Používame cookies. Viac informácií tu. OK
monika2012
25. máj 2019

@katarina40 Zavodnenie vacsinou sposobuju problemy so srdcom alebo oblickami. Mnozstvo vypitych tekutin na to nema vplyv.

ewiculik
25. máj 2019

@monika2012
@katarina40 Monika pise dobre. Chod na vysetrenie a ked sa nic nepotvrdi kup si nieco na odvodnenie 🙂

katarina40
autor
25. máj 2019

@ewiculik ďakujem pekne ;)

tanika
27. máj 2019

@katarina40 ja mám ten istý problém .... vidím to na sebe a tersz aj nohy členky sú opuchnuté .....
Váha ide hore poslednom čase som taká naliate . Čo Vám pomohlo ? Plánujem ísť k obvodnej kde je problém, mám 44 r. A myslím si či to nie je aj hormonálne . Teraz mám ovulácii ... tak neviem

katarina40
autor
27. máj 2019

@tanika tak ja mám 30rokov sice ale menzes žiadny mám polycistycke vajecniky neviem ci to môže byť aj tým tak zatiaľ som začala pit zihlavovy caj aspoň 3krát denne a uz som si v lekarni kúpila Forfemina Slim idem vyskúšať neni možné aby mi tak váha išla z ničoho nič hore;(

sintra
27. máj 2019

@katarina40 z hormonalnych problemov mozete kludne aj nadmerne zadrziavat vodu

tanika
27. máj 2019

@sintra ja pôjdem vo štvrtok k obvodnej najskôr odbery či predsa no uvidím či nie je ide problém 😏
@katarina40

tehula
27. máj 2019

U mna to zavodnovanie sa nastartovalo velkym stresom. Zblbol mi hormonalny system a neskutocne ma nalieva. Od ovulacie do zaciatku menstruacie som uplne iny clovek. Akonahle mi zacne menzes, v noci pustim tu vodu neskutocne sa spotim a rano som opat v pohode. Bola som na vsetkych moznych vysetreniach, srdce aj oblicky mam v poriadku. HAK uzivat nemozem, lebo mi oksmzite zhorsuje pecenove hodnoty. Trosku pomoze uzivat od ovulacie B6tku a pit praslickovy cas.

tanika
27. máj 2019

@tehula ďakujem ja si myslím tiež že je to hormonálne aj ma bolieva hlava až do migrény niekedy ide a sledujem si to že ide ako keby menštruácie.cyklom .s neviem co tým 😪

tehula
27. máj 2019

@tanika dokonca aj stitku mi vysetrovali, ozaj vsetko dosledne a nic nezistili

katarina40
autor
27. máj 2019

@tanika tak ano rasej treba zajst k lekarovi neh si je clovek isty ...drzim palce nech je to v poriadku snad sa to aj mne podari ☹(

Tu začni písať odpoveď...

Odošli