azet.sk

vase_zdraviesk
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nemethbea
4. máj 2021

@aduskaza môžem sa spýtať ako ho riediť?...myslim na výplach pošvy?

vase_zdraviesk
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nemethbea
5. máj 2021

@vase_zdraviesk vďaka,kuknem..ja som sestrička na covid are takže viem si zobrať z práce...ibaže neviem v akom pomere mám riediť...koľko striebra a koľko destilovanej?🙄