Ako zvládate tieto horúčavy?

17. aug 2022

Ako zvládate tieto horúčavy ? Ja som cely deň upotena je mi teplo a som z toho nervózna neznasam keď sa cela lepím. Idem do sprchy, chvíľu dobre a potom o pár minút zas teplo. K vode sa tiež nedá chodiť každý deň. Ja som cely deň ulepená, spotena a mám toho dosť. Mám dlhé vlasy, a ešte aj tie sa mi lepia všade, na nervy, musím mat v cope.

pribinak
17. aug 2022

Však už vydrz, cez víkend má prísť zlom

medina20
17. aug 2022

Ja to tiez nezvladam🤦🏽‍♀️najviac nenavidim leto ,ale uz to snad nejak vydrzime😂😂🥵

zenulkaaa
18. aug 2022

Nastastie v praci mame klimu, tak to cely den ani neviem ze je teplo. A nas dom je napriek horucavam vnutri celkom chladny, takze sa to da prezit. A von sa vytahujeme az okolo osmej vecer.

lucinka1988
18. aug 2022

doma máme klímu, keď chcem ísť von, idem s deťmi k vode alebo do interiéru, kde je klíma. Pred MD som v práci tiež mala klímu, takže ja si leto užívam všetkými 10☺️

lilyianka
18. aug 2022

Ja ich zvládam v pohode. V aute klíma, doma klíma a bazén. A keď je teplo ako teraz šup niekam k vode s mužom a synom.

zefyra
18. aug 2022

Celý deň mam pustenu klímu, teplo mi nerobí dobre. Našťastie do prace chodím len jeden deň v týždni na 8 hod, tam si robím prievan, nejak to tam vydržím a šup rýchlo domov.

dominikamacakova
18. aug 2022

Ja idem skapať lebo vláčim 50kilovy kočík s dvomi deťmi. Hrôza... 😳 A samozrejme pri tých deťoch sa nedá len tak osprchovať kedy chcem 😂 Už nech je jeseň lebo sa zbláznim

babababka
18. aug 2022

Klímu nemáme.A je mi nanič.Som jedovitá,nohy mi opuchajú,nič sa mi nechce,potím sa,otras.A že príde ochladenie? Pre mňa ak je nad 25,tak umieram.