Ako zistím, či mám na prsníku hrčku?

certisko19
20. nov 2008

ahojte,
mozete mi poradit....pri "hmatani" prsnika som v jednej casti nahmatala nieco take tvrdsie....co to moze byt?diky

aponchie
21. nov 2008

devcatka ja jsem o prazdninach resila hrcku pod pazi a chodila s ni do nemocncie az jsem skoncila u tetky v nemocnici na Obilnim Trhu v Bre na mamografu atd..udelala se mi velka hrca v podpazi spise k pravemu prsu znicehonic..takze odsavani co druhej den punkce(nechutne 🙄 )a asi dva mesice se utvarela znova a znova..operacni reseni nepripada v uvahu nebot je v oblasti axilarnich nervu plic a srdecni krajini navic bylo na hystologii zjisteno,ze zhoubna neni..po 3mesicich nasledovalo vysetreni u tetky primarky co primo dela s holkama co maji rakovinu prsou a pohl.organu prohmatala mi je poslala na mamograf ,ale u mladych holek je presnejsi sono na ,ktere jsem sla a bylo zjisteno,ze mam hrcek vicero,ktere ani nenahmatam poradne i bolestive i nebolestive a zadna neni zhoubna a je to zavineno kojici zlazou a ta bulka zacala prosakovat do svalu a zacala kalcifikovat..takze relativne v pohode..kazdej nador cysta bulka cokoliv muze a nemusi bolet zalezi na ,ktere misto v tele(nerv)tlaci..nejlepsi vysetreni ,ktere to objasnilo coz mi udelali bylo RMI magneticka rezonance..takze prosim zadejte sve lekare gynekology at vam prsa prohmataji kdyz si nejste jiste pac oni to nedelaji skoro vubec 😅

normafajn
4. mar 2010

ahojte vie mi niekto poradit strane ma pycha pri srdci a vobec netusim co to je uz asi tyzden a mam aj nieco tvrdsie v prsniku a nwm co to je moze mi niekto poradit ????posli mi postu budem rada :D:D

lubikaf
4. mar 2010

ahojte baby, mozem sa vas opytat - som 7 mesiacov po porode, pol roka som maleho kojila. pocas kojenia som si prsniky nevysetrovala. menzes som este nedostala, a teraz neviem, kedy by som si mala samovysetrovat prsniky, ked som to vacsinou robila po menzese. neviete mi poradit, ci mam cakat kym ho dostanem, alebo si mozem robit vysetrenie hocikedy?

ria80
4. mar 2010

Normafajn,nech se poslat na ultrazvuk,at máš jistotu.Taky jsem měla něco podobného,tak jsem šla a vše v pořádku,i když jsem měla strach.Aspon se nebudeš nervovat.

kamilka7272
Odpoveď bola odstránená
Zobraz