Ako zvíťaziť nad nechutenstvom?

simik14
2. jún 2015

Dobry den chcem sa poradit s mojim dlhodobym problemom iste sa tu najde niekto kto trpi podobne alebo to uz porazil ... uz to trva velmi dlho ze poriadne nejem ... nie som ziadna anorekticka priznavam ze nejaku chybu mam o chudnutie mi nejde uz vobec nikdy ma netrapila moja vaha kedze bola cca 50kg +/- .. len ma trapi ze.vobec nejem varene ... varim sama manzelovi dcerke aj mne oni to zjedia a je to v pohode aj ma manzel pochvali ale nech si navarim aj to co mam rada tak to nezjem mam pocit ze vsetko chuti tak isto ze tomu nieco chyba a pokial mi dakto neponukne svoje varene jedlo nezjem nic ... urobim si chlieb s niecim co najdem v chladnicke ale kazdy den sa neda byt na suchej strave ... nefajcim kavu nepijem kazdy den a nepijem celkovi vela takze chut si nezahanam tekutinami no ani hlad necitim ... nechcem odbornu pomoc ani zeby mi dakto chodil varit len pre moju chybu ... chcem len vediet co robit a z coho prameni toto vsetko dakujem :(

bonaqa2013
2. jún 2015

@simik14 kuchárka sa naje pary....
ani ja neobedujem. Ten môj sa už aj prestal s tým zaoberať. Jednoducho v nedeľu prestrem pre celú rodinu, ale ja si nesadnem. Obsluhujem. A takto to je stále aj cez týždeň. Po deťoch popapám - aby sa nevyhodilo, ale niekedy nie je čo - nič nenechajú. Tiež mám rada chlieb s niečim, suchý rožtek a nanuky a pod. moja váha 51-52 kg. Výška 167cm.

natalym
2. jún 2015

Och bože baby ako rada by som s Vami menila. Ja sa najem hocikedy. ☹

simik14
autor
2. jún 2015

bonaqa2013 moja vyska je tych 158 a kil cca 50 trosku si na tom lepsie 🙂 asi teda nie som jedina a trosku som to zrejme zvelicila ale si si ista ze nemas z nedostatku vareneho malo vitaminov ? Kozne problemy alebo s vlasmi ?

simik14
autor
2. jún 2015

natalym s mierou je aj caste jedenie vyhodou 🙂 ked viackrat prezuvas a nie len tak hltas tak sa to az tak neuklada 🙂

malabiba
3. jún 2015

@simik14 ak sa cítiš dobre, nemáš zdravotné problémy, tak sa netráp....alebo si skús uvariť niečo, čo vyslovene miluješ.....som na tom podobne, momentálne mám doma troch chlapov a u nás je najčastejšia téma, čo budeme jesť, čo si varila 😒 .... ani ja nemám chuť jesť....a keď niečo tvorím - maľujem, šijem....- vtedy pár dní žijem na horkej čokoláde a vode 🙂