Ako vám prišiel menzes po laparoskopii?

lavovka
30. sep 2009

Prosím o radu. 25.8. som bola na laparoskopii.Mala som mimomaternicové tehotenstvo a vybrali mi pravý vajcovod.Pritom mi aj čistili maternicu,lebo som tam mala pseudogestačný vačok,ktorý sa vytvorí pri mimomaternicovom tehu.Menzes po laparke som dostala 26.9.,no je to skôr len také slabé špinenie raz za deň. Podľa mňa to ani menzes nie je. Napíšte mi prosím,ktorá ste mali laparoskopiu,ako Vám potom prišiel menzes. Dúfam,že nebudem mať teraz všetko dlho rozhodené,rada by som ešte raz skúsila normálne otehotnieť. Ďakujem 😉

orchidea0
23. máj 2012

@lufinka83 ahoj, kde si bola na laparke? gratulujeme k babenku 🙂

lufinka83
23. máj 2012

@orchidea0 ahoj, ja som bola v Malackách...dlhé 4 dni 🙂 ale oplatilo sa 🙂 ďakujeme...
ty si tiež už po laparke?

stanullik
8. aug 2012

@natalca Ahoj🙂 Dnes je to 3 týždne od laparoskopii. Vyberali mi cysty a ešte našli zrasti, ktoré som mala po prvej operácii. Keďže mi vyberali aj zrasty , mala som z brucha vyvedený redon, to je taká hadička, ktorá odvádza tekutinu kt. tam má byť. Ale to v beznom prípade nezavádzaju. Nemusíš sa báť, akurát pre mna bolo divné, že ma operovali v gynekologickej polohe, aj ked mi robili laparoskopiu, ale prezila som. To s tymi vetrami a ramenom je pravda🙂 A vtip na záver co sa týka sexiku. Pýttala som sa mojho gynekologa kedy možem mať, a on mi povedal že ak ho chcem mať, tak mi ho povolí, a ak ho nechcem mať, tak mi ho zakáže, ako fooopa. Mením, neviem si predstaviť, keď budem čakať bábo takéhoto doktora....jaj, vcera som skusila už aj pohyb, bicykel a zvládla som to, no aj s chôdzou hore kopcom🙂
držím palce

stanullik
8. aug 2012

@stanullik tekutinu kt. tam nemá byť. A zrasty...

monroo
17. nov 2012

ahojky 🙂 vedeli by ste mi poradit,na laparke s prefukmy vajecnikov som bola 6.11.2012 mestruaciu som mala dostat 6.11.2012,,poh styk som mala 11.11.2012 a 15.11.2012 dnes je 11den od laparky a menstruacia este nedosla,dnes som mala aj strasne bolesty na pravom vajecniku ☹ vipila som nospu a trosku to preslo mozte mi prosim vam niekto pomoct dakujem 🙂 🙂 🙂

zalubena
25. sep 2014

@kveta klystýr musí byť????

17alexis
26. okt 2014

@zalubena Musí. Mne dokonca dávali večer, hoci som ten deň nič nejedla a ráno v deň operácie. Dalo sa to prežiť.

zuzinana
27. okt 2014

@zalubena ja som to mala pred laparo rovnako ako 17alexis, a tiez som den predtym nic nejedla...

zuzinana
27. okt 2014

zienky, inac by ste mohli pridat svoj prispevok- svoju vlastnu skusenost aj pod clanok laparoskopia v nasej wiki...

jufka
10. mar 2018

Dievčatá skúsim obnoviť tému, som po laparoskopii 4 dní a začala som dosť dsilno krvácať, mám aj trochu bolesti ako pri MS je to v poriadku? Mala ste niektorá takúto skúsenosť?