Ako správne vysadiť neurol?

lucia851
22. dec 2019

Ahojte tyzden som brala neurol 0,25 teraz posledne tri dni dve tabletky ako to mam vysadit?psychiatricka ma dovolenku

deti95060810
22. dec 2019

@lucia851 to si brala krátky čas - takže problém by nemal byť...
Znižuj postupne dávky, každý tretí deň o polovicu. Takže od zajtra si daj len raz za deň tabl., od stredy -štvrtka už len pol tabl. /deň... O ďalšie tri dni už nemusíš brať nič...

oli18
22. dec 2019

@lucia851 podľa mňa prestaň jednoducho brať a hotovo. Neurol predpisuje aj obvodný bežne a 0,25 to je slabý odvar. To nie je antidepresivum.

eliska13
22. dec 2019

@lucia851 je to najmenší a brala si ho krátko... záleží prečo si ho začala brať či už to tvoje zle obdobie, nervozita pominuli a teraz je hektika...., tak by som tiež tak pozvoľne daj si len jednu denne mne ho lekár radil aj na PMS

lucia851
autor
22. dec 2019

Mam depresie zas aj uzkosti a musim zmenit antidepresiva tak neviem ci to bez toho neurolu zvladnem alebo nie

zuzi0911
22. dec 2019

Ja som uzivala mesiac a iba 1 tbl večer. No vysadzala som pár dní po pol tabletke.

yollanda
22. dec 2019

@lucia851 ja som pred 13 dňami vysadila zo dňa ba deň 0,25. Čo nasledovalo ani nebudem opísať. Ja mám ale stredne ťažkú depresiu a neurol 3 mesiace. Ty si závislá určite neni. Ale!!!! Najprv si dávaj polovicu, potom štvrtinku. Potom každý druhý deň, každý tretí tu štvrtinku a potom nič. Telo si zmeny nevsimne

yollanda
22. dec 2019

@lucia851 ale keď máš úzkosti a depku, nevysadzaj. Aby nebolo ešte horsie

eliska13
22. dec 2019

@lucia851 a načo ho chces vôbec vysadzovat, keď Ťa čaká zmena AD a cítiš sa zle?

deti95060810
22. dec 2019

aké berieš AD? Na tieto problémy je dobrý Cipralex...

lucia851
autor
23. dec 2019

Ja mam teraz Dulseviu

jaja1991
23. dec 2019

@lucia851 ja som postupne znižovala. Najskôr mi psychiatrička naordinoval 3x 0,5 tbl denne. Lenže nemohli predpísať viac ako 1 balenie na mesiac, tak som si to rozratala na ostávajúce dní do nového mesiaca. 2x 0,5 tbl za deň a potom už len 0,5 tbl za deň až som s tým úplne prestala. A psychiatrička to schválila.

yollanda
23. dec 2019

@jaja1991 a ani si nepocítila zmenu?

jaja1991
23. dec 2019

@yollanda žiadnu...by som povedala, že pri takomto postupnom znížení, si to telo ani nevšimlo. Ale bála som sa toho, že keď ho vysadim úplne, tak sa mi vrátia tie stavy ako predtým. Ale úplná pohoda, ani abstaky som nemala.

blulu
26. apr 2020

Ahojte, nemyslite si že máte takú ťažký život. Moja matka brala neurol a ešte ho stále berie. A hádajte ako dlho. Nie týždeň. Ba nie mesiac. Ba ani 3 mesiace!!! Ale ona ho brala 3 roky!!!!!!! 🙂

vvvvvviktoriavvvvv
19. mar 2022

@yollanda ahoj prosím ťa, beriem neurol 0,25 tretí mesiac každé ráno. Lekárka mi zmenila už 4 AD, nesadli mi žiadne. Od prvých anafilaktický šok a ďalšie mi vyvolali svrbenie celého tela. Chcem sa toho neurol za každú cenu zbaviť. Nevieš mi prosím poradiť ako. Vopred veľmi pekne ďakujem.

yollanda
22. mar 2022

@vvvvvviktoriavvvvv to máš takú mini dávku, že si to telo ani nevšimne keď to vysadis

vietor234
20. apr 2022

Zdravím mal som tažke obdobie prepačte ak som není žena ale chcel by som sa spytat nemal som predpisany neurol ale užil som ho 0,25 lebo mama ho má predpisany pomahal mi depky pominuli a cítil som sa už dobré ale prislo niečo také ako abstinecia po nom dnes to je 9den a chcel by som ho vysadit lebo nesadol mi a zistil som že mám z neho vedlajsie účinky bolest hlavy nechuti mi jest tak ako na to? Ďakujem pekne za odpovede?

judar
20. apr 2022

@vietor234 daj si ho raz za tyzden potom dva a hotovo...ale sa mi nechce verit ze sa na nom da vybudovat zavislost a to ho tiez do seba hadzem aj 2 tablety naraz niekedy aj tri za den v pocte par dni...sem tam par dni aj zabudnem ci niekedy si dam len 1 tabletu a to nemam z neho nic ine za priznaky len sem tam ospalost

vietor234
20. apr 2022

@judar díky za odpoved já už som sa cítil dobré depky odisli a začalo mi chutit aj jest nemal som ho aj 2 dní, ale prišla ta abstinencia dneska som ho ani nemal ako mám pokračovat aby to telo nezacitilo že kedze som si dal za deň 0,25 a z toho polku? Alebo sa pokusit vobec si ho nedat ale to bude asi zlé lebo keď už som z neho utlmení a viem načom som a nemusím sa zbytocne strachovat keď depky už pominuli len nechcem byť závislí

vietor234
21. apr 2022

Zdravím keď som si dal z 0,5neurolu polku možem to chápat tak že som si dal 0,25?