Ako vyvolať meškajúci menzes?

winchesterka
19. nov 2015

Potrebovala by som poradit, ako si pomocou nejakych prirodnych "veci" vyvolat menstruaciu. Skusala som aj zihlavovy caj, aj cervene vino a teply kupel a stale nic. Menstruacia mi meska presne tyzden a neskutocne ma bolia, skoro az palia prsniky. Tehotna nie som, test som si robila v pondelok a bol negativny. Za kazdu radu vopred dakujem 🙂

okataivana
19. nov 2015

teply kupel, cervene vino! 🙂

winchesterka
autor
19. nov 2015

@okataivana To som uz skusala a stale stale nic 🙂

elissa
19. nov 2015

Mne vždy pomohlo červené víno ,alebo cvikla 🙂

lienkael
19. nov 2015

Mne stale pomohol zensky caj 🙂

kamajka
19. nov 2015

Zopakuj si teh.test ak bude negativny tak bud pockaj alebo chod na gyndu🙂.

okataivana
19. nov 2015

NO MOZNO SI POD STRESOM, TAKZE JA SI MYSLIM ZE JE TO V HLAVE, VYPUST Z HLAVY A UVIDÍS AK NIE SI TEHOTNA TAK VSETKO PRIDE.

anjelik2509
19. nov 2015

@winchesterka mne spustí menzes sex 😀 a mám aj taký super čaj na menštruačný cyklus 😉 upravil mi ho na 28-29 dní 🙂

winchesterka
autor
19. nov 2015

@anjelik2509 No ved manzela som v utorok kvoli tomu 3x ponahanala a kazdy den ho otravujem a zatial nic 😀... a aky je to caj, prosim?

jankazav
19. nov 2015
Používateľ jankazav je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od jankazav.

Ak mávaš nepravidelnú menštruáciu tak vyskúšaj šatavari, to ti upraví cyklus a určite pomôže http://ajurshop.sk/produkt/satavari-kapsuly/ 🙂 Ak je to však iba tentokrát (jednorazovy problem), tak skús si ísť zacvičiť, to môže tiež zabrať 😀 🙂

lenulka0605
19. nov 2015

daj si cviklu 😉

winchesterka
autor
20. nov 2015

@jankazav Cyklus som doteraz mala vzdy presny ako hodinky a v ramci svojej prace cvicim denne.

@lenulka0605 dakujem, vcera som skusala tak, snad to zaberie 🙂

winchesterka
autor
21. nov 2015

Menzes stale nikde, tak som si vcera spravila pre istotu test... Prvy ukazal 2 ciarocky, ale s manzelom sme zistili, ze bol po zaruke 😀... tak sme vysokovany utekali kupit dalsie dva pre istotu a ... uz asi menstruaciu nahanat asi nemusim O_o

mitomi
21. nov 2015

Ahoj,vypi vela Tonic.Zabera tiez. 🙂

sono2
21. nov 2015

Gratulation

lenulka0605
21. nov 2015

gratulujem 😉

butterfly333
21. nov 2015

@winchesterka gratulujem k tehu.Inat to ta nenapadlo že možeš byt tehu??Načo si chcela vyvolat ms?Ste neplanovali babo??

slavicita
21. nov 2015

@butterfly333 vyššie písala, že si tehu test robila a vyšiel jej negatívne, tak asi bola v tom, že jej to len mešká...ale inak gratulujem..🙂

butterfly333
21. nov 2015

@slavicita ano tosom si všimla až neskor.Asi skoro testovala,no je to super a gratulujeeeem jej

butterfly333
21. nov 2015

@winchesterka gratulujem nevšimla som si že si skušala tehu a bol vtedy negat,moooc gratulujeeem.

winchesterka
autor
21. nov 2015

@sono2 @lenulka0605 @slavicita dakujem pekne 🙂
@butterfly333 Dakujem tiez pekne a planovali sme do buducna urcite, ale zatial sme si s manzelom "davali pozor". A ked mu troska "uslo" necakala som z toho vysledok, kedze "uslo" uz velakrat a nic z toho 😀. A test mi v pondelok robila gynekolozka v ramci preventivnej prehliadky, kedze mi meskal uz 5 dni tak mi vravela, ze ak som tehotna tak gravitest to uz ukaze a test a ukazal jednu / a ani na sone nebolo nic vidno. Tak som len mikla pleciami, ze asi mi to len zo stresu meska alebo co. Ale dalsie dni ma zacali dost boliet prsia a mala som taky zvlastny neopisatelny pocit, tak mi nedalo a skusila som test doma a som dost prekvapena 😀

smatka
21. nov 2015
mitomi
21. nov 2015

Gratulujem vam 🙂 ,mate velky dar z neba.

smatka
21. nov 2015

@winchesterka prepáč som necitala celú diskusiu. Gratulujem🙂

butterfly333
21. nov 2015

@winchesterka tak to je super aj tak gratulujem dufam že sa nam zadari.

winchesterka
autor
21. nov 2015

@smatka @mitomi dakujem 🙂

@butterfly333 drzim vam palce 🙂

anjelik2509
22. nov 2015

@winchesterka no vidíš 😀 nemusíš ju už naháňať 😀 a ani čaj 😀 Gratulujem 🙂
p.s. ten istý výrobca má čaje aj pre tehotné, mojej sestre bývalo veľmi zle a čaj jej to nejako dal do poriadku...škoda že ja som o ňom nevedela, keď som čakala druhú dcérku... To som "chválila dávida" stále a dosť často 😀

mimimimihh
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tanja84
1. mar 2021

Mne mešká menzes už pomaly 2 týždne a už som z toho mierne na nervy. Chystám sa ku gynekologičke. Ale aj som gúúglila a povychádzali mi také články že amen cma.