Ako zastaviť bolesť pri prehĺtaní?

blondiegirl
21. jún 2019

Uz vyse 2 tyzdne ma boli v krku pri prehltani. Obcas cely hrtan. Navstivila som pred tyzdnom obvodnu, ktora mi pozrela do hrdla , urobila crp- vtedy v norme a povedala, ze to nie je take hrozne a kazala kloktat. Uz som skusila aj jej climbax, salviu, caj na hrdlo a kasel, nepijem bublinky, studene.. davam si med aj citron, calciovy sirup no stale bez zmeny.. dnes som si vybavila odber krvi a vytery z nosu a krku.. uz neviem ako dalej. Nikdy som takto dlho toto nemala..

marika142
21. jún 2019

@blondiegirl asi ti vyberu mandle, to este len boli, nic moc, treba ziadat aj o nejake sono podla mna...

janulicka24
21. jún 2019

@blondiegirl to bude asi nejaky zapal mandli, ale nebol zistia, hlavne tie vytery.... a uvidis aky bude dalsi postup, mozes mat zapaleny aj hltan alebo hrtan...

blondiegirl
autor
21. jún 2019

@marika142 no ved na stredu som si vybavila orl, ak nenastane zmena.

blondiegirl
autor
21. jún 2019

@janulicka24 ved to, len tie vytery isty cas trvaju, kym su vysledky... bodaj by mi uz nieco nasadili. Mam 2 deti, z toho maly ma len 4m a takto je to naprd, bo ma to aj znervoznuje, co za tym je.

ervenka
21. jún 2019

@blondiegirl stitnu zlazu ti skontrolovali?

julianadrx
21. jún 2019

U nás na bolesť hrdla pomáha aj zázvor, na jemno nakrájaná cibula zaliata medom (pustí to veľa šťavy a tá sa má piť, ak máš rada cibulu zjedz aj tú ) a total super liek je propolis ak máš v okolí nejakého včelára. Otecka teraz operovali na koleno no pred 2 týždňami ho veľmi bolelo hrdlo, antibiotiká brať nemohol a nejaký známy mu v malej flaštičke priniesol propolis s alkoholom. Dá sa to kúpiť aj v obchodoch. Držím palce nech ti to prejde, nech to nieje nič vážne. https://www.medaren.sk/blog/51-na-co-sluzi-prop...

blondiegirl
autor
21. jún 2019

@julianadrx dakujem skusim to 🙂

blondiegirl
autor
21. jún 2019

@ervenka nie tu nikto neriesil. Pockam na vysledky vyterov, krv vraj super..

monika3008
9. jún 2022

@blondiegirl ako si prosim ta dopadla? Viem, ze to uz bolo pred styrmi rokmi a tiez ma trapi bolest hrdla uz vyse dvoch tyzdnov.

blondiegirl
autor
10. júl 2022

@monika3008 bolest hrdla presla az po mesiaci vtedy. Vytery ani vysetrenia nic nenaznacovali. Potom som sa obratila na jedneho stareho pana doktora z orl a ten mi doporucil jox striekat a vincentku pit. Potom to preslo 🙂

monika3008
12. júl 2022

@blondiegirl dakujem 🙂

lentil0805
11. sep 2022

@monika3008 ahoj, ty si ako pochodila, lebo ja sa uz tiez 2 t trapim, dakujem

monika3008
12. sep 2022

@lentil0805 ahoj, ja som bola nakoniec na steroch a aj mi zistili nejakeho bacila. Tak som dostala antibiotika ciphin500 tusim a az po nich ma to preslo. Este glimbax som si striekala. Ale bola to hrozna bolest, pri prehltani hlavne. Ked ta to neprechadza, urcite chod na stery. Skore uzdravenie 🙂